Post Reply 
Jak zmienić przypisane konto adsense?
Author Message
Adeo Offline
*

Posts: 29
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #1
Jak zmienić przypisane konto adsense?
Witam, dostałem propozycję zarabiania na reklamach - AdSense na moim koncie, lecz podałem konto AdSense które jest przypisane do innego użytkownika YouTube. Chciałbym teraz przypisać te konto do stworzonego konta, lecz nigdzie nie widzę takiej funkcji... Da się to zrobić? Czy kontakt z Supportem wymagany?
29-10-2011 20:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Jak zmienić przypisane konto adsense?
Chyba kontakt z Supportem jest jedynym wyjściem
01-11-2011 15:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ic3m4n2u Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Jak zmienić przypisane konto adsense?
Siemka. Musisz wejść w ustawienia konta i będziesz miał tam przycisk : Generowanie przychodu. Gdy w to wejdziesz pokaże ci się aktualnie powiązane konto i tam będziesz miał 3 opcje do wyboru i tam powinno być coś do zmiany powiązania. Sam tak robiłem i wszystko na razie działa jak należy i nikt się nie czepia :)
04-11-2011 20:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Jak zmienić przypisane konto adsense?
Jak to w ogóle jest z tymi zarobkami z adense? Z moich obserwacji wynika, że żeby cokolwiek zarobić trzeba mieć z jednego filmu conajmniej 1000 wyswietleń. Da to może kilkanaście kliknięć na reklamę. Imho nie ma sensu aktywować adense jak nie ma się przynajmniej 800 widzów.
04-11-2011 20:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Adeo Offline
*

Posts: 29
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Jak zmienić przypisane konto adsense?
Tak, mniej-więcej to tak jest że 1000 wyświetleń to chyba 0.26 euro. Ale kliknięcia w reklamy są bardziej opłacalne - zależy oczywiście ile reklamodawca płaci za reklamy. Ja magicznymi sposobami czyt. proxy.
Wbiłem ponad 70 euro. W ile? Uwaga, uwaga - Zajęło mi to dwa dni!
Oczywiście 20% podatek dochodowy, wypełnić pit 53 etc.
Jeśli masz ochotę się z tym bawić to to jest bardzo opłacalne :D
06-11-2011 11:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Jak zmienić przypisane konto adsense?
Sztuczne wbijanie kliknięć jest dość ryzykowne. Mogą Ci zablokować dostęp do adsense na amen. Lepiej uważać z tym.
06-11-2011 13:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Jak zmienić przypisane konto adsense?
@Adeo - nie wiem czy wiesz ale oprócz adresu IP, YouTube może sprawdzać także twój adres MAC, jest to unikalny numer przypisany do każdej karty sieciowej i nie da się go zmienić przez jakieś durne proxy. Jeżeli panowie z Google sprawdzają adres MAC to jesteś w dupie ;]

[Image: t43eX.jpg]
06-11-2011 13:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cavirion Offline
*

Posts: 69
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Jak zmienić przypisane konto adsense?
Quote:Kliknięcia reklam Google muszą wynikać z faktycznego zainteresowania użytkowników. Stosowanie wszelkich metod sztucznego generowania kliknięć lub wyświetleń reklam Google w witrynie wydawcy jest surowo wzbronione. Zabronione metody to m.in. wielokrotne ręczne kliknięcia lub wyświetlenia, narzędzia do automatycznego generowania kliknięć i wyświetleń oraz stosowanie robotów i innego oprogramowania o zwodniczym działaniu. Należy pamiętać, że klikanie reklam we własnej witrynie jest bezwzględnie zabronione.
06-11-2011 20:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Jak zmienić przypisane konto adsense?
(06-11-2011 13:58 )Gimper Wrote:  YouTube może sprawdzać także twój adres MAC

0.o Niemożliwe. Musieliby użyć programu z uprawnieniami administratora. Jedyne co mogą, to sprawdzić realne IP poprzez użycie Javy. Tego używają przeróżne serwisy, które mogą wyświetlić Twoje prawdziwe publiczne IP mimo użycia proxy. MAC musiałby być sprawdzony przez program uruchomiony na maszynie - paczki danych nie zawierają tej informacji po opuszczeniu sieci lokalnej. Router trzyma tablicę MAC<->IP sieci lokalnej i po jej opuszczeniu w miejsce MAC'a wstawia IP przy pakietach. Tak więc to program uruchomiony przez przeglądarkę musiałby to sprawdzić. Z tego co wiem, tylko administrator ma prawo go sprawdzić i ew. zmienić (tak tak, można zmienić ten "unikalny" numer, dzięki czemu można się pod kogoś podszywać). Wskaż mi choć jeden serwis internetowy/artykuł na temat sprawdzania zdalnie czyjegoś MACa bez użycia rootkitów, a jedynie strony internetowej.

Jeśli chcesz oszukiwać przy użyciu proxy, przynajmniej nie rób tego ze wciąż tego samego - zmieniaj często i gęsto. I tak powiem Ci, że po spojrzeniu na połączenia jest bardzo oczywiste, że ktoś używa proxy - chyba że byś wchodził randomowo z wielu adresów w ciągu dnia i klikał reklamy na różnych filmach - wtedy schemat działania by się nie wyróżniał. Nie martw się, oni z pewnością mają algorytmy analizujące schematyczne nabijanie i automatycznie takie coś jest zgłaszane. Po usunięciu z takiego powodu konta stracisz wszelkie szanse na zarobek na koncie (no chyba że do Agory czy czegoś innego przystąpisz).

Wracając do tematu - kontakt z supportem jest jedynym wyjściem, lecz nie liczyłbym na zadziałanie. Wielokrotnie widziałem tekst, że nie można odpinać/przepinać kont AdSense i YouTube.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
08-11-2011 01:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.100 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Negatyw zamknął konto Mandero 548 583.034 19-01-2013 13:16
Last Post: Lavos
  Adsense domyślne reklamy john 4 1.867 11-10-2012 19:49
Last Post: kubn2
  Czy to partner czy to Adsense? ogm 9 3.339 10-10-2012 20:43
Last Post: ogm
  pytanie do tych co nie mają partnera a mają adsense john 3 1.223 07-09-2012 17:38
Last Post: kubn2
  Podatek od AdSense? JudiMakeFun 8 4.917 04-07-2012 15:16
Last Post: kubn2
  Powiązywanie konta z Adsense kubn2 2 1.298 10-06-2012 22:51
Last Post: bezelo
  Problem z AdSense kubn2 2 1.489 02-01-2012 21:37
Last Post: kubn2
  AdSense a prawo dozwolonego użycia/cytatu Kern3l 39 11.774 08-12-2011 18:03
Last Post: dark_archon
  AdSense dawzar1949 7 2.137 18-10-2011 15:45
Last Post: Wan1Mas

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5