Thread Closed 
"Przegląd Kanałów"=Reklama za Sub'a
Author Message
zlyshogun Offline
*

Posts: 11
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
"Przegląd Kanałów"=Reklama za Sub'a
Niedawno dowiedziałem się o kanale PrzegladKanalow więc postanowiłem na niego wejść i dowiedzieć się o co biega. Włączyłem filmik informacyjny i okazało się ,że główną rzeczą dzięki której dostaniesz się do "przeglądu kanałów" jest subskrypcja ... no nic nie jest to pierwsza osoba próbująca to dostać sporą dawkę widzów w szybkim czasie ... wystawiłem mu więc komentarz na kanale (mniej więcej coś takiego) "Robisz sub za sub w innym wydaniu ... Daj nam suba to cię zareklamujemy ... żałosne" po jakimś czasie wszedłem na jego kanał z ciekawości czy coś odpisał lecz mój komentarz znikł pomyślałem ,że może po prostu YT bo nie dodał jednak szybko okazało się ,iż zostałem zablokowany ... (i nie mogę go już tępić :/) chciałbym odradzić chociażby wdawanie się w dyskusję z tym "użytkownikiem". A osobiście sądzę ,że widzami chce zapełnić swoje chore ambicje albo poluje na program partnerski a gamonie go subskrybują ...lepiej wziąć udział w PlayNext które jest poważne a i jak się dostaniesz to więcej osób o tobie się dowie . Tak więc dla "PrzegladKanalow" - NIE dla PlayNext - Tak . A wy spotkaliście się z tym "Przeglad'emKanalow" ? Jeżeli tak to co o nim sądzicie ?

Zapraszam na mój kanał Zagrajmy w http://www.youtube.pl/zlyshogun

Aktualne Zagrajmy w...
/Dead Space (iOS) cz.1 !\
20-06-2011 09:37
Visit this user's website Find all posts by this user
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: "Przegląd Kanałów"=Reklama za Sub'a
Może mnie wypromujom, tylko dam im supka.

A co do dyskusji z nim, daj se siana. Po co marnować czas na (pozdrawiam Modrona) plebs?
20-06-2011 09:57
Visit this user's website Find all posts by this user
CarrotPL Offline
*

Posts: 19
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: "Przegląd Kanałów"=Reklama za Sub'a
Moim zdaniem kanał jest żałosny, a w jego filmikach jest więcej osób negatywnych niż pozytywnych moim zdaniem zwykła podróbka Play Next pozdrawiam . Robi filmik gdzie piszę że nie lubi błędów ortograficznych a w tym filmiku jest ich pełno heh ;D

Zagrajmerów powinna tyczyć jedna zasada :

Rób zagrajmy z tego w co lubisz grać a nie tego co jest popularne.

Moje konto youtube : http://www.youtube.com/user/CarrotPL
20-06-2011 10:39
Find all posts by this user
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: "Przegląd Kanałów"=Reklama za Sub'a
Powiem tyle - pomysł całkiem niezły (choć w dużej części zerżnięty z Play Next), ale wykonany słabo.

Od razu irytują (przynajmniej w moim wypadku) wymagania - osoba prezentowana musi dać suba oraz zareklamować go (ich?) na swoim kanale. Już lepiej, jakby się reklamował na forach, niż w ten sposób, bo to raczej "odpycha" tych normalniejszych, yyy sorry - to chyba złe określenie lepszych zagrajmerów, którzy nie będą chcieli się u niego zaprezentować i zostaną mu same minecraft'y oraz osoby, dla których widzowie to tylko numerek który za wszelką cenę należy jak najwyżej podnieść
(This post was last modified: 20-06-2011 14:38 by RomanPL79.)
20-06-2011 14:37
Visit this user's website Find all posts by this user
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: "Przegląd Kanałów"=Reklama za Sub'a
I tutaj chyba temat należy zamknąć. Z góry zakładam, że nie znajdzie się u nas zagrajmer, któremu tak bardzo zależy na subach, żeby się tam reklamować. Dlatego do przewidzenia jest, że każdy z nas stwierdzi to samo lub coś w deseń tego co napisali panowie wyżej...
20-06-2011 18:26
Find all posts by this user
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: "Przegląd Kanałów"=Reklama za Sub'a
Też tak sądzę.

[Image: 88440151.gif]
20-06-2011 20:47
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5