Post Reply 
soldar200
Author Message
soldar200 Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: soldar200
Singularity nagrywałem na starym mikrofonie a w Half Life mi się trochę drźwięki psują po ponownym zainstalowaniu gry, po nagraniu to widzę, lecz w trakcie problemów nie ma Ogólnie nagrywam na dobrym mikrofonie logitecha, drźwięki z gry też z mikrofonu, ale nie drźwięki są moim problemem a niewierni widzowie którzy mnie olewają.
(This post was last modified: 15-12-2011 00:25 by soldar200.)
15-12-2011 00:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
EvilScrooge Offline
*

Posts: 68
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: soldar200
Dźwęków z gry przez mikrofon się nie nagrywa :) Masz wtedy sprzężenie zwrotne czyli dla laików - buczenie, które wcale nie jest cicho.
Taa... widzowie tacy już są dlatego subskrybantów nie nazywam nigdy widzami. Mam wrażenie że wielu ludzi subskrybuje kanały tylko z nudów :P Poza tym jak wyłączasz mikrofon z nienacka... można się wystraszyć.
Jak nie będziesz rezygnował i starał się polepszać swoje nagrania jakoś to wyjdzie tylko musisz słuchać krytyki.
(This post was last modified: 15-12-2011 01:43 by EvilScrooge.)
15-12-2011 01:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: soldar200
Heh, ja mam podobnie z widzami, nie chcą subować mimo tego nagrywam dalej przy tym poprawiając z odcinka na odcinek jakość/działanie sposobu którym nagrywam.
I nie załamuj się, rób dalej a może zostaniesz zauważony, mnie niewiele osób zauważyło ale zawsze coś.
15-12-2011 14:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
soldar200 Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: soldar200
Jedna osoba przyczepiła się do tła kanału, dlatego teraz piszę że zmieniłem, taka mała informacja.
(This post was last modified: 15-12-2011 22:59 by soldar200.)
15-12-2011 22:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: soldar200
Ja napisze co innego. Jak chcesz, żeby wszyscy widzieli twoje filmy to wykup reklamę na stronie głównej forum a nie spamujesz każdy wątek i SB.

Wątek "temat zbiorczy..." jest dla osób, które nie spełniają wymogów regulaminu. Ty masz tu swój temat i to jedyne miejsce, gdzie możesz spamować swoimi wywodami. nie pisz więcej nigdzie niż tu "proszę o ocenę mojego kanału bardzo mi zależy".

Poza tym taka uwaga
Pisze się "jedna osoba" a nie "1 osoba" bo to powinno się czytać "jeden osoba". I już nie mów, że piszesz tak bo ci się spieszyło bo spamować na forum i wkleić 10 filmów w temat zbiorczy to czas miałeś.

Żeby nie było kompletnego off-topu. Z dźwiękiem nic nie zrobiłeś i brzmi to tak jakbyś dźwięk z gry nagrywał mikrofonem razem z komentarzem

co do tła to lipne - rozjeżdża się a czcionka w pewnych miejscach jest nie czytelna z powodu jej koloru zlewającego się z tłem
(This post was last modified: 15-12-2011 22:56 by vlodek2532.)
15-12-2011 22:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5