Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #251
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(09-05-2012 21:40 )Gimper Wrote:  Cóż, nie to miała na celu moja wypowiedź w Q&A. Mimo tego iż często powtarzam ludziom by nie łykali wszystkiego co się mówi w sieci bezkrytycznie wychodzą czasem takie kwiatki.

Pośród swoich widzów masz sporo motłochu, nie ma co się dziwić, że krytyka Rocka w Q&A doprowadziła do fal co bardziej dziecinnych użytkowników.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
10-05-2012 06:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcreedPL Offline
*

Posts: 45
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #252
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Jestem ciekawy następnych ruchów Rock'a, które będą oczywiście tu pokazane.
15-05-2012 15:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
AcreedPL Offline
*

Posts: 45
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #253
RE: Iniemamocny RockAlone2k
[spoiler]Macie tu fajną parodie Rock'a.
http://www.youtube.com/watch?v=PDupEkoa1lg[/spoiler]
(This post was last modified: 15-05-2012 22:04 by appareil.)
15-05-2012 21:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kobiol Offline
*

Posts: 2
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #254
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Wiem, że temat jest stary, ale chcę tylko pokazać swoje zdanie...
Część z was walczy o tak zwaną wolność słowa. Przyjrzyjcie się swoim postom, walczycie z Rockiem, bo ma inne zdanie niż wy. Czy to przypadkiem nie zaprzecza temu o co tak walczycie? Nie jestem fanboyem owej kontrowersyjnej postaci, Rock popełnił kilka gaf, co nie zmienia faktu, że ma prawo do swoich poglądów i do własnych zasad na swoim kanale. Z mojej strony to tyle, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, bo nie to było moim zamiarem...
29-05-2012 19:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #255
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Jeżeli nie odróżnia się "walki" od dyskusji, której Rock jak ognia unikał - to gratz.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
29-05-2012 19:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kobiol Offline
*

Posts: 2
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #256
RE: Iniemamocny RockAlone2k
On od początku mówił/pisał, że nie będzie się angażował, więc wg mnie była to walka, albo uściślając atak(nietrzebnie próbowaliście zmienić czyjeś poglądy na silę). Dyskusją można nazwać przedstawienie przez obie strony argumentów popierających ich własne zdanie, a nie wytykających błędy w rozumowaniu tej drugiej. Oczywiście mogę się mylić, nie upieram się, że jestem nieomylny ;)
(This post was last modified: 29-05-2012 20:24 by Kobiol.)
29-05-2012 20:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #257
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(29-05-2012 19:43 )Kobiol Wrote:  Wiem, że temat jest stary, ale chcę tylko pokazać swoje zdanie...
Część z was walczy o tak zwaną wolność słowa.
Nie bardzo. Wolność słowa była tylko argumentem na idiotyczne rozumowanie typu 'jakim prawem śmiesz twierdzić inaczej/skoro ci się nie podoba, po co piszesz' etc.

Quote:Przyjrzyjcie się swoim postom, walczycie z Rockiem, bo ma inne zdanie niż wy. Czy to przypadkiem nie zaprzecza temu o co tak walczycie?
Gdybyś przeczytał temat, to byś zobaczył, że żadnej walki nie ma. Ot, zaczęło się zabawnym zachowaniem, a następnie kilkoma filmikami, w których to autor zmieniał zdanie po kilka razy; temat skończył się wygłupem Rocka i wielkim finałem - zomg masterplan prowokacyjny.

Quote:Nie jestem fanboyem owej kontrowersyjnej postaci, Rock popełnił kilka gaf, co nie zmienia faktu, że ma prawo do swoich poglądów i do własnych zasad na swoim kanale.
Z drugiej zaś strony musi liczyć się z tym, że umieszczając coś publicznego, coś co w teorii może obejrzeć każdy, musisz liczyć się z różnymi opiniami. Rock mógłby równie dobrze wyłączyć wszystkie komentarze. Czego nie zrobił, tolerujący jednolinijkowe lizanka ze strony jego fanów, co znów stawia pytanie, po co wrzucać cokolwiek w takim charakterze.

(29-05-2012 20:03 )Kobiol Wrote:  On od początku mówił/pisał, że nie będzie się angażował, więc wg mnie była to walka,
Walka z kim, z filmikami Rocka? Poprzez umieszczanie ich na forum i polemikę ich treści?

Quote:albo uściślając atak(nietrzebnie próbowaliście zmienić czyjeś poglądy na silę).
Jak u licha można zmienić czyjeś poglądy przez Internet?

Quote:Dyskusją można nazwać przedstawienie przez obie strony argumentów popierających ich własne zdanie, a nie wytykających błędy w rozumowaniu tej drugiej. Oczywiście mogę się mylić, nie upieram się, że jestem nieomylny ;)
To także jest częścią dyskusji. Poza tym, Rock nie przedstawił w tym temacie niczego poza zabawnymi podrygami człowieka, którego boli odmienna opinia.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
30-05-2012 12:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vector38256 Offline
*

Posts: 11
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #258
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Zainspirowała mnie ta dyskusja na temat rocka, jego poczynań na arenie youtuba, sam jako widz, gracz, człowiek jestem przeciwny jego (powiedzmy to wprost) wałów. Jestem ciekawy co myślicie o jego "metodzie" zarabiania na youtubie. Jasne. Wiem że każdy kto ma konto partnerskie na youtube zarabia na swojej twórczości. Aczkolwiek, mnie osobiście lekko... zszokowała, a na pewno zdegustowała wypowiedź na temat zarobków samego rocka.
"Nagrywam bo sprawia mi to przyjemność, ale gdybym za to nie zarabiał, zająłbym się czymś innym." Czy nie powinno to polegać na tym że nagrywanie filmów na youtuba sprawia nam przyjemność, a nie zysk? Chyba takie było pierwotne założenie jakiejkolwiek twórczości.
12-07-2012 21:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #259
RE: Iniemamocny RockAlone2k
[quote="Vector38256"]"Nagrywam bo sprawia mi to przyjemność, ale gdybym za to nie zarabiał, zająłbym się czymś innym." Czy nie powinno to polegać na tym że nagrywanie filmów na youtuba sprawia nam przyjemność, a nie zysk? Chyba takie było pierwotne założenie jakiejkolwiek twórczości.[/quote
]

1. Czy on przypadkiem nie powiedzial ze gdyby nie zarabial to nie moglby nagrywac?
2. Raczej tylko Rock wie jakie było jego pierwotne założenie;)
3. Nagrywanie może sprawiac przyjemność ORAZ zysk.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
13-07-2012 06:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
HudsonM Offline
*

Posts: 3
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #260
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Nie oszukujmy się ludziska każdy kto robi filmy robi to dla przyjemności dla hobby ale każdy z tych osób pragnie mieć z tego zysk. Różni ludzie wykorzystają to inaczej, ktoś mając dużo kasy z partnerstwa kupi nową grę, sprzęt i będzie nadal to nagrywał a ktoś inny się tylko wzbogaci i będzie miał to w dupie (np. JJayJoker)
Ale Rock niestety już nie przypomina mi miłego gościa który kocha to co robi i chce posłuchać opinii innych jestem ciekaw czy on tak samo olewa w tych sprawach Roja jak olewa swoich widzów.
Cała ta akcja z pokazywaniem syna była tylko po to by nabrać widzów i dostać kasę, cała akcja z Play Next idzie tą samą ścieżką, podobno ma być kolejny "sezon" Play Next (lolz) .
Filmy Rocka zawsze były i będą dobre jednak teraz ludzie będą patrzeć na nie przez pryzmat "Ile on zarobi jak mu coś tam kliknę"
Wiem że komentarz jest trochę nie poukładany ale tak to ja mam gdy chce o czymś powiedzieć a musiał bym na ten temat napisać książkę :D
13-07-2012 07:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.749 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5