Post Reply 
Pojemnościówka
Author Message
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #1
Pojemnościówka
Szukam jakiegoś mikrofonu pojemnościowego, taki żeby:
1)Był w miarę tani,
2)Czuły, tj. dobrze nagrywał mój głos będąc ok. 1-1.5 metra ode mnie,
3)Opcjonalne - statyw.
05-05-2013 21:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ErykCoa Offline
*

Posts: 41
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #2
RE: Pojemnościówka
1) Czyli ile maks? "Tani" za dużo nie mówi.
2) Prawie każdy pojemnościowy Ci "dobrze nagra" z takiej odległości, ale mija się to z celem, gdyż albo będzie słychać dźwięki z otoczenia i pogłos pomieszczenia, albo dźwięk będzie "płaski" i bardzo techniczny. Jeżeli chcesz nagrywać z takiej odległości od mikrofonu, to najlepiej spisałby się mikrofon na klips, lub zakładany za ucho. Inną opcją są mikrofony o bardzo kierunkowej charakterystyce, przystosowane do kamer.
3) Przy kupnie statywu patrz na jego wagę. Większość ma bardzo podobną budowę (statywów stojących, nie tych na biurko), więc to ich waga ma decydujący wpływ na to, czy twój wymarzony sprzęt będzie miał przebitą membranę.
05-05-2013 22:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Pojemnościówka
1)Właściwie maks. nie ma, ale chciałbym jak najkrócej odkładać(mam 250 zł kieszonkowego na miesiąc)
2)Najbardziej mi zależy na tym by móc nagrywać co-opa przy jednej konsoli. Gdy nagrywam siedzę zamknięty u siebie w pokoju, więc dźwięki domu są stłumione, a pogłosu u mnie nie ma(przynajmniej ja nic nie słyszę). W sumie tylko gra wydaje dźwięki.
06-05-2013 18:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ramzes Offline
*

Posts: 17
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Pojemnościówka
Sinn7 mpod,
07-05-2013 16:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5