Post Reply 
TOP 5 Youtuberów
Author Message
Indropus Offline
*

Posts: 1
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #81
RE: TOP 5 Youtuberów
1.) Celeb55 - Pierwszy zagrajmer jakiego oglądałem, ciekawy komentarz, "klimat" w filmach, humor w swoich zagrajmy w. Jego wybór do tego grona był więc oczywisty.
2.) Ivenius12 - Drugi zagrajmer, którego oglądałem, dzięki wcześniej wspomnianemu Celebowi trafiłem na jego kanał. Podobnie jak pan z dwoma piątkami na końcu, robił bardzo dobre zw.
3.) Jakubgil - Najlepszy reżyser machinimy na polskim yt [Jak ktoś nie wie co to machinima, to było to takie coś co w 2007 i 2008 biło rekordy popularności na polskim yt]. Ma ciekawe produkcje poważne, jak i komediowe.
4.) ElitarnaDwójka - Kanał prowadzony przez Sekarthisa i dwukrotnie wspomnianego już Celeba. Obaj są bardzo cenionymi przeze mnie zagrajmerami, a ich pomysł na kręcenie 2 gier bardzo przypadł mi do gustu.
5.) RobinSkateboard - Może jego obecne produkcje już tak bardzo mnie nie ciekawią ale byłem jednym z jego pierwszych widzów i bardzo lubiłem kręcone przez niego, filmy z Gothica 1.

Ogólnie mówiąc, jestem wielkim fanem starych zagrajmerów [2009/2010], których filmy miały w sobie "to coś", co sprawiało, że, gdy tylko wracałem do domu to miałem wielką nadzieję, że zobacze ich kolejny film.
19-03-2013 13:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Itterek Offline
*

Posts: 8
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #82
RE: TOP 5 Youtuberów
1.Esgarot - tyle śmiechu
2.PluszowyMisiaczek - lubię, ale to w sumie, zależy jak leży bo ból odbytnicy pod filmami to jest jedno, ale koleś sam w sobie jest zajebisty.
3.Dem3000 - dużo rozrywkowych materiałów specyficzny humor, mi się podoba.
4.Dallas Studio - jedyne co robi fał logi z sensem, jakoś to ogartnięte.
5.BrzydkiBurak - kurwica na kanale - jedno, tępienie dzieci ,które chwalą jego głos - drugie, no i props za bardzo dobrze wykreowany wizerunek - jako średnio zaawansowany w tym temacie (uprzedzam ,że ten nickname jest publiczny i nie ma na nim żadnego fałszywego wizerunku) mogę powiedzieć, że bardzo dobrze to zrobił i ładnie się broni przed karaszą. Poza tym masa fałszywych tropów no i gadanie z sensem.

@Down

Widziałem to już. Mimo to nie zmienię zdania.
(This post was last modified: 19-03-2013 19:40 by Itterek.)
19-03-2013 18:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #83
RE: TOP 5 Youtuberów
Buraka nie trawię przez to kreowanie się na mentora jutuba. Polecam materiał Octopusa o tym ( https://www.youtube.com/watch?v=yGLXuBi0...a_player).
19-03-2013 19:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ramzes Offline
*

Posts: 17
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #84
RE: TOP 5 Youtuberów
Kolejność losowa.
Cyniczny Brutal - spodobała mi się forma przekazu w postaci podcastow, które można odpalić sobie, grając w jakąś gierke, milo się go słucha
Tosiewytnie - mistrzowie na polskiej scenie wideo internetowego - majstersztyk, gościa maja pasje, widać to po nich. Potrafią mnie często rozbawić.
PatCraft - kolo z miłym głosem, wideo w dobrej jakości, widać w nim pasje, na plus - duża interakcja z widzami.
Beczka - zapytaj beczkę, które potrafi mnie rozbawić, podziwiam w nim ten talent do długiego mówienia, byle o czym (patrz film o PSY).
Dem - oryginalny humor. Czasami przegina pałkę, ale lubię to.
NitroZyniak - śmieszne teksty koleś ma, zyskał szacun za pojazd po Pluszowym i "Jak poderwać laske".

Ale uzasadnienie to by się przydało
(This post was last modified: 28-04-2013 07:32 by ramzes.)
27-04-2013 14:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #85
RE: TOP 5 Youtuberów
Mówisz?
Pozdrawiam.
Idiota :D


Drogi adminie/modzie. Czemu usunąłeś/łaś posta nad moim? Teraz mój nie ma sensu.
(This post was last modified: 28-04-2013 18:10 by kruskader.)
27-04-2013 21:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #86
RE: TOP 5 Youtuberów
Nie oglądam zbyt dużo youtuba i nie mam top 5, mam jednego misia którego oglądam, wonziu jego podejście do gier jest prawidłowe, spore oczytanie sytuacyjne dogryzki. Spoko gosciu!
28-04-2013 15:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5