Post Reply 
Podpisywanie odcinków.
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Podpisywanie odcinków.
Czy tylko wśród zagrajmerów odkrycie Ameryki staje się znane dopiero wtedy kiedy ktoś o tym napisze posta?

To, że nie kasuje się czegoś nad czym siedzisz dużo czasu wie chyba każde dziecko z podstawówki... dla dzieci bez upośledzenia umysłowego.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 13-04-2011 21:59 by punio7.)
13-04-2011 21:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #22
RE: Podpisywanie odcinków.
Quote:To, że nie kasuje się czegoś nad czym siedzisz dużo czasu wie chyba każde dziecko z podstawówki.
To akurat kwestia indywidualna.

Quote:Nigdy nie pokładaj zbyt wielkiej wiary w zdrowy rozsądek osób trzecich
Z tym, że te "osoby trzecią" administrują serwis, z którego korzystasz. Bawić się na placu zabaw jak najbardziej, ale słuchać przedszkolanki to już nie bardzo.
13-04-2011 23:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: Podpisywanie odcinków.
(13-04-2011 23:29 )apparatus Wrote:  
Quote:Nigdy nie pokładaj zbyt wielkiej wiary w zdrowy rozsądek osób trzecich
Z tym, że te "osoby trzecią" administrują serwis, z którego korzystasz. Bawić się na placu zabaw jak najbardziej, ale słuchać przedszkolanki to już nie bardzo.

Nie rozumiem skąd ten atak. W końcu tam jest cały sztab ludzi i bardzo różne rzeczy się dzieją. Raz coś chcą kasować, z kolei później decyzja jest "zostawcie takie rzeczy, bo są legalne" itp. Rzeczywiście trafny przykład - nigdy nie słucham pouczeń ludzi, którym nie przyznaję racji (choć zapamiętuję i biorę pod rozważenie).

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
(This post was last modified: 13-04-2011 23:51 by Kern3l.)
13-04-2011 23:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #24
RE: Podpisywanie odcinków.
Nie atak, a analogia. Sugeruję, że wrzucanie po raz kolejny filmu, który został usunięty to przejaw bezczelności ze strony użytkownika.
14-04-2011 00:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: Podpisywanie odcinków.
Usuną mi - wrzucę jeszcze raz. Usuną ponownie - będę uparcie, "bezczelnie" dochodził swoich praw (innymi drogami).

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
14-04-2011 15:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #26
RE: Podpisywanie odcinków.
Quote:Usuną mi - wrzucę jeszcze raz. Usuną ponownie - będę uparcie, "bezczelnie" dochodził swoich praw (innymi drogami).
Ciężko mi się kłócić z taką argumentacją, a raczej jej brakiem. Jeśli uważasz, że usunięcie przez właścicieli (czy też raczej osoby przez nich wyznaczone do tego zadania) filmu, najczęściej naruszającego prawa autorskie, za naruszenie twoich praw to mogę tylko pogratulować. Mniemania o własnej osobie albo trollingu.
14-04-2011 17:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Podpisywanie odcinków.
Witajcie, jestem nowy na forum. Poza tematem - widzę, że potraficie prowadzić całkiem ciekawe dyskusje ;)

Moim zdaniem podpisywanie, a raczej nadawanie tytułu odcinkowi to naprawdę fajna sprawa. Nie dość, że mi jako Zagrajmerowi sprawia to przyjemność, to w dodatku pomaga potencjalnemu widzowi szybko zaznajomić się z tematem odcinka. Przy okazji tytuł może wprowadzić nieco humoru :)
14-04-2011 19:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: Podpisywanie odcinków.
(14-04-2011 17:01 )apparatus Wrote:  
Quote:Usuną mi - wrzucę jeszcze raz. Usuną ponownie - będę uparcie, "bezczelnie" dochodził swoich praw (innymi drogami).
Ciężko mi się kłócić z taką argumentacją, a raczej jej brakiem. Jeśli uważasz, że usunięcie przez właścicieli (czy też raczej osoby przez nich wyznaczone do tego zadania) filmu, najczęściej naruszającego prawa autorskie, za naruszenie twoich praw to mogę tylko pogratulować. Mniemania o własnej osobie albo trollingu.

Czekaj, widzę, że w czymś się bardzo nie rozumiemy, mianowicie: jeśli rzeczywiście naruszam prawa - to mogą skasować i to będzie okay. Jednakże ja mówię wyłącznie o sytuacji, gdy nie naruszam żadnych praw, a oni mimo tego kasują.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
15-04-2011 17:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #29
RE: Podpisywanie odcinków.
Bo mogą. To ich serwis.
W takiej sytuacji powinno apelować do administracji (jest chyba nawet specjalny guzik), a nie wrzucać uparcie raz jeszcze.
(This post was last modified: 15-04-2011 18:12 by appareil.)
15-04-2011 18:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: Podpisywanie odcinków.
(15-04-2011 18:11 )apparatus Wrote:  Bo mogą. To ich serwis.
W takiej sytuacji powinno apelować do administracji (jest chyba nawet specjalny guzik), a nie wrzucać uparcie raz jeszcze.

Sytuacji jest wiele. W sytuacji roszczeń prawnych (miałem kilka od... QuizGroupMovies, zamieszczali mi dzięki temu reklamy), wystarczyło zgłosić spór. W sumie kilkanaście razy musiałem to robić przy filmach z SC2 - i tylko z tej gry. Jedynie intro zawarte w odcinku #0 ma roszczenie od Blizzarda, z czym nic nie robią. Jeśli usuną - nie zamierzam nic robić, bo mieli do tego pełne prawo.

W przypadku brutalnego usunięcia (np. nagle nie ma filmu) bez informacji żadnej - wrzucam ponownie. Jeśli coś do mnie by napisali w sprawie usunięcia - wtedy będę z nimi rozmawiał.

Po prostu posiadając archiwum filmów do których mam prawa, zabezpieczam się przed różnymi dziwnymi sytuacjami.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
15-04-2011 18:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5