Post Reply 
MultiByQ
Author Message
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: MultiByQ
Przeglądam MW2 #1:
1. Brzmisz jak z puszki
2. "yyy", "pfff"
3. Gra Ci karygodnie haczy 0.o Gdy dźwięk gry haczy - zrezygnuj z puszczania czegoś takiego w net...
4. Nagrywasz jak bawisz się w ustawieniach? 0.o
5. Całość jest bardzo cicho - gdybym chciał Cię dobrze słyszeć, musiałbym podgłośnić tak, że każdy 100% głośności dźwięk burzyłby mury ;]
6. "teraz się zamknę, bo będzie intro" - po co to w ogóle mówić?
7. Powitanie okay, przynajmniej nie siedziałeś i nie męczyłeś widzów wykutą gadką z menu w tle, lecz w takim przypadku fajniej byłoby się przywitać dopiero po włączeniu gry (po wejściu do misji).
8. Pomijając, że intro jest tragicznie nagrane, to raczej lepiej by było, jakbyś całe bez komentarza dał.
9. http://www.youtube.com/watch?feature=pla...Uqg#t=249s WTH? Uniemożliwiasz poznanie fabuły podanej przez twórców gry...

Generalnie:
10. Czemu jesteś "Multi"ByQ, a nagrywasz single? ;] Patrząc na kanał spodziewałem się skupienia na multi.
11. Obecnie masz stosunek 1:2 gier skończonych do gier wstrzymanych. Licząc jedynie "pełnometrażówki", masz 0:2. Bardzo kiepski wynik, który pokazuje, że nie należy się po Tobie spodziewać kończenia serii, więc nie ma sensu oglądać i liczyć na dalsze odcinki.
12. 420p bym sobie całkowicie odpuścił.

Oglądam "najlepszy jakościowo":
13. Jakość lepsza, lecz to 720p i tak nie wygląda tak, jak może nawet na tym średniawym YT - poziom kompresji jest za duży. Postaraj się mniej kompresować film.
14. Jakość głosu mikrofonu o WIELE lepsza. Jednakże mógłbyś zrobić coś, by nie było tak wyraźnie słychać naciskania klawiszy (jest na to kilka metod). Obecnie słychać głośniej klawisze niż głosy ludzi w grze.
15. 10min odcinek - nie lubię takich, dopiero się rozsiadłem, a już się kończy.
16. Grasz na łatwym poziomie trudności, wrogowie są żenująco słabi, wpływa to negatywnie na rozrywkę wyciąganą z oglądania takiego grania. Najlepiej jak poziom jest dopasowany do umiejętności, wtedy jest jakieś wyzwanie i walka o przetrwanie.
17. Znowu haczy (ale tym razem przynajmniej nie z dźwiękiem).
18. Cięcie finalne w przypadkowym miejscu, bez żadnego przejścia - mi się nie podoba. Dałbyś np. całą misję w odcinku lub chociaż okolice tych 15min jeśli masz limit + jakieś przejście w czerń zamiast nagłego końca filmu. Odcinki najlepiej dzielić misjami lub dogodnymi momentami - momenty dobieraj przez wzgląd na zawartość, a nie to, że akurat był blisko znacznika 10min.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
06-11-2011 20:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MultiByQ Offline
*

Posts: 13
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: MultiByQ
@kern3l najlepiej oglądaj od misji rosomanki a jeszcze lepiej od part 2 bo tam jest bit
Co do multi to potem mam zamiar wiec
Tak naprawdę Modern Warfare 2 jest moim pierwszym takim poważnym projektem i mam zamiar skończyć te gre ; wiem że nie skończyłem poprzednich projektów ale ten mam zamiar ukończyć i tak zrobię
(This post was last modified: 06-11-2011 20:23 by MultiByQ.)
06-11-2011 20:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  MultiByQ MultiByQ 2 584 12-07-2011 11:37
Last Post: MultiByQ

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5