Post Reply 
Błędy na YT?
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Błędy na YT?
Witam wrzuciłem dzisiaj na mój kanał 3 nowe materiały, ale gdy próbuję włączyć monetyzację wyrzuca: "Nie można zapisać ustawień Twojego filmu: Unknown error" natomiast inne opcje mogę bez problemu zmieniać o co chodzi?
01-05-2012 14:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Błędy na YT?
Czemu nie spytasz u źródła, to znaczy w supporcie YouTube? Tam dostaniesz najpewniejsze informacje co do błędu
01-05-2012 15:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheQuadFour Offline
*

Posts: 15
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Błędy na YT?
Możliwe, że ten system youtube od razu wykrył(ja np. wrzucałem ostatnio fragment z LOTRA i od razu mi wyskoczyło, że prawa należą do Warner Bros), że są tam treści do których ktoś inny ma prawa autorskie, dlatego nie możesz zarabiać na tym filmie.
01-05-2012 21:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Błędy na YT?
Błędu już nie ma a forum to szybszy sposób niż miesięczny support YT. Mam jeszcze jedno pytanie otóż moje konto już zarabia i chciałbym zgłosić się na partnera lecz gdy klikam Get Started (na stronie: http://www.youtube.com/yt/creators/partner.html )przenosi mnie do strony generowanie przychodu na moim koncie o co chodzi?
02-05-2012 23:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheQuadFour Offline
*

Posts: 15
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Błędy na YT?
Nie ma starego partnera, od teraz PARTNER to nic innego jak konto Adsense. Dlatego przesyła Cię do ostatniego kroku generowania przychodu, czyli obecnie jedynej opcji nowych "partnerow".
(This post was last modified: 03-05-2012 15:14 by TheQuadFour.)
03-05-2012 15:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Błędy na YT?
To jak uzyskać jakiegokolwiek partnera by dawał opcje? Pisać do agory itp.?
03-05-2012 16:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
witcher1998 Offline
*

Posts: 141
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Błędy na YT?
Spróbuj ;D
03-05-2012 21:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Błędy na YT?
(03-05-2012 15:14 )TheQuadFour Wrote:  Nie ma starego partnera, od teraz PARTNER to nic innego jak konto Adsense. Dlatego przesyła Cię do ostatniego kroku generowania przychodu, czyli obecnie jedynej opcji nowych "partnerow".

Nie wprowadzaj użytkowników w błąd, bo kolejny raz muszę poprawiać innych.

Fakt, że teraz wygląda na to, że partnerstwo YouTube to "kolejne AdSense", lecz z czasem ma się to zmienić. Ekipa YouTube niestety za wcześnie z tym wystartowała i zamiast wprowadzić "nowe partnerstwo" z jakimiś opcjami, to wolało wydać to wcześniej. ;) Jeśli chcesz mieć na teraz to całe partnerstwo z opcjami i innymi duperelami, to zgłoś się do jakiejś firmy typu Agora, czy tam Machinima. Na zmiany w partnerstwie YouTube'owskim trzeba poczekać. ;)
(This post was last modified: 04-05-2012 10:29 by Rangy.)
04-05-2012 10:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Błędy na YT?
(04-05-2012 10:29 )Rangy Wrote:  
(03-05-2012 15:14 )TheQuadFour Wrote:  Nie ma starego partnera, od teraz PARTNER to nic innego jak konto Adsense. Dlatego przesyła Cię do ostatniego kroku generowania przychodu, czyli obecnie jedynej opcji nowych "partnerow".

Nie wprowadzaj użytkowników w błąd, bo kolejny raz muszę poprawiać innych.

Fakt, że teraz wygląda na to, że partnerstwo YouTube to "kolejne AdSense", lecz z czasem ma się to zmienić. Ekipa YouTube niestety za wcześnie z tym wystartowała i zamiast wprowadzić "nowe partnerstwo" z jakimiś opcjami, to wolało wydać to wcześniej. ;) Jeśli chcesz mieć na teraz to całe partnerstwo z opcjami i innymi duperelami, to zgłoś się do jakiejś firmy typu Agora, czy tam Machinima. Na zmiany w partnerstwie YouTube'owskim trzeba poczekać. ;)


A gdzie można napisać do agory lub Machinimy? z góry dzięx ;)
04-05-2012 12:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Błędy na YT?
Napisz do kogoś, kto do Agory należy, np MaturaToBzdura. Na PW ofc. A machinima ma swoje konto, więc do nich pisz.
Wątpię żeby Agora zaakceptowała, chodzą słuchy, że trzeba mieć zwykłe YT partnerstwo ( to z ficzerami) aby oni w ogóle rozpatrzyli twoje dołączenie. Chyba że masz "dużo" widzów i wyświetleń.
04-05-2012 22:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  YT błędy z przesyłaniem kubn2 7 1.839 18-07-2012 19:46
Last Post: Kranczer

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5