Post Reply 
"Hejterzy" - Dyskusja
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #31
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Nie chcesz się wdawać w dyskusję, dlatego rzucasz linkiem, który tylko pokazuje, że takie słowo nie definiuje specyficznego zachowania, a ma jak najszersze znaczenie.
Pozytywne komentarze z rzadka wnoszą cokolwiek, zatem prosiłbym o szersze postrzeganie zarówno jednych jak i drugich.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
29-02-2012 09:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
genpj Offline
*

Posts: 55
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
(29-02-2012 00:16 )genpj Wrote:  Nie za bardzo chce się wdawać w dyskusję co to jest hater wg tegoż forum.

Quote:Nie chcesz się wdawać w dyskusję, dlatego rzucasz linkiem, który tylko pokazuje, że takie słowo nie definiuje specyficznego zachowania, a ma jak najszersze znaczenie.

Tak, dla jasności, bo widocznie co niektórzy nie zrozumieli. Nie chce się bawić w Waszą dyskusję co to jest "hater", dlatego wrzucam linka, gdzie to jest wyjaśnione i wycofuje się z tej dyskusji. Chciałem tylko pokazać co tak naprawdę robi to zjawisko na yt.

iii

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...b4#t=5552s - ten podcast o którym mówiłem

iii

[Image: haters-gonna-hate.jpg]

Fantastyczny świat chomika Axela
29-02-2012 10:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #33
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Nie wiedziałem, że forum ma jedną opinię na dany temat.
To o czym piszesz, to nie hejterzy.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
29-02-2012 20:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
tomosiara Offline
*

Posts: 19
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Hah, ja zyskałem kilku hejterów tylko przez to że mój kuzyn pokłócił się z nimi a ja zostałem bardzo mocno "shejtowany" przez to że jestem jego rodziną... Najlepsze było to że wypowiedzi tych hejterów były tak niespójne i głupie że w sumie cieszyłem się za taki "dar" :). Po kilku miesiącach im się znudziło, chociaż od czasu do czasu dają o sobie znać :).
02-03-2012 20:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Zablokuj ich konta. Ja bym tak zrobił.
02-03-2012 20:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
tomosiara Offline
*

Posts: 19
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #36
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Oczywiście że tego próbowałem ale jak to jest z takimi dziećmi neo odebrali to za moje poddanie, ogłosili się zwycięstwami boju i wszędzie ogłaszali swój "wyczyn" :) Musiałem ich odblokować i znowu wzburzyć atmosferę. I zastał "SPOKÓJ"... :D
03-03-2012 21:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #37
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Ano, musiałeś.

Troll'd.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
03-03-2012 21:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shery Offline
*

Posts: 10
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Przebrnąłem przez ten temat i jedyne co mogę dorzucić to to, jak ja to rozumiem.

Konstruktywna krytyka to taka, która mówi mi:
"Koleś zj***ś to i to, może miałeś pomysł, wydawało Ci się to takie i takie ale nie wyszło"

Taki komentarz pozwala Ci poprawić to co zrobiłeś źle.

"Koleś, nie masz elementarnej wiedzy na temat tego i tego"

Jeśli mówi to koleś, który na PW może udowodnić swoją wiedzę, HA! doczytaj i czuj się dzięki niemu mądrzejszy, odpisz pozytywnym komentarzem a wtedy nawet jeśli troll to wzbogacasz wiedzę i nie dajesz się trolować"

"Unsub, chu*** filmik. Staczasz się"

Banned.

Jest jeszcze jedna ciekawa sprawa, która co prawda nie dotyczy gier/filmików z grami ale nie została tu chyba wyjaśniona.
Otóż hejter, stający się hejterem z fanboja.

Przykład 1 (dalszy temu forum):

Mamy recenzję jakiegoś distro Linuxa. Powiedzmy S7, który stoi na Gentoo. Koleś robiący recenzję, wyraża się źle o distro, w jego odczuciu jest ono "BE".
Na koniec dorzuca kwestię, że Linuxy słabną ostatnio i generalnie chyba nie będzie już robił recenzji a zajmie się poradnikami typu "kompilacja pakietów".

I się zaczyna:
- nie znasz się!
- windows jest do d***
- idź się powieś
etc. Generalnie fanboje zamieniają się w hejtów i zostają już u gościa X na dłużej zapierdzielając minusy pod każdym filmikiem.

Przykład 2, to Pan z Agory na literę "R". Rzuć konstruktywną krytykę pod filmiem i za chwilę będziesz miał jego "dzieci" na karku.

Pozdrawiam.

Pozdrawiam - Shery ;)
Serwery Minecraft | PolishCraft forum
(This post was last modified: 04-03-2012 20:43 by Shery.)
04-03-2012 20:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #39
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Quote:"Unsub, chu*** filmik. Staczasz się"

Banned.
Just one question - za "Super filmik, oby tak dalej" również banujesz?
Quote:Konstruktywna krytyka to taka, która mówi mi:
"Koleś zj***ś to i to, może miałeś pomysł, wydawało Ci się to takie i takie ale nie wyszło"
Jeśli pokazujesz konstruktywną krytykę to pokazuj konstruktywną krytykę. Bo tu jest dokładnie to samo, co w pierwszym przykładzie (puste słowa bez jakiegokolwiek uzasadnienia), tyle że z polewą z wazeliny ("miałeś pomysł, ale ci nie wyszło").

Nadal nikt nie potrafi znaleźć definicji hejterstwa, która by faktycznie uzasadniała tworzenie nowych makaronizmów, jak na razie w kółko jesteśmy zasypywani, kolejnymi opisami nienawistników, zazdrośników lub też po prostu ludzi impulsywnych, którzy mają zbyt wysokie mniemanie o swoich subiektywnych opiniach. Przypomnę jeszcze raz - brzytwa Ockhama, bo chyba do niektórych nie dociera.
05-03-2012 08:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Interhex Offline
*

Posts: 83
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Hejter to określenie dwuznaczne .
Hejter (Troll) : jego komentarze mają mniejszy poziom IQ niż rozdeptany banan.
A tak na poważnie to ludzie którzy chcą być śmieszkami dając komentarze typu "O ty k***o czemu nie wstawiasz majncrafa omfg unsub"
Hejter : Człowiek który wystawia krytykę ,a autor po prostu tego nie trawi , poczym rzekomy "hejter" dostaje block'a .
10-03-2012 19:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 28.508 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5