Post Reply 
Eksperymenty na widzach
Author Message
tomosiara Offline
*

Posts: 19
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Eksperymenty na widzach
A wg mnie większość widzów Rocka i Roja to dzieci w przedziale wiekowym od 10 do 14 które nie mają co robić i oglądają film za filmem a Rock je kręci tylko dlatego że nabijają mu statystyki i ciągnie więcej kaski z tego. Jeśli jest na coś branie trzeba się załapać na daną markę i odpowiednio ją wypromować aby dawała jak najwięcej zysków. Pan Maciaszek zauważywszy że BF ma "branie" zaczął namiętne nagrywanie filmów z ów produkcji. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
01-06-2012 22:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Eksperymenty na widzach
Jaki kraj, taki TotalBiscuit.

[Image: 88440151.gif]
03-06-2012 22:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Eksperymenty na widzach
(01-06-2012 06:54 )Sou Wrote:  Elwood, twój problem polega na tym, że kompletnie nie rozumiesz jak świat jest zbudowany. W prawie 40 milionowej polsce nie każdy myśli, lubi i czuje to co ty. Jedni są na tyle podobni, że ich "zrozumiesz", a inni na tyle odmienni, że ich myślenie i postępowanie będzie dla ciebie kompletną abstrakcją.
Szukanie mechanizmów działania przeróżnych gustów czy poziomu intelektualnego u ludzi jest zupełnie abstrakcyjne. Metafizyka!

Quote:Widzowie Rocka pewnie nie wiele różnią się od ciebie... gdy byłeś w ich wieku ;) Tylko to trzeba wrócić pamięcią do czasów kiedy równieśnicy fapowali do tsubasy czy innej britney.
Tylko że tsubasy albo britneye miały generalnie jedną, dość pasywną formę odbioru, podczas gry youtube samo w sobie stawia na interakcję.
Gratuluję braku znajomości tego światka.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
05-06-2012 00:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Eksperymenty na widzach
My tutaj mamy sobie gadać luźno o rożnych sprawach?czy obgadywać większych YouTuberów? kolego który utworzyłeś ten temat,wszystko to co napisałeś śmierdzi po prostu zazdrością czemu ludzie to oglądają bo im się podoba?tak podoba się.To jego kanał może wrzucić 500filmów z bfa3 i tak kilka osób będzie to oglądać.W skrócie widzę że twoje podejście brzmi:"Oglądajcie moje filmiki reszta to gówno"
Ps.nie chciałem cie w żaden sposób obrazić po prostu wyrażam swoja opinie
(This post was last modified: 05-06-2012 02:08 by bezelo.)
05-06-2012 01:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kalafior-1 Offline

Posts: 3
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Eksperymenty na widzach
a Ja chciałem obrazić. pedał, ciota, cipa, chuj, kurwa, zjeb, kloc pierdolony.
05-06-2012 02:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheEurola Offline
*

Posts: 51
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Eksperymenty na widzach
(05-06-2012 01:49 )bezelo Wrote:  My tutaj mamy sobie gadać luźno o rożnych sprawach?czy obgadywać większych YouTuberów? kolego który utworzyłeś ten temat,wszystko to co napisałeś śmierdzi po prostu zazdrością czemu ludzie to oglądają bo im się podoba?tak podoba się.To jego kanał może wrzucić 500filmów z bfa3 i tak kilka osób będzie to oglądać.W skrócie widzę że twoje podejście brzmi:"Oglądajcie moje filmiki reszta to gówno"
Ps.nie chciałem cie w żaden sposób obrazić po prostu wyrażam swoja opinie

Bez sensu ten post. Najpierw nawrzucałeś na autora tematu, a na końcu piszesz, że nie chciałeś go urazić. Zdecyduj się o co Ci chodzi.

Quote:twoje podejście brzmi:"Oglądajcie moje filmiki reszta to gówno"
Wot? Ja tam nie widzę żanej reklamy, a jedynie chęć dowiedzenia się dlaczego ludzie oglądają materiały Rocka z BFa.

Osobiście mi trudno się wypowiadać, bo materiałów Rocka nie oglądam. Tym bardziej z BF3. Nie interesuje mnie ta gra i nie mam zamiaru słuchać komentarza składającego się albo z monosylab albo ze zdań pojedynczych w głównej mierze.

Majne kanałłe. :D
05-06-2012 10:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Eksperymenty na widzach
(05-06-2012 01:49 )bezelo Wrote:  My tutaj mamy sobie gadać luźno o rożnych sprawach?czy obgadywać większych YouTuberów? kolego który utworzyłeś ten temat,wszystko to co napisałeś śmierdzi po prostu zazdrością czemu ludzie to oglądają bo im się podoba?tak podoba się.To jego kanał może wrzucić 500filmów z bfa3 i tak kilka osób będzie to oglądać.W skrócie widzę że twoje podejście brzmi:"Oglądajcie moje filmiki reszta to gówno"
Ps.nie chciałem cie w żaden sposób obrazić po prostu wyrażam swoja opinie

Bezelku, proszę. Przeczytaj jeszcze raz swój post, zanim coś podobnego napiszesz. A potem trzeci, i czwarty, tak dla pewności, że nie strzelasz właśnie jakiejś głupoty.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
05-06-2012 13:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Eksperymenty na widzach
[spoiler]Czytam po prostu nie rozmiecie o co mi chodzi
Odpowiem prosto i logicznie oglądają bo lubią i tyle koniec kropka.
Co mam ci napisać że oglądają bo jest super smieszny czy coś?
Po prostu może komos się to podoba i tyle.

Może i źle zrozumiałem post autora :) teraz czytam i widzę że ma neutralne podejście[/spoiler]
(This post was last modified: 05-06-2012 14:22 by appareil.)
05-06-2012 14:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 15 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5