Post Reply 
Haterzy i Hackerzy
Author Message
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #41
RE: Haterzy i Hackerzy
(26-04-2011 15:04 )SeedPL Wrote:  
Quote:Łamaniem szyfrów zajmują się kryptoanalitycy, a Enigmę rozszyfrowała trójka Polaków (o specjalizacji matematyka i kryptologia).
Czy ja naprawdę muszę podkreślać, kiedy sarkazmu używam?

Czy moja wypowiedź wygląda, jakbym owego sarkazmu nie zauważył? ;> W takim razie niech wyjaśnię: moja wypowiedź nie miała nic wspólnego z tonem Twojej wypowiedzi, jedynie z treścią. Częściowo popieram Twoją odpowiedź Mordonowi, częściowo prostuję fakty.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
26-04-2011 16:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #42
RE: Haterzy i Hackerzy
(26-04-2011 15:42 )BrzydkiBurak Wrote:  Zgloszenie wypelnilem natychmiast gdy sprobowal dodac to jako odpowiedz video. Nie widzialem wtedy zadnej dyskusji w komentarzach. To bylo jakies popoludnie. Niestety nie wiem ktora dokladnie godzina.

Quote:Jak zrobi swoj filmik to niech sobie pod nim dyskutuje z kim chce i o czym chce.


U mad?
Boli dupcia, że zacytowałem twój filmik?

No i co, nadal nie wymyślisz czegoś na ten fragment z właścicielami vblogów, wrzuciłeś dużo i liczysz na to, że stado owiec będzie potakiwać.
Jak widzę, nadal się nie odnosisz do moich postów. Good for you, utrzymuj swoje chwiejne ego i nimb nieomylności. YEAH!


Quote: I nie rzucal przy tym skurwysynami hujami czy innymi "zal.pl" tylko napisal ze kiepsko ustawilem dzwiek...

Rozczulająca historia. A teraz na otrzeźwienie-
   

Lol.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
26-04-2011 16:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #43
RE: Haterzy i Hackerzy
Doskonale pamiętam sprawę NK i MtB. Nie powiem, by takie angażowanie w to widzów było najlepszym rozwiązaniem. Jak miałem wątpliwości, co do np. pocisku na Krytyka w jednym z odcinków MtB, otrzymałem odpowiedź bardzo dokładnie wyjaśniającą, że nie miało to być na serio i w praktyce "od źródła" znałem sprawę. Akurat ta akcja pokazała głupotę ludzi, w szczególności fanów Niekrytego Krytyka, którym wyjaśnienia stron nawet nie pomogły, gdy wszystko się rozwiązało. I czasem wystarczy tylko napisać do, a wszystko się wyjaśni - czego nie umiało zrobić tysiące ludzi i napawało się własną głupotą.
Co do sprawy, o której wspominałem, to konflikt między użytkownikami VVitchaven i LCSintrax (filmy tego pierwszego w tej sprawie zarchiwizowane są na kanale ObsessionOctopus). Długo by wyjaśniać, ale wszystko jest w filmie wyjaśniającym autorstwa LCSintrax (ma też screeny z dyskusji, jaka się odbywała).
Głównym problemem jest to, że hejterami są często nazywane osoby, które właśnie wyrażają taką konstruktywną krytykę. A najgorzej, gdy urażona taką krytyką osoba rzuca na nią masy swoich fanbojów, zachowujących się jak trolle i hejterzy.
Jak jesteś ciekawy sprawy, to właśnie LCSintrax Ci wyjaśni, na czym polegał problem.
PS. Ostatnio ja też zostałem zbanowany przez użytkownika MegaZajka. A to dlatego, że stwierdziłem, że jego drama z odchodzeniem i wracaniem na YT była żałosna, podając argumenty. Obraził się i mnie zbanował, nie dając szans na wyjaśnienia. Nawet nie powie, czemu to zrobił, kaprys? Strach przed krytyką? Niech mnie jeszcze nazwie hejterem, bo tak mu będzie pewnie najłatwiej.
PS2. Nosz kurcze, Modron, też myślałem o tej sytuacji na screenie. Wyprzedziłeś mnie.
(This post was last modified: 26-04-2011 16:52 by Roofix.)
26-04-2011 16:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #44
RE: Haterzy i Hackerzy
@Roofix

"w filmie wyjasniajacym autorstwa LCSintrax"? To ja dziekuje. Mam uzasadnione obawy ze "wyjasnial" po swojemu manipulujac jakimis przypisami tak jak w przypadku mojego filmu. Wole tego nie ogladac.

MTB i NK to krajowi prekursorzy technik sprawdzinych za granica. Moim zdaniem nieuczciwych technik ktorych celem jest cos co na szczescie mnie nie interesuje. Rybka.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
26-04-2011 17:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #45
RE: Haterzy i Hackerzy
(26-04-2011 17:00 )BrzydkiBurak Wrote:  @Roofix

"w filmie wyjasniajacym autorstwa LCSintrax"? To ja dziekuje. Mam uzasadnione obawy ze "wyjasnial" po swojemu manipulujac jakimis przypisami tak jak w przypadku mojego filmu. Wole tego nie ogladac.

Uzasadnione? Czym? Pokaż dowód.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
26-04-2011 17:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #46
RE: Haterzy i Hackerzy
To samo było z VVitchavenem. Powiedział swoje - bluzgał, obrażał, "wyciągał nie wiadomo, co". A LCSintrax ustosunkował się do tego, co o nim VV mówił, ale ten nie miał ochoty wiedzieć, co powiedziała "druga strona" i kurczowo trzymał się swojego zdania, a na krytykę odpowiadał wulgaryzmami. Chcesz krytykować? Poznaj krytykę strony przeciwnej, wtedy możesz wysnuwać wnioski.
26-04-2011 17:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #47
RE: Haterzy i Hackerzy
Spodziewasz się czegoś po kimś, kto nie odpowiada na negatywne komentarze pod swoimi wynurzeniami? Ja nie. Ma tą swoją brzytwę i jak ucapił, tak nie puści.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 26-04-2011 17:27 by Lavos.)
26-04-2011 17:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #48
RE: Haterzy i Hackerzy
Wiesz, że ja naiwnie wierzę w mądrość ludzi i kolejne, dementujące to przykłady tej wiary jakoś we mnie nie mogą zabić :P
26-04-2011 17:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #49
RE: Haterzy i Hackerzy
LCSintrax aka Cezary Puczyłowski wystosowal do YouTube wniosek o przekazanie swoich wszystkich danych Janowi Kowalskiemu ktory jest wlascicielem praw autorskich do filmow umieszanych na koncie BrzydkiBurak. Celem wszczecia postepowania sadowego ktore okresli czy LCSintrax naruszyl prawa autorskie kopiujac w calosci film video HEJTER nalezacy do BrzydkiBurak.

lol

Ok! :-)

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
(This post was last modified: 29-04-2011 07:13 by BrzydkiBurak.)
29-04-2011 05:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #50
RE: Haterzy i Hackerzy
Z czystej ciekawości — miałeś pozwolenie na wykorzystanie w swoim filmie primaaprilisowym piosenki "I Am Glad, Cause I'm Finally Returning Back Home"?
(This post was last modified: 29-04-2011 07:43 by appareil.)
29-04-2011 07:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5