Post Reply 
Kasta - armia trolli
Author Message
Szawidz Offline
*

Posts: 8
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #1
Kasta - armia trolli
Co sądzicie i czy trzeba wyeliminować?
07-02-2012 21:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vertandel Offline
*

Posts: 5
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Kasta - armia trolli
Niejaki król kaasty - http://www.youtube.com/user/MrTrollStudio?blend=1&ob=0

W sumie z tą gromadką trolli nie mam żadnych wspomnień, ani złych, ani dobrych. Najzwyklejsze dzieci które myślą że są zabawne. Btw nie widzę sensu w zakładaniu tego typu tematu. Trolle tylko się z tego cieszą .
07-02-2012 21:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Kasta - armia trolli
„Wyeliminować”, lulz.
Internet serious business, again.
08-02-2012 18:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Kasta - armia trolli
Spalić na stosie!
08-02-2012 21:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Kasta - armia trolli
Niedawno zobaczyłem... boże, co oni chcą osiągnąć swoim trollingiem? Warto wspomnieć, że spora część tej gromadki to klony m.in. JJayJokera i CTSG - po prostu zakładają sobie konta o bardzo podobnej nazwie (przykładów podawać nie będę, nie ma po co), żeby być popularni.
27-02-2012 17:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Kasta - armia trolli
Nie znam ;d Podlinkujecie ich kanał jakiś, forum czy cos?;d

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
27-02-2012 20:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Kasta - armia trolli
Na pewno chcesz? Tylko sobie człowiek wyrabia gorszą opinię o polakach na YT.
No ale dobra... wpisz sobie JJayJcker (tak, z tym c zamiast o) na YT i łącz się ze mną bólu.
28-02-2012 15:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Kasta - armia trolli
Prawdę mówiąc powinienem się wtrącić, a nawet zaangażować do tego tematu.
Ich jedynie można rozwalić, ignorując ich. Wiem to z doświadczenia.
Moje byłe konto na YouTube to EMPIRATORxSHENLONG - Osoba jakże znienawidzona przez kastę, z powodu zniszczenia założyciela kasty - muha1999/mruwka19999.
Ignorujcie ich, a z nudów wyparują. Tyle wam tylko mogę powiedzieć.
Ale żeby ten post nie był krótki, napiszę historię kasty.
Rok 2009. Zostało stworzone konto anty społeczne - Muha1999. Osoba ta miała zamiar stworzyć organizację znanej jako "Kasta". Miał zamiar robić filmy w programie "Paint" i patrzeć na bóle dupy ludzi. On miał to robić dla jaj. Rok później, kasta robiła dalej filmy, a członków było coraz więcej. Muha1999 odszedł z YouTube na niecały rok. Władzę przejął supermiecz100. Wyjechał na tydzień wakacji. VFGRF wyrzucił miecza z grupy, ogłosił się "krulem kasty", a samą kastę zamienił w organizację "Anty Gothic" w końcu został zbanowany. Powrócił muha1999 pod nazwą mruwka1999. Były to wakacje 2011 roku. Kasta od tamtej pory do dzisiaj jest najsilniejszą kastą jaką kiedykolwiek była. Mruwka1999 odszedł z YouTube (Prawdopodobnie zagrożenie sądem). Władzę przejął BronislawKomorowsky. Zamknął konto. MrTrollStudio (Dzisiaj znany jako MrTrollStudie) ogłosił siebie zastępczym królem kasty. To znaczy, że jest królem do czasu powrotu jednego z królów. Dzisiaj oczywiście jest to MrTrollStudie. Jako że Anty Kasta upadła, a moja organizacja "Anty Neo Team" odwaliła się od kasty (KTÓRA NIE ISTNIEJE!), i zaczęła zajmować się innymi.
Podsumujmy:
Kasta nie istnieje, bo nie ma starych członków oraz anty kasty, oraz nikt już ich nie karmi.

@Sou

Forum kasty to .... nie powiem, bo będę mieć warna albo bana za reklamowanie innych forum. Jak chcesz, to napisz do mnie na PW w tej sprawie.

Nie będziesz mieć, za to chętnie dam ci za obrażanie mnie, jeśli będziesz implikować, że banuję za takie głupoty :D
(This post was last modified: 01-08-2012 15:06 by appareil.)
01-08-2012 10:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Kasta - armia trolli
Mi to wygląda wszystko na jakieś sci-fi nasycone dobrą historyjką, które ma za zadanie krążyć po internecie i robić ze zwykłego szarego gościa "króla internetów i trollingu". Co fakt, miało miejsce coś takiego, lecz nie róbmy z tego czegoś większego, bo sami ich produkujecie.
(This post was last modified: 01-08-2012 11:15 by Rangy.)
01-08-2012 11:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Empirator Offline
*

Posts: 130
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Kasta - armia trolli
Dokładnie. Im częściej się zwraca na nich uwagę, to tym więcej i częściej pojawiają się nowi. Odświeżyłem ten temat po 6 miesiącach też, żeby ostrzec ludzi.
01-08-2012 14:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5