Post Reply 
procjon
Author Message
procjon Offline
*

Posts: 16
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #1
procjon
Czołem!

Kanał mam od 2007 roku, ale moje "zagrajmy" umieszczam od niedawna.

http://www.youtube.com/user/procjon?feature=mhee

Zacząłem od serii "Diablo 2" w trybie Hardcore, na zasadzie: gram co czasu przejścia wszystkich trzech poziomów trudności lub śmierci postaci. Obecnie jestem w V akcie na Nightmare.
Od czasu do czasu kręcę inne filmy związane z Diablo 1 i 2. Chcę też nagrywać serie z Diablo 3 w przyszłości, aby pociągnąć tematykę tej serii.

Nie znaczy to, że będę się skupiał wyłącznie na Diablo. W najbliższej przyszłości chciałbym też sięgnąć do innych tytułów. Na pierwszy ogień pójdzie zapewne X-COM: Terror from the Deep, przy czym nie będzie to zwykły tryb rozgrywki, gdyż moi widzowie będą mieli w pewien sposób udział w tej grze. Ale to już dokładnie wyjaśnię, gdy rozpocznę tę serię.

Bardzo mi zależy na waszych opiniach odnośnie samego kanału oraz odnośnie sposobu w jaki prowadzę moje "zagrajmy". Każda krytyka i sugestia bardzo cenna ]:->

Trzymajcie się!

EDIT:
Doczytałem w regulaminie, że aby zaprezentować swój kanał, muszę mieć ukończoną chociaż jedną serię. Mam nadzieję, że dokładne (bez wycinania) przejście pierwszego poziomu trudności D2, administracja uzna za ukończoną serię, pomimo że kontynuuję ją nadal na innych poziomach trudności w tej samej playliście.
(This post was last modified: 06-10-2011 20:35 by procjon.)
06-10-2011 19:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Regolasek Offline
*

Posts: 60
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: procjon
Kolejna znana "twarz" :D
06-10-2011 20:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
procjon Offline
*

Posts: 16
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: procjon
Aktualizacja!

Ukończyłem poziom trudności Nightmare w trybie Hardcore.
Poniżej link do filmu informacyjnego odnośnie najbliższych planów związanych z Diablo 2 i nie tylko ]:->

http://www.youtube.com/watch?v=zlfKbZ2FPhU
12-10-2011 08:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
THEREKIN3 Offline
*

Posts: 23
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: procjon
Weeeee już kolejny kogo znam :D

Link do mojego profilu na yt z Pyknijmy w
THEREKIN3
Zapraszam:)
12-10-2011 15:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5