Post Reply 
Wybijanie się na youtube?
Author Message
Kiwiku Offline
*

Posts: 10
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #1
Wideo Wybijanie się na youtube?
Nie wiem,czy był już taki wątek czy też nie.Nie chce mi się szperać po tych wątkach i szukać takiego tematu.
W obecnej chwili bardzo ciężko wybić się na tym youtubie,ponieważ jest kilkanastu zagrajmerów którzy tworzą te same gry i nie ma z czego zrobić zagrajmy.
Trzeba mieć też w sobie coś unikatowego,by zadziwić ludzi.
Ja też próbowałem się wybić,ale nie udało się :(.

Takie jest moje zdanie.
09-03-2012 21:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Wybijanie się na youtube?
"W obecnej chwili bardzo ciężko wybić się na tym youtubie,ponieważ jest kilkanastu zagrajmerów którzy tworzą te same gry i nie ma z czego zrobić zagrajmy."

Minecraft, Amnesia, Call of Duty, Battlefield 3, League of Legends. Normalnie wszystkie gry, jakie kiedykolwiek powstały. Masz rację, nie ma z czego robić zagrajmy.

[Image: aqI8D.jpg]
09-03-2012 22:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Wybijanie się na youtube?
Spoko, ja dziś się dowiedziałem że nie powinienem z Tribes Ascend robić...bo już TotalBiscut kręci... można być oryginalnym i oryginalnym :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
10-03-2012 00:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Wybijanie się na youtube?
Ja próbuję się wybić poprzez robienie layoutów dla innych userów... może w ten sposób zostanę zauważony - co o tym myślicie?
10-03-2012 10:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Noizz52 Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Wybijanie się na youtube?
A ja mam gdzieś "wybicie się na YT"... Mam 500 widzów z czego może tylko 50 tak na serio ogląda to co dodam (kiedyś zacząłem robić serię z Minecraft, no i niestety dzieciaczki MC nadal się nie skapnęły, że już dawno tych filmów nie ma i nie będzie, więc nadal mam od groma "widzów", którzy czekają na MC), ale robię przede wszystkim LP z tego co ja chcę i nie są to gry pokroju BF, LoL'a, czy innego sławnego w tej chwili chłamu. No może z tym chłamem przesadziłem, bo samemu lubię sobie pograć w takie gry, ale nie widzę sensu powielać już ich na YT, jest ich po prostu za dużo... Polecam olać "popularność" i po prostu grać oraz nagrywać to co się chce i lubi. W moim przypadku gry lekko-starsze (nazwanie tych gier starymi byłoby nie odpowiednie) z PSX. Chociaż teraz zacząłem również z czegoś na kompa, ale to nie miejsce na reklamę, więc podsumujmy. Olać popularność, powinieneś robić to dla siebie, a nie dla ludzi. Wiadomo, nie powinieneś olewać swoich widzów, ale rób to z własnej przyjemności, jeśli będziesz się zmuszał to sobie odpuść. Takie jest moje zdanie. Sorka, jeśli troszkę tym zdaniom brakuje sensu, albo jest duża ilość powtórzeń, ale jestem strasznie zmęczony, choć starałem się aby to jakoś wyglądało.

Nie patrzcie na to jak wyglądają w tej chwili moje nowe LP, bo mam teraz dość dużo problemów technicznych.

Link do mojego profilu: http://www.youtube.com/user/Noizz52
10-03-2012 11:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Wybijanie się na youtube?
hmm wg. mnie nie jest trudno się wybić na YT trzeba robić tylko ciekawe materiały
10-03-2012 13:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Wybijanie się na youtube?
(10-03-2012 10:55 )Elwood Wrote:  Ja próbuję się wybić poprzez robienie layoutów dla innych userów... może w ten sposób zostanę zauważony - co o tym myślicie?

Każda reklama jest dobra:)


Żeby się wybić należałoby mieć w miarę dobry kanał. Co kto rozumie przez dobry jest pojęciem względnym;) Uznajmy, że jeśli ludzie subują po obejrzeniu filmu tzn że kanał im odpowiada.

Co dalej? Dalej już tylko reklama, możesz mieć najlepszy kanał ale jak widzi go 10 osób dziennie nowych to więcej niż 10 subów nie będzie:D Tak więc trzeba się postarać o trafienie do szerszego grona.

- polecanie przez inne osoby
- wspólne projekty z innymi kanałami
- reklamowanie w sieciach społecznościowych
- konkursy :D
- inne reklamy
itd itd.

Najtańszy i najmniej pracochłonny sposób to zostanie poleconym przez inną osobę. Trzeba mieć ofc znajomość z tą osobą :p Wspólne projekty to w najprostszej postaci nakręcenie z kimś filmu. Reklamowanie w sieciach społecznościowych facebook, fora internetowe itd. Jak się kręci filmy z MC to się o nich pisze na forum MC, jak się kręci filmy z GTA to w tej społeczności trzeba je reklamować. Konkursy wiadomo;) Inne reklamy jak banery na stronach tematycznych itd to już jest jakiś tam koszt, ale czasem bardzo niewielki. Adwords tylko dla krezusów:D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
10-03-2012 15:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #8
RE: Wybijanie się na youtube?
E... a nie można po prostu robić swoje? Trzeba konieczne żebrać o polecanie i nagrywanie wspólnych projektów, a w końcu wydawać pieniądze na takie pierdołowate zajęcie, jakim jest zagrajmy w?

Nagrywaj ciekawe gry, pracuj nad swoim komentarzem, staraj się wprowadzać jakieś innowacje w swoich projektach, a z czasem będziesz zdobywał swoich widzów.

Problem polega na tym, że wszyscy chcą robić to, co jest popularne (majnsraft, cod), a na te gry monopol mają popularni jutuberzy. Sorki :(, ale kilkuset widzów nie zdobędzie się z dnia na dzień, tak samo jak z dnia na dzień nie można nauczyć się nowej umiejętności. Wszystko wymaga czasu, chęci oraz indywidualnych predyspozycji, niektórzy po prostu nie nadają się do robienia zagrajmy. Jak ktoś nie ma charyzmy, czy odpowiedniej elokwencji, to same chęci nic mu nie dadzą. A poza tym, jak ktoś chce mieć wszystko JUUUUUŻŻŻ TEEERAZZZ!asdadQewas!!, to nigdy tego nie osiągnie.

Cierpliwości, do ciężkiej cholery. Cierpliwości.

[Image: aqI8D.jpg]
10-03-2012 15:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Wybijanie się na youtube?
(10-03-2012 15:43 )Gik Wrote:  elokwencji

Rojo pozdrawia.

Co do wybijania się, jest parę sposobów:

1) Kręć Minecrafta, - nie, nie mam tutaj na myśli humpowania drzewa przez pół odcinka, dzieciakom się już to znudziło, teraz musisz być bardziej kreatywny, musisz znać ciekawe mody, jak je poznać? Dajesz suba yogcastom sparklezowi i innym zagranicznym minefagom, podpatrujesz ich mody, zassysasz - kaboom, jesteś rozpoznawalny.
2) Rzuciła Ciebie kobieta? Zabili Ci żółwia? Mieszkasz w Katowicach lub innym zadupiu na świecie? Kup kamerkę i zacznij dzielić się swoimi ciekawymi wynurzeniami na temat ludzi, polityki, pieniędzy, youtube'a i całej reszty syfu na który narzekają polaczki, jeżeli do tego będziesz robić "odpowiedzi wideło" do takich ludzi jak ForeverAlone2000 i na dodatek będziesz popierać jego zdanie, zostaniesz sławny, nie ważne czy jesteś chudym typem który jedyne co osiągnął w swoim życiu to umiejętność pozostawienia odchodów w łazience, lub panną której za Chiny ludowe żaden facet w pubie by nie tknął, nawet po 2 hektolitrach szkockiej, po prostu, ważne żebyś mówił/mówiła tak jak osoba która ma zaakceptować Twoją odpowiedź wideo - profit, dzieciaki lgną do Ciebie a Ty się stajesz rozpoznawalną personą na tubie.
3) Nagrywasz beznadziejnej jakości widełka, i widzisz że suby nie lecą? Wchodź na "Strimy" rozpoznawanych zagrajmerów liż pupę moderatorom jak i personie która prowadzi streama i zostań jego moderatorem, będąc tam, murzyń pracuj dla przyjemności zarówno swojej jak i osoby o której murzynisz pracujesz, prędzej czy później doda Ciebie do okienka "Polecane kanały" aka Whorebox, a jeżeli personka której ssiesz pomagasz prowadzi program typu "Wujek/Ciocia Poleca" zostaniesz wypromowany jako super personka, aż w końcu sam złapiesz troszkę subików, pamiętaj żeby kultywować zasadę "Ssij, a będzie Ci ssane".
4) Masz cycki? Potrafisz mówić kobiecym głosem? Śmiejesz się co chwilę z jakiegoś słabego powodu, a na dodatek masz beznadziejny gust muzyczny? Nagrywaj z nowych tytułów, co chwila śmiejąc się bez powodu! Jestem pewny, że po jakimś czasie zyskasz sobie widzów jak i adoratorów, którzy też dadzą Ci suba i partnerstwo!
BONUS! Przyłącz się do studia zagrajmerskiego, rób średniej jakości materiał z najnowszych gier, a przy ~500 widzów poproś o partnera, będziesz mieć przynajmniej poczucie bycia sławnym, przykładów jest wiele, ale wziąłem pierwszy z brzegu CLICK

Tutaj macie mały tutorial, bawcie się dobrze. Używać tylko kiedy nie ma się do siebie respektu, lub po prostu lubi się ssać.
(This post was last modified: 11-03-2012 10:55 by Wan1Mas.)
10-03-2012 18:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Wybijanie się na youtube?
Ostatnio słyszę trochę o tym programie youtubesub.ubf czy jakoś tak - lep na początkujących YouTuberów. Przynajmniej ja sam nie korzystam i nie będę korzystać z takich metod, ale pewnie znajdą się tacy, co skorzystają...
10-03-2012 19:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Podjeżany e-mail od YouTube. yoji720 5 2.552 01-08-2013 20:21
Last Post: PanTrollman
  Co ten youtube odpierdala Andżej 7 2.909 13-05-2013 13:33
Last Post: 05mateo10
  Youtube oszczędza serwery? LamaTiVi 8 2.720 23-04-2013 14:07
Last Post: kubs2000
  Zmiany na YouTube Harley 9 2.435 21-03-2013 21:17
Last Post: Harley
  Niechciane obszary reklamowe na YouTube procjon 9 3.350 01-03-2013 11:58
Last Post: procjon
  Ciągłe bezzasadne roszczenia na YouTube yoji720 5 2.451 16-02-2013 14:05
Last Post: yoji720
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.455 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Mafia na YouTube ponuro1992 15 6.346 04-02-2013 18:43
Last Post: appareil
  Limit youtube. Adeo 33 11.031 24-01-2013 04:57
Last Post: fszeker
  YouTube zamula? TheIntelPL 19 6.101 08-01-2013 07:55
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 13 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5