Post Reply 
Paradiso161
Author Message
Paradiso161 Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #1
Paradiso161
A więc tak, na wstępie chciałbym powitać wszystkich bardzo serdecznie :)

Nie przedłużając, chciałbym opisać siebie i mój kanał w tym temacie i zachęcić do zajrzenia do niego, dlaczego, sami oceńcie:

- Mój kanał istnieje od początku czerwca tego roku, znajdują się na nim na dzień dzisiejszy 2 skończone projekty i 2 kontynuowane.
- Projekty zakończone: Max Payne (32 odcinki) oraz Grand Theft Auto III (Na 100 %, 64 odcinków) Na dzień dzisiejszy robię zagrajmy w z Grand Theft Auto Vice City (Też na 100 %) oraz pierwszego Silent Hill'a na PSX'a :)
- Mój kanał :)
- Serię Zagrajmy w robię przede wszystkim dla samego siebie oraz dla innych ludzi zaciekawionych, bądź ciekawą daną grą, o której mogli tylko słyszeć. Staram się opisywać dużo rzeczy, jeżeli wiem coś co mogło by przykuć uwagę kogoś w danej grze (Dużo ciekawostek i takich rzeczy)

Myśle, że to tyle, stosowałem się do regulaminu wstawiania kanału więc wszystko powinno być ok ;)
Pozdrawiam wszystkich
03-12-2011 10:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
powN Offline
*

Posts: 6
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Paradiso161
Ogólnie miło się Ciebie słucha, ale fajnie by było, gdybyś troszeczkę ściszył mikrofon, iż według mnie jest zbyt głośno w porównaniu do gier i troszkę słychać szumy, ale tak to duży plus ;)
04-12-2011 16:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Paradiso161 Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Paradiso161
Dzięki za miłe słowa. Co do mikrofonu, to raczej nie będę tego zmieniać, ponieważ, gdy obniżę czułość mikrofonu z 20 dB na 10 dB to potem jest za cicho, a wole, żeby było trochę głośniej, niż by było za cicho. Tak przynajmniej łatwiej coś zrozumieć :)
04-12-2011 17:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5