Post Reply 
Zagrajmerowe pogadanki
Author Message
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Zagrajmerowe pogadanki
"Lubują się tym, że oceniają i przechodzą gry. Teraz oni sami zostali ocenieni."
Nie myśleliście nad takim projektem, ew. podpiąć to pod pomysł punia? Recenzje złotych zagrajmerów tylko że w formie audiowizualnej (wizualnej nawet w formie obrazków) wstawiałoby się na YT a co za tym idzie trafiłoby to do większej liczby osób, co przyczyniłoby się do promocji forum.
Komentowanie rzeczy z forum. Ok ale cieżko będzie znaleźć temat, bo jak sam autor napisał "niewiele się dzieje"
Napiszcie co o tym sądzicie
18-04-2011 23:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Zagrajmerowe pogadanki
No właśnie "trafiałoby do większej ilości osób". Fanboye nienawidzą jak ktoś odmawia boskości ich idolom. Każdy filmik powodowałby falę flejmu i rejdżu, niekoniecznie dobrze wpływającą na reklamę forum.

[Image: 88440151.gif]
18-04-2011 23:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Zagrajmerowe pogadanki
A teraz ma dobrą? Teraz to rynek autoreklamy z paroma tematami.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-04-2011 23:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Zagrajmerowe pogadanki
(18-04-2011 23:40 )ModronCube Wrote:  A teraz ma dobrą? Teraz to rynek autoreklamy z paroma tematami.

Niestety zgadzam się :/ Strona wydaje się martwa. Trafiają tu osoby, które nie są zbyt znanymi zagrajmerami i próbują zdobyć paru widzów reklamując się...
19-04-2011 13:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Zagrajmerowe pogadanki
... i przeważnie dostają prawdą po przysłowiowym "ryju".
19-04-2011 13:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shinji-kun Offline
*

Posts: 69
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Jeszcze pół biedy, jeżeli przyjmą krytykę i się do niej zastosują (głównie w wypadku kwestii technicznych, bo zmienić głos, sposób prowadzenia nie jest aż tak łatwo zazwyczaj).

Osobiście sądzę, że pomysł nie jest zły. Pozostaje pytanie, czy dałoby radę zgromadzić parę osób w tym samym czasie, co, patrząc po swoich doświadczeniach, potrafi być trudne.
19-04-2011 13:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Zagrajmerowe pogadanki
WRACAJĄC DO TEMATU:
Ok, zostawmy tych największych, z obawy przed fanatycznymi fanbojami, zajmijmy się mniej znanymi. Kanał który będzie promował młodych dobrych zagrajmerów jednocześnie wykazujący błędy tych gorszych byłby dobrym pomysłem. A co do reputacji forum, to obecność takich ludzi jak ModronCube, Carl Shepperds (przepraszam jeżeli przekręciłem nick) lub punio sprawiają że forum i tak nie zyska na większej popularności z prostego powodu. Ludzie nie potrafią znieść tej zwykle słusznej krytyki. Są istnymi falochronami broniącym przed falą nowych, głupich użytkowników. Dobrze dla poziomu forum, gorzej dla popularności.
19-04-2011 13:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Zagrajmerowe pogadanki
thefifiasek Wrote:A co do reputacji forum, to obecność takich ludzi jak ModronCube, Carl Shepperds (przepraszam jeżeli przekręciłem nick) lub punio sprawiają że forum i tak nie zyska na większej popularności z prostego powodu. Ludzie nie potrafią znieść tej zwykle słusznej krytyki.

Dziękuję. Staram się z całych sił.

Jeśli chodzi o pogadankę, to ja się nie piszę - nie jestem "zagrajmerem", a mój polski akcent jest karygodny.

thefifiasek Wrote:Ok, zostawmy tych największych, z obawy przed fanatycznymi fanbojami, zajmijmy się mniej znanymi.
Właśnie nie. Powinniście się zająć (też) tymi bardziej popularnymi.
Jeśli fanboje zaatakują, a zagrajmer niczego w związku z tym nie zrobi (patrz. N666, czy VV, który to sam ich mobilozował), to będzie świadczyć o poziomie danego zagrajmera, co tylko potwierdzi wszelkie wytknięte negatywy.
Albo przeróbcie jakoś recki złoty zagrasiów na bardziej zrozumiałą dla dzieci formę i o tym nawijajcie.
19-04-2011 15:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Zagrajmerowe pogadanki
Heh. Swoisty dylemat 'quality or quantity'. Wolę jakość, przeciwny jestem tylko już zarejestrowanym- jeśli już przyszli na forum, to mają pisać. To nie tablica z ogłoszeniami, trochę zaangażowania, geez.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
19-04-2011 15:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: Zagrajmerowe pogadanki
(19-04-2011 15:01 )CarlSheppards Wrote:  mój polski akcent jest karygodny.

Nie ma znaczenia. Jeśli będzie zalatywało zachodem, to myślę, że zrobi to wrażenie na widzach.
Też nie jestem zagrajmerem. Nie trzeba nim być, żeby o tym dyskutować. Wszyscy doskonale o tym wiemy.
20-04-2011 12:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5