Post Reply 
powN
Author Message
powN Offline
*

Posts: 6
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #1
powN
Witam.
Chciałbym wam przedstawić mój kanał w serwisie youtube, ale na początek kilka informacji co można zastać u mnie na kanale. Ogólnie materiały nagrywam z gier, które mi się podobają. Nie ograniczam się do jednego gatunku gier np. fps, cz tpp. W moim asortymencie filmów można także spotkać nie tylko tryb singleplayer, ale także co-op, co widać w początkowych moich filmikach. Staram się nagrywać w jak najlepszej jakości i jeżeli mam dużo czasu na obróbkę filmu i renderowanie to staram się o 1080p, ale zdarza się, że dłuższe serie nagrywam w 720p. Teraz kilka informacji o seriach, które ukończyłem, oraz o aktualnych.

Aktualne serie:
- Hitman Blood Money
- Assassin's Creed Revelations

Ukończone serie:
- F.E.A.R 3 (Co-op)

Link do kanału: PolishRepresentant

Proszę o konstruktywną krytykę, co mógłbym poprawić w moich filmikach, a na pewno coś zdziałam w tym kierunku.
04-12-2011 17:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Burmacpl Offline
*

Posts: 20
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: powN
Zacznę od plusów:
-Dobra jakość filmików (HD),
-Tło przy oglądaniu filmiku nie przeszkadza i nie męczy oczu,
-Początkowo miły dla ucha głos.

Minusy:
-Po dłuższym oglądaniu słuchanie troszeczkę mnie męczyło,
-Czasami gra cię zagłusza (mam tu na myśli AC Revelations).
04-12-2011 20:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: powN
Ogarnij mikrofon.
04-12-2011 20:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
powN Offline
*

Posts: 6
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: powN
Co do tego, że gra mnie zagłusza to tak wiem o tym i naprawiłem już to także chyba od 14 odcinka assassin's creed revelations jest to naprawione, a ja mam trochę głośniej ustawione mikro, także ten problem wyeliminowałem..,
04-12-2011 21:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ApOoo Offline
*

Posts: 19
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: powN
Fajnie się Ciebie słucha, wiesz co powiedzieć, miło mi się słuchało Ciebie.
05-12-2011 20:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Flothar Offline
*

Posts: 21
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: powN
Dokładnie tak jak kolega wyżej, bardzo przyjemny głos, jest dobrze :).
07-12-2011 18:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: powN
Oglądałem ZW AC:R pierwszą część:
-pierwsze minuty filmu- czy mógłbym w końcu zobaczyć tą grę?
-spoilujesz fabułę gry w menu głównym.
-dodatkowo w omówieniu gry traktujesz widza jak debila, któremu wszystko trzeba tłumaczyć
-menu główne a ty nadal gadasz swoje. Jeżeli w grze są nowe bronie to możesz wspomnieć o tym wtedy kiedy taką broń spotkasz w grze a nie spoilować wszystko w menu głównym
-dźwięk w trakcie filmów jest strasznie cichy
-twój komentarz ogranicza się głównie do "ale dostał", "ale fajnie" itp. nie jest to zbyt zajmujące.

Za to do jakości samego nagrania z gry nie można się przyczepić.

[Image: 88440151.gif]
07-12-2011 20:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
powN Offline
*

Posts: 6
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: powN
Co do spoilerowania fabuły to nie za bardzo się mogę zgodzić, bo mówię tylko takie informacje jakie mógł nam dostarczyć Ubisoft o nowej odsłonie tej serii, a jeżeli chodzi o to, że mówię jakimi postaciami będę grał i jak skończyła się ostatnia odsłona to według mnie to jest to dobre, iż ja sam nawet miałem "zaćmienie" umysłu co do zakończenia ostatniej serii, także była to taka forma przypomnienia widzowi jak zakończyła się ostatnia odsłona, ale co do innych punktów takich jak słaby dźwięk to już go troszkę poprawiłem od 14 bodajże odcinka, a co do komentowania typu "ale dostał" itd. to muszę nad tym popracować ;)
08-12-2011 23:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: powN
No ale i tak pierwsze 5 minut to w większości takie gadanie o czymś co i tak później zobaczy się w grze. Takie rzeczy można by mówić w trakcie gry np. skaczesz po platformach a w międzyczasie mówisz o wydarzeniach z poprzednich gier itp. Byłoby to znacznie ciekawsze do oglądania i słuchania.

[Image: 88440151.gif]
09-12-2011 07:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5