Post Reply 
Nobuś Zagrajmer
Author Message
Nobuś Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #1
Nobuś Zagrajmer
Witam. Od razu na wstępie chcę zaznaczyć, że nie jestem tutaj po promocje, co po porady do LP(chociaż miło by było, gdyby ktoś zechciał zostać moim widzem ;d ).

Zacząłem kręcić LP pod koniec października, tutaj zaznaczam, że "uczę się" robić zabawne serie "zagrajmy w..." (stąd nazwa "Funny Let's Play"), nie jestem w stanie swierdzić, czy są dobre, gdyż do tego potrzebna mi opinia innych, dlatego właśnie jestem tutaj, staram się poprawiać dużo rzeczy w filmach np. sporadyczny szum w mikrofonie.

Teraz napiszę coś o grze Minecraft, którą tak wszycy znają(i grają), co prawda kręcę serie, jednak nie ma to być coś, na czym będę opierał swoją działalność kanału(jak to robi wielu początkujących jutuberów). Jest to seria poboczna która będzie dość krótka. Swoją działalnośc będę opierał jak już wyżej wspominałem na robieniu zabwanych filmów "Zagrajmy w..."

Co do braku widzów, oraz bardzo niskiej ilości wyświetleń, nie wiem, czym to jest spowodowane, prawdopodobnie dlatego, że nie reklamowałem/reklamuję się "gdzie się da". Teraz moim celem jest wypracowanie własnego stylu a także tworzenie dobrych filmów. Obecnie nie liczą się dla mnie suby, lecz na pewno ucieszę się, gdy go otrzymam.

Na koniec link do kanału: http://www.youtube.com/user/NobusiowyCHA...ature=mhee

Aha jeszcze jedno, możliwe, że mam dziwny głos ale nie wiem czemu mój mikrofon "zaniża" mój prawdziwy głos podczas nagrywania ;o dodam, że gdy rozmawiam ze znajomymi na skype, nic takiego nie ma miejsca :)

Pozdrawiam.
12-12-2011 10:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Nobuś Zagrajmer
Quote:4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.

Twój temat nie był zgodny z powyższym punktem regulaminu i dlatego został przeniesiony do kosza. Jeżeli sądzisz iż temat został przeniesiony bezpodstawnie, albo twój kanał zaczął spełniać ww. wymóg to napisz do jednego z moderatorów a z chęcią ci pomogą.

Jeżlei chcesz koniecznie usłyszeć jakieś opinie o swoich filmach, możesz spróbować w temacie zbiorczym: http://zagrajmyw.pl/f/showthread.php?tid=694

Pozdrawiam.

[Image: 88440151.gif]
12-12-2011 12:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  LordekPL - Nowy Zagrajmer LordekPL 4 1.187 20-03-2011 14:24
Last Post: kaszub
  AzerotWings nowy zagrajmer AzerotWings 6 1.101 20-03-2011 14:21
Last Post: kaszub
  Zapraszam na kanał Zagrajmer TV Zagrajmer TV 1 545 20-03-2011 14:20
Last Post: kaszub

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5