Post Reply 
Finczi
Author Message
Finczi Offline
*

Posts: 7
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
Finczi
Witam was! Jestem z tzw. młodego pokolenia zagrajmerów. Mam na imie Maciej, mieszkam w Warszawie. Let's play'e nagrywam od marca tego roku. Może to tylko dwa miesiące ale skończyłem już dwa projekty. Czekam na krytyke od was. Na niej mi głównie zależy. Chce wiedzieć co robie źle i w przyszłości to poprawić. Serdecznie zapraszam na mój kanał :)

Zakończone :
- Max Payne 2 : The Fall of Max Payne
- Call of duty 1

Prowadzone :
- Two Worlds 2

Planowane :
- F.E.A.R
- Call of duty(seria)
- Runaway(również seria)
- Kozacy
- Warcraft 3 : Reign of Chaos + The frozen throne

Na swoim kanale zamieszczam również krótkie fragmovie z gier takich jak Call of duty : Black ops czy Battlefield : Bad Company 2

http://www.youtube.com/user/Finczi55

[Image: 65879887307430986486.jpg]
(This post was last modified: 02-05-2011 17:05 by punio7.)
02-05-2011 16:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Finczi
Obejrzałem pierwszy odcinek Max Payne'a 2. Payne zmaga się z demonami przeszłości, zabijają na jego oczach komisarza policji a ty przez prawie cały odcinek mówisz o przyszłych projektach. Jak dla mnie spaliłeś cały klimat tego odcinka.

Ponadto czasami niezbyt wyraźnie cię słychać a po samym filmiku widać również iż komputer masz nie pierwszej młodości. Na twoim miejscu darowałbym sobie również nagrywanie CoD i FEAR'a, już naprawdę sporo ludzi się za to wzięło.

No a poza tym powodzenia w przyszłych projektach.

[Image: 88440151.gif]
02-05-2011 17:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Finczi Offline
*

Posts: 7
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Finczi
Max był pierwszym ze wszystkich projektów. Bardzo możliwe, że spaliłem klimat jednak nie wiedzałem osobiście jak sie za to zabrać. Gdy człowiek robi coś pierwszy raz nie zawsze mu wychodzi, czasem nawet bardzo rzadko. Dzięki za tą opinię, w takich typu grach nabiore nieco więcej powagi :)

[Image: 65879887307430986486.jpg]
02-05-2011 17:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5