Post Reply 
Innowacje w grach
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #1
Innowacje w grach
Witam,
otóż chciałbym podzielić się z Wami moim pomysłem - zamierzam kręcić coś w stylu, hm... chyba najbliżej temu do reportaży. Seria nazywała by się ,,Innowacje w grach'' albo jakoś w tym stylu i przedstawiałbym tam informacje np. na temat pierwszego pojawienia się w grze aktywnej pauzy albo systemu osłon. Coś w stylu tego.

Co o tym myślicie? Czy to dobry pomysł?
23-06-2012 20:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Innowacje w grach
Hmm, no fajna sprawa. Jeśli będziesz jako pierwszy pokazywał dane nowinki z danej gry, to będzie na pewno ciekawie. Praca bardzo czasochłonna, ale powinna przynieść korzyści! ;)
24-06-2012 10:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Innowacje w grach
(23-06-2012 20:53 )Elwood Wrote:  Witam,
otóż chciałbym podzielić się z Wami moim pomysłem - zamierzam kręcić coś w stylu, hm... chyba najbliżej temu do reportaży. Seria nazywała by się ,,Innowacje w grach'' albo jakoś w tym stylu i przedstawiałbym tam informacje np. na temat pierwszego pojawienia się w grze aktywnej pauzy albo systemu osłon. Coś w stylu tego.

Co o tym myślicie? Czy to dobry pomysł?

Jeżeli czujesz się dobrze z takim stylem nagrywania materiałów to nagrywaj. Jednak na pewno ciężko byłoby ci się wybić na takim czymś, chociażby ze względu, że arhneu robi już właśnie swoją serię.
24-06-2012 10:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
witcher1998 Offline
*

Posts: 141
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Innowacje w grach
Good Idea, jezeli potrzebujesz jakiejs wiedzy, to pamietam, ze w jednym z numerow CDA bylo pierwsze pojawienie sie odslon, pierwszy Headshot (UT).
24-06-2012 12:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Innowacje w grach
@Parada tylko arhneu nagrywa tego typu materiały o glitchach i bugach w grach, a nie o mechanizmach. Z tego co wiem, nikt (przynajmniej w Polsce) nie nakręca tego typu materiałów (tzn. o mechanizmach w grach)
@witcher1998 Pomysł podsunął mi właśnie ten artykuł :)

Alright, spróbuję. Zastanawiam się tylko nad nazwą... pasowałoby wymyślić coś ciekawszego.

Na pierwszy ogień pójdzie pewnie aktywna pauza, system osłon albo wlaśnie headshot.
(This post was last modified: 24-06-2012 20:45 by Elwood.)
24-06-2012 20:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Innowacje w grach
(24-06-2012 20:44 )Elwood Wrote:  @Parada tylko arhneu nagrywa tego typu materiały o glitchach i bugach w grach, a nie o mechanizmach. Z tego co wiem, nikt (przynajmniej w Polsce) nie nakręca tego typu materiałów (tzn. o mechanizmach w grach)
@witcher1998 Pomysł podsunął mi właśnie ten artykuł :)

Alright, spróbuję. Zastanawiam się tylko nad nazwą... pasowałoby wymyślić coś ciekawszego.

Na pierwszy ogień pójdzie pewnie aktywna pauza, system osłon albo wlaśnie headshot.

Możesz spróbować, skoro twierdzisz, że nikt jeszcze w Polsce tego nie spróbował, to masz nie małe szanse na popularność. Mała rada: Podchodź do tych materiałów bardzo starannie, usuń wszystkie szumy z mikrofonu, ładnie to zmontuj w programie, tak, żeby na samym początku zachęcić ludzi, spraw po prostu, żeby ten materiał się ciekawie oglądało :)
24-06-2012 21:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Klimat w grach bezelo 3 1.359 19-06-2012 19:04
Last Post: bezelo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5