Post Reply 
Zajka24 news
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
Zajka24 news
A więc, polski YT doświadczył grozy, jaką były wywiady w wykonaniu moim, Kaszubiaka oraz Claudka. Następnie był katowany dziełami takich kanałów, jak "DiscussionStudio", "TheDiscussionStudio" oraz "ObsessionStudio" (wszystkie upadły szybciej, niż dałoby się wypowiedzieć słowo "fuszerka"). Teraz nadchodzi widmo nowego zagrożenia - a imię jego MegaZajka.

Zajka najwyraźniej pogodził się z Soniciempro, ponieważ ten również występuje w jego produkcjach jako -tu cytuję- "reporter". Ponieważ aktualnie u mnie z internetem kiepsko, chciałbym się nahype'ować na to, co usłyszę. Chciałbym się zaznajomić z waszymi opiniami na temat zarówno samych wywiadów(zadawane pytania, utrzymywanie uwagi widza), jak i ich wykonania. Aha, niech zgadnę - wszyscy goście Zajki i Sonica to członkowie studia SRS, czyż nie?

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 14-08-2011 22:48 by Gik.)
14-08-2011 21:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matjas2211 Offline
*

Posts: 148
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Zajka24 news
Jak już pisałem druga Oprah Winfrey. Pytania genialne ale sama seria jest gorsza od filmiku FREEDOM!! Sam Zajka jest dla mnie osobą prawe mityczną porównywalną do Półboga .

http://youtu.be/DWkiWtqgOWc
[Image: madoka_magica_icons_by_zeiky-d4xkzmz.gif]
14-08-2011 22:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Zajka24 news
A tak ogółem to ich studio zajmuje się liczeniem do miliona na forum, right?
Przynajmniej tak było przy BioHazardzie. Teraz może ograniczyli się do tysiąca.

W każdym razie, te wywiady to jakieś parodie? Coś pseudokomicznego, bo raczej nazwanie siebie "reporterem" musi być żartem.
14-08-2011 22:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vic83 Offline
*

Posts: 32
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Zajka24 news
Dla mnie to przykład podejścia "nieważne jak się coś robi, ważne żeby to robić". Panowie przygotowali zestaw piętnastu pytań, które nie zmieniają się w zależności od indagowanego. Pytania wyglądają na przykład tak:

"Jak masz na imię?"
"Jaki jest twój ulubiony kolor i dlaczego?"
"Jaka jest twoja ulubiona potrawa, sos lub przyprawa?"
"Skąd pomysł na nazwę antoni1987?"

Osoby, które udzielają wywiadów nie są zbyt znane, nawet jak na środowisko youtube (poza wspomnianym antonim, który może się pochwalić liczbą niemal 15 tysięcy widzów i ponad 67 tysięcy rozdanych subskrypcji), a wątpię, by słuchacze byli zainteresowani upodobaniami kulinarnymi czy muzycznymi anonimowej osoby.
(This post was last modified: 14-08-2011 23:15 by Vic83.)
14-08-2011 23:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Zajka24 news
taaa... 67.000 razy liczyl na sub4sub i okolo 50.000 razy sie przeliczyl - faktycznie osobistosc na YouTube, ktora warto poznac ^^
(This post was last modified: 14-08-2011 23:19 by SCARS.)
14-08-2011 23:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5