Post Reply 
The Avengers
Author Message
carving85 Offline
*

Posts: 49
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
The Avengers
Wybiera się ktoś na ten film ? O czy ktoś w ogóle tutaj go będzie oglądał ?
27-04-2012 22:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Moje Granie Offline
*

Posts: 18
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: The Avengers
Niestety film jest w 3D i dubbingiem.
3D jeszcze da się znieść. Jak puszczą z napisami to może się wybiorę.

27-04-2012 22:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: The Avengers
Z dubbingiem? :( Iron Man (obie części) był z napisami, Thor też, z tego co wiem, więc dlaczego przerzucili się na dubbing?
28-04-2012 09:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: The Avengers
Bo film jest kiepski sam w sobie, poza tym trzeba na niego wziąć dzieci, przecież to tylko o to chodzi.
28-04-2012 10:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: The Avengers
Mam szczerą nadzieję, że będzie tak jak w przypadku Harrego Pottera, czyli wersja dubbingowaa i wersja z napisami. 3D zniosę.
28-04-2012 11:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
carving85 Offline
*

Posts: 49
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: The Avengers
Wersja z napisami leci w Imax o godzinie 19 i 22. Naszczęście tylko dlatego idę bo dubbingu bym nie przetrwał
29-04-2012 07:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: The Avengers
Dubbing? Na takim filmie? -.- Niedługo wszystko będzie dubbingowane. Co do filmu - wybieram się kilka dni po premierze. Na wersję z napisami, która na szczęście jest grana w moim kinie.
29-04-2012 10:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: The Avengers
http://www.youtube.com/watch?v=7QWleOruAIs a co wy na to? Bo jak dla mnie jakikolwiek aktor podłożyłby głos Vadera... to nie to samo.
30-04-2012 14:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zioman Offline
*

Posts: 2
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: The Avengers
Oglądałem i jak na Marvel całkiem fajnie, postarali się ogarnąć wszystko mając tyle pierwszoplanowych postaci. Niekiedy humor jest troszkę na siłę, ale kino się śmiało... ;)
Pewnie dwójka będzie, kase zbierają, a w końcówce jest dodatkowa scena z prawdopodobnie następnym bossem.

http://www.facebook.com/grajzziomanem - trailery dostarczane codziennie prosto na Twojego walla ;)
http://www.youtube.com/user/Ziomano - Graj z Ziomanem videos
01-05-2012 14:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #10
RE: The Avengers
Trzymam w ręku ulotkę z Avengersów. Jest nadzieja: film będzie do wyboru z napisami i z dubbingiem. Ich szczęście, bo na dubbing nie wydałbym grosza. Zostałoby mi czekanie na ripa, albo wydanie DVD. A nie ukrywam, ze mam chrapkę na tę produkcję.
04-05-2012 21:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5