Post Reply 
Podpisywanie odcinków.
Author Message
Xardiman Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #1
Podpisywanie odcinków.
Jak sama nazwa świadczy, będziemy tutaj dyskutować na temat podpisywania odcinków w swoich "zagrajmy w".
Moim zdaniem warto jest podpisywać swoje odcinki ponieważ nasze zagrajmy nie są tylko ciągiem gry który trzeba oglądać tylko mogą posłużyć jako video poradnik. Ja nazywam swoje odcinki, ważnymi czynnościami jakie porabiam lub miejscami gdzie toczy się akcja. W tedy człowiek potrzebujący pomocy w danym zadaniu znajdzie odcinek z owym po jego nazwie.

A co wy sądzicie o podpisywaniu odcinków? Robicie to?

Oto ja! Xardi2012
http://www.youtube.com/user/Xardi2012?feature=mhee

Aktualne projekty:
-Saints row 2

Zakończone:
x
06-04-2011 14:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Podpisywanie odcinków.
Hmmm, ja tak nie robię, jak dla mnie za dużo roboty (tak wiem jestem leniwy :P), ale to powinno być bardzo pomocne ^^
06-04-2011 15:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Podpisywanie odcinków.
RPGeniie, gość który specjalizował się w nagrywaniu gier z serii Might and Magic, za czasów kiedy 10 minut było limitem. Jedna gra z serii zajmowała mu 200-300 odcinków a większość (ile nie wszystkie) były podpisane i skomentowane. Ten gość miał powody do twierdzenia, że miał z tym dużo roboty.

Generalnie kwestia jest równie osobista jak np. dobór tła kanału i każdy robi to po swojemu.

[Image: 88440151.gif]
06-04-2011 17:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Podpisywanie odcinków.
(06-04-2011 17:29 )punio7 Wrote:  każdy robi to po swojemu.

Dokładnie, ja do każdej serii robię takie podpisy, jakie uważam za słuszne. Np. do Bulletsorma, podział był (z grubsza) po aktach+rozdziałach. W Shogunie kilkoma wyrazami podsumowuję odcinek (w różnym stylu). Half-Life 2 dzieli się na rozdziały (ale to nietypowy LP). Starcraft 2 - nazwy misji. WoW - level, jeśli dostaję nowy (obecnie, wcześniej trochę inaczej, później będzie np. po instancjach itp.).

Generalnie różnie to wychodzi i zależy od zamysłu odnośnie konkretnej gry.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
06-04-2011 22:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Podpisywanie odcinków.
Quote:ciągiem gry który trzeba oglądać tylko mogą posłużyć jako video poradnik
Mogą. Nie muszą. Mimo wszystko nagrywam "Zagrajmy w", nie "Wideosolucje", nazywam więc odcinki jak chcę, czasem nawiązując w tytule do jakiś sytuacji z odcinka, ale bynajmniej nie w celach informacyjnych.
07-04-2011 17:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Xardiman Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Podpisywanie odcinków.
Nie zmuszam nikogo do nadawania nazw, ani nie mówię komuś dlaczego powinien to robić. Napisałem tylko dlaczego i jak ja podpisuje swoje odcinki. Też nagrywam "zagrajmy w" ale każdy widz odbiera to inaczej. Jedni oglądają żeby zobaczyć jak przechodzę grę i dobrze się bawić a inni spojrzą tylko dlatego że mają jakiś problem i chcą za pomocą let'sa jakoś sobie z nim poradzić.

Oto ja! Xardi2012
http://www.youtube.com/user/Xardi2012?feature=mhee

Aktualne projekty:
-Saints row 2

Zakończone:
x
07-04-2011 21:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Podpisywanie odcinków.
Rób jak uważasz, nie ma jedynej dobrej drogi. Najważniejsze, to się do niczego nie zmuszać.

Pozdro!
K.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
07-04-2011 21:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Podpisywanie odcinków.
U mnie nie ma czegoś takiego, jak zagrajmy w więcej niż czterech-pięciu częściach, więc po prostu określam rzymskimi liczbami odcinek. Czasami jak kończę w jednym to nawet nie robię tego.
08-04-2011 18:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Podpisywanie odcinków.
Jak na razie masz dwa filmy, z dwóch gier.

[Image: 88440151.gif]
08-04-2011 20:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Podpisywanie odcinków.
Punio ja mówię również o tych nagranych na kompie.
09-04-2011 11:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5