Post Reply 
"Krótka piłka"
Author Message
ZooMpl21 Offline
*

Posts: 7
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: "Krótka piłka"
He.. dajcie spokój, ośmiesza się.

Zostałem zablokowany za napisanie komentarza, że zagrajmy się robi dla siebie a nie widzów, a mieć pretensje do widzów oto że nie oglądają nudnej serii jest żenujące.
21-08-2012 20:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: "Krótka piłka"
Tak jak to 3lander. Podczas dramy Niezapominajki robił dla niej straszny whiteknight. Kiedy próbowałem z nim nawiązać dyskusje - stwierdził że z debilami i trollami nie gada, więc mnie zablokował.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
21-08-2012 20:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
lowo Offline

Posts: 11
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: "Krótka piłka"
(21-08-2012 10:41 )Infelicity Wrote:  Lol. Bo cyferki są najważniejsze, wcale nie ci, którzy go faktycznie oglądają. Film niemal się zahacza o "I quit the internet!!1". Sam mówił, że widzowie są tylko dodatkową motywacją, że lubi to, co robi. Ale chyba ta piękna kwestia nie przekłada się na rzeczywistość.
Bo mała oglądalność wcale nie musi oznaczać tego, że jego widownia nie chce oglądać danego filmu. Wcale nie oznacza tego, że może źle wybrał serię. Jego zdaniem widz ma się dostosować do każdego wideo które wysmaży


A uwierz mi że się mylisz. Cyfry, liczby rządzą wszystkim, całym światem.
(This post was last modified: 21-08-2012 23:53 by lowo.)
21-08-2012 23:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: "Krótka piłka"
A jeszcze co do tematu. Rzeczywiście YouTube ma dość chory system w którym bardzo duża część subskrybujących w ogóle filmów nie ogląda, a nie da się ich w żaden łatwy sposób usunąć. Mi to tam akurat wisi, ale widać niektórzy mają z tym problem ;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
22-08-2012 06:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: "Krótka piłka"
(21-08-2012 23:52 )lowo Wrote:  A uwierz mi że się mylisz. Cyfry, liczby rządzą wszystkim, całym światem.

Umysłami let's playerów także? 2bad.
Gość ma 3xxx widzów, ogląda go 2xx. Ważniejsi są dla niego ci pierwsi, puste liczby, czy ci drudzy, którzy go faktycznie oglądają? Więc powinien się skupić na jego faktycznych widzach, a nie opierniczać tych pierwszych, że nie oglądają filmów.
Robił tam takie QQ, że miał zamiar zacząć od nowa, a stare konto skasować. Ciekawe po co.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
22-08-2012 08:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: "Krótka piłka"
Ja się dziwię, że w ogóle ktoś go ogląda. Jedyny plus jego filmów jest taki, że można po nich szybko zasnąć.
22-08-2012 08:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Interhex Offline
*

Posts: 83
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: "Krótka piłka"
0:55 i komentarz jakiegoś widza.

Ty na serio uważasz że każdy twój widz powinien oglądać wszystkie twoje materiały?
Kersan31 11 min. temu

Odpowiedz
Nie . Po prostu że ujołem to co chciałem konkretnie przekazać ale co poradzisz każdy popełnia błędy chociażby takie w których nie udaje sie przekazac takiej wiadomości jaka miało się za zamiar przekazać
3landerBK w odpowiedzi do: Kersan31 8 min. temu
22-08-2012 09:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: "Krótka piłka"
Infelicity Wrote:Sam mówił, że widzowie są tylko dodatkową motywacją, że lubi to, co robi.
Najwidoczniej są jego główną motywacją, nie widzę w tym większego problemu.


whit Wrote:Poza tym, wydaje mi się, że chłop nie ma większych problemów na dzień dzisiejszy

Trzeba mu pogratulować.

JudiMakeFun Wrote:Zanudził swoich widzów jedną serię, która ich nie interesuje.
Zanudził wszystkich grą, która nie dość, że pojawiła się na over 9k kanałach, na dodatek, okazała się failem roku.

LavosCore Wrote:Cóż, Elander znów pokazuje swój niesamowity brak pomyślunku i buractwo, za które opuścił nasze słodkie forum.
Mógłbyś przytoczyć parę tematów z jego aktywnością?

LavosCore Wrote:multiki ME3,
LoL. ma to jakiś większy sens prócz przejścia każdej mapy po razie na złocie?


lowo Wrote:A uwierz mi że się mylisz. Cyfry, liczby rządzą wszystkim, całym światem.
Liczba 23, polecam.
(This post was last modified: 22-08-2012 12:17 by Wan1Mas.)
22-08-2012 11:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: "Krótka piłka"
Quote:Najwidoczniej są jego główną motywacją, nie widzę w tym większego problemu.

Ja też nie widzę, dopóki nie zrobi reakcji dramopodobnej na fakt mniejszych wyświetleń w stosunku do widzów. Jak chciał zamykać konto z porządnym dorobkiem (bodajże ponad 777 filmów) to faktycznie na tym punkcie był nieźle zdesperowany. Nie podchodzi do tego z dystansem, 'nuff said.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
22-08-2012 12:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: "Krótka piłka"
Quote:Cyfry, liczby rządzą wszystkim, całym światem
42 - odpowiedź na wielkie pytanie o Życie, Wszechświat i całą resztę.

Quote:Jak chciał zamykać konto z porządnym dorobkiem (bodajże ponad 777 filmów) to faktycznie na tym punkcie był nieźle zdesperowany.
Co masz na myśli? Nagrywał, żeby nabić 777 filmów?
22-08-2012 12:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5