Post Reply 
Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Author Message
JimPanse Offline
*

Posts: 31
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #31
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Przeczytaj proszę pierwsze zdania mojego przekazu.

[Image: e0ns6.jpg]
24-10-2011 20:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Rozumiem iż ludzie nie będący Lavosem nie są godni twojej uwagi ;(

[Image: 88440151.gif]
24-10-2011 20:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #33
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Punio, post był skierowany do Lavosa, nie do Ciebie. Niech tamten się wypowie.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 24-10-2011 20:06 by Gik.)
24-10-2011 20:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #34
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Normalnie zdębieć można na PW o treści 'i odpisz tam'.
Zakładam, że nie rozumiesz, że mogłem używać skrótów myślowych, które faktycznie mogły wypaczać nieco definicję słów. Wybrałeś, jak raki, kilka sformułowań i dedukuj sobie na zdrowie czy inteligentem czy durniem jestem. Jakoś mało mnie to obchodzi, bo tematu nie chcę znów czytać. Mam ciekawsze zajęcia.

I tematu nie 'unikam jak ognia', nie musisz tanio prowokować. Temat po prostu zdechł. To, że wpada jedna osoba i odnosi się do błędów, uchybień etc. w nim zawartych nie sprawia, że będę pędzić by odpowiedzieć. Zią.
(This post was last modified: 25-10-2011 17:39 by Lavos.)
25-10-2011 17:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JimPanse Offline
*

Posts: 31
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Dostałeś garść argumentów, więc się teraz z łaski swojej wytłumacz jakich skrótów myślowych użyłeś, a nie odwracasz kota ogonem że ja nie rozumiem Twych jakże zawiłych i głębokich kontrukcji językowych. Dyskusja wymaga tego abyś każdemu argumentowi przedstawił kontr-argument, a nie próbował atakować ad personam.

Moja teoria: "Racjonalny" miał wzmocnić wydźwięk wyrazu "fakty" aby nadać mu większą moc (jak to jest skrót myślowy to ja jestem Pavarotti). Korespondowanie na posty będzie miało jakiś związek z nieodpowiednik kształtem literki "z" która swoją kanciastością zaburzała by feng shui w poście (co to ma wspólnego ze skrótem myślowym, znowu nie wiem, widać głupim jak but).

Z niecierpliwością czekam na to co odpiszesz. Muszę przyznać że bardzo lubię ten moment gdy układam sobie scenariusze możliwych, debilnych odpowiedzi, a potem okazuje się że rzeczywistość przerasta moje najśmielsze oczekiwania ;)

Btw. Zaraz się okaże że "skrót myślowy" był jeszcze kolejnym "skrótem myślowym" od innego skrótu myślowego będącego w istocie szyfrem. Widzisz, za mądry jesteś na to forum, nikt nie rozumie Twego skomplikowanego, i pełnego metafor języka :(

[Image: e0ns6.jpg]
26-10-2011 13:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #36
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Nie rozczarowałem się:
Quote:a nie odwracasz kota ogonem że ja nie rozumiem Twych jakże zawiłych i głębokich kontrukcji językowych.

Bro, you trying too hard.
Próbuj z innymi.
26-10-2011 14:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JimPanse Offline
*

Posts: 31
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Czyli nie masz chęci nawiązania jakiegokolwiek dialogu? Bęc! Teraz to tobie brakuje argumentów. Shade.
Dla wszystkich jest już jasne że próbujesz pozować na wielkiego intelektualiste, co na dodatek wychodzi Ci wyjątkowo marnie. Intelektualista wiedziałby że każdy następny ruch inny niż poddanie się tylko pogorszy Twoją sytuację ; )

IMHO to oczekujesz przede wszystkim tego że ludzie będą cię uważać za mędrca, gdzie swoją światłą inteligencją pokażesz nam, prostaczkom, jak się dyskutuje. Taki Król Julian w wersji dla ubogich.

[Image: e0ns6.jpg]
(This post was last modified: 26-10-2011 18:00 by JimPanse.)
26-10-2011 14:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #38
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Lulz. Ad hominem moar. I kiepskich aluzji do tego, że Lavos jest idiotą.
Also, «Jak widać, nie można korespondować "na coś"». Regionalizmy, never heard of it?
26-10-2011 15:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
meh, wydaję mi się że Jimmy po prostu szuka uwagi, dajcie mu ją, lavos nie chcę.
26-10-2011 16:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JimPanse Offline
*

Posts: 31
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Najpopularniejsze zwalnianie z myślenia
Lavos, sam zwracasz uwagę na tym forum użytkownikom, którzy chcą się pokazać z lepszej strony jeżeli chodzi o pisanie postów bardziej "dorośle" w sposób tak mało dorosły, że aż oczy i głowa zaczynają boleć. Czytając nad wyraz ze zrozumieniem, można stwierdzić, że to Ty jesteś PANEM riposty, pisania w sposób inny niż pospolity oraz to Ty zjadasz wszystkich. Przyznaję jesteś niezły, ale jeszcze czegoś Ci brakuje - postawienia się na miejscu przeciwnika, spojrzenia z jego punktu widzenia. Wyciągasz argumenty, które są jak najbardziej nie trafne, obierając je w piękne i trudne słowa, by tylko brzmiały groźnie.

[Image: e0ns6.jpg]
05-11-2011 11:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5