Post Reply 
Brak Shoutboxa.
Author Message
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: Brak Shoutboxa.
Na wstępie: Witam wszystkich, jestem Likki... bla bla... (Nie jest to chyba zbyt dobre miejsce na szersze powitanie. Ale to się naprawi.)

No więc, co do shoutboxa: Na pewno jest on przydatny na forum, gdyż poprawia komunikację między forumowiczami - ogólnie sam fakt, iż rozmowa toczy się w "czasie rzeczywistym" jest jego dużym plusem.

Jeżeli chodzi o wspomniany zastój "wywoływany" przez SB - to nie jest do końca tak. Faktycznie, shoutbox pozwala wyczerpać tematy rozmów o wiele szybciej i przykuwa uwagę - nie trzeba długo czekać na odpowiedzi. Z reguły jednak nie pozwala na dogłębne wyczerpanie tematu i przedstawienie wszystkich swoich myśli - a co (chyba) najważniejsze, nie jest trwały, dyskusje w nim przeprowadzane znikają zaraz pod zwałami nowych, nieuporządkowanych wiadomości... Siłą napędową dyskusji na forum są ciekawe - i ciekawo przedstawione tematy.

Toteż nie wydaje mi się, aby obecność shouta jakoś szczególnie negatywnie wpłynęła na ruch na stronie... jest on rzeczą jak najbardziej przydatną.

Ktoś wspomniał o reklamie - myślę, że byłbym w stanie pomóc (na ile byłoby to możliwe). Zawsze marzyłem, żeby powstało prawdziwe polskie centrum LP. Amerykanie mają swoje GameAnyone, to my będziemy gorsi? ;)
06-11-2010 16:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5