Post Reply 
Nagrania z multi - po co?
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #1
Nagrania z multi - po co?
Po co nagrywać z multiplayera?
Rozumiem, jeżeli let's player chce nam pokazać i opisać rozgrywkę, ale coraz częściej widzę na internecie filmy z multiplayera z nijakim komentarzem.
Z tego, co zauważyłem, przoduje w tym Rock, rzygający (sorry, inne określenie nie przychodzi mi do głowy) contentem z Call of Duty i Battlefielda. Ja samemu oczekuję ciekawego komentarza, oglądając letspleje, i dlatego nie mogę zrozumieć,
jak nudne i powtarzalne nagrania z multi przyciągają oglądających? Jak myślicie?
16-05-2012 13:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MakiMaki Offline
*

Posts: 61
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Nagrania z multi - po co?
Nie mam pojęcia. Może chodzi o to, że robi to ich ulubiony youtuber i przez to jak niewolnicy to oglądają. Jeżeli chodzi o rozgrywki multiplayer, to tylko CO-OP typu L4D, Killing Floor itd. Jeżeli chodzi i inne gry, to osobiście lubię oglądać rozgrywki, ale bez komentarza głosowego.
16-05-2012 14:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Nagrania z multi - po co?
A ja np nie wiem jak można oglądać lets playe a multi chętnie zobaczę :]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
16-05-2012 15:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Nagrania z multi - po co?
Jak dla mnie nagrania z multiplayer są dobre, jeżeli nasz let's player nimi nie spluwa na lewo i prawo 3 razy dziennie. Jasne, dobrze jest zaprezentować content dla wielu osób w danej grze, ale jeżeli dany let's player opiera się on o tylko tryb multiplayer, jak dla mnie go skreśla.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 05-06-2012 15:00 by Infelicity.)
16-05-2012 15:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MultiGameplayGuy Offline
*

Posts: 39
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Nagrania z multi - po co?
Nagrania z Multiplayer (np. z Coda) są fajne ale tylko wtedy, kiedy komentarz nie jest na żywo. Wtedy fajnie złapać jakiś temat i o nim gadać podczas gdy w tle leci nasza rozgrywka.
16-05-2012 20:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Nagrania z multi - po co?
Trafnie ujęte- do ogłoszeń, monologów itp. nadaje się nieźle.
A Rock? O kurczę... o co za niedobry człowiek... porozmawiajmy o ajajajajaj.
16-05-2012 20:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Vedoos Offline
*

Posts: 54
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Nagrania z multi - po co?
(16-05-2012 20:11 )MultiGameplayGuy Wrote:  Nagrania z Multiplayer (np. z Coda) są fajne ale tylko wtedy, kiedy komentarz nie jest na żywo. Wtedy fajnie złapać jakiś temat i o nim gadać podczas gdy w tle leci nasza rozgrywka.

Zgadzam się z przedmówcą. Jeżeli to nie jest CO-OP, lub kilku ludzi siedzi na jakimś multi (Powiedzmy grupowe TF2, 3-5 osób. L4D czy inne podobne nastawione właśnie na taką rozgrywkę) to prędzej tylko dla tła, o by tak sobie leciał gameplay z multi, gdy zagrajmer opowiada o czymś, czy odpowiada na maile/pytania.

[Image: logonalivestream.jpg]
16-05-2012 22:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
DomiNickPL Offline
*

Posts: 13
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Nagrania z multi - po co?
(16-05-2012 20:11 )MultiGameplayGuy Wrote:  Nagrania z Multiplayer (np. z Coda) są fajne ale tylko wtedy, kiedy komentarz nie jest na żywo. Wtedy fajnie złapać jakiś temat i o nim gadać podczas gdy w tle leci nasza rozgrywka.

Mhm, dobry pomysł :) można z tym powiązać też jakąś serię, ale z komentarzem na żywo też jest fajnie.

Zapraszam na mój kanał :)
17-05-2012 14:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Nagrania z multi - po co?
@up fajnie to znaczy jak? Ciekawie? Nie zawsze.
17-05-2012 14:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Nagrania z multi - po co?
Ja wam odpowiedz:dla zabawy i samego siebie a nagranie tego i wrzucenie na youtuba to chęć podzielenia się swoim fanem :) dziękuje do widzenia
05-06-2012 14:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5