Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #51
RE: Negatyw zamknął konto
4 strony dyskusji, wypowiadali się tutaj ludzie posiadający informacje o tym procederze jak i osoby bezpośrednio z tym przekrętem powiązane. Przeprosiny średnio mnie interesują, za to zapytam znowu - kto stał za stworzeniem moda i zaangażowaniem Negatywa i Maćka do promowania MineCasha wśród widzów?

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
06-12-2012 22:29
Visit this user's website Find all posts by this user
VuZzEy Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #52
RE: Negatyw zamknął konto
Pozwolę sobie przytoczyć informacje z drugiej ręki, ale jednak jakieś informacje. Pomysł wyszedł od Negatywa, mod został stworzony przez jakiegoś badyla i wypromowany przez Maćka.
06-12-2012 22:32
Find all posts by this user
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #53
RE: Negatyw zamknął konto
Boże co ja pacze. Jak to czytam to po prosu brak mi słów jak można być takom "osobom" żeby nikogo tu nie obrażać. W zasadzie wszystko tu zostało powiedziane jeśli chodzi o to co ludzie myślą o takich "elementach" ale dziwi mnie że inni o tym wiedzieli i kuźwa nikt nie zareagował wcześniej no po prostu co za ludzie to tak jak by ich wspierali w tym co robią i uważam że osoby które to ukrywały są tak samo winne. I jeszcze tekst że nic na tym nie zarabiali hahaha no bez jaj pakować się w takie coś za free yhym a ja to Matka Teresa z Kalkuty kuźwa. Jak dla mnie to na policję i niech sąd to rozwiąże bo za takie coś to innej opcji nie widzę. Od razu widać jak YT się zmienił przez te parę lat kiedyś filmiki i zabawa a teraz kasa, kasa, kasa. A morał z tego taki ze kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później i tak bycie mieli przesrane tylko że im dalej byście w to brnęli tym gorzej by było. No ale na szczęście to waszym rodzicom przeniesiecie wstyd wiec może coś tego wyniesiecie na przyszłość.
06-12-2012 22:48
Find all posts by this user
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #54
RE: Negatyw zamknął konto
Wreszcie poważny dowód, że bycie minefagiem szkodzi :3

A na poważnie, wątpię, by sprawcy mieli jakiś inny cel niż zarobienie na tym cwaniactwie. Bo niby jaki, huh? Pozostaje tylko poczekać na odpowiedź od tych panów.
06-12-2012 22:50
Find all posts by this user
Myszu Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #55
RE: Negatyw zamknął konto
Myślę, że czas, abym też przelał swoje myśli na wirtualny papier, bo po prostu aż się we mnie gotuje.

Ludzie się dziwią, że tak rzadko nawiązuję współpracę z innymi YouTube'erami, ale gdy ostatnio coraz częściej pojawiają się jakieś afery, ktoś kogoś zbeszta, ktoś inny oszuka, to aż strach kogokolwiek poznawać na tym YT. Pamiętam piękne czasy, gdy posiadanie partnerstwa było nie tylko sposobem na kasę, ale wyróżnieniem, taki zajebisty achievement'em za wkładanie starań w rozwój kanału, a teraz tylko wszędzie polecandra, czarny PR itd. Czy ludzie serio są aż tak chciwi ?

Nie wierzę, po prostu kurwa NIE WIERZĘ, żeby panowie nie mieli żadnej korzyści z tego działania. Tak dla jaj sobie propsowali zainfekowanego moda ? Bull-fuckin-shit ! Mówcie co chcecie, srajcie miodem pitnym, w życiu nie uwierzę, że zrobili to jedynie za możliwość jakichś DDOSów.

Żeby wrzucać filmy na YT trzeba mieć IQ > 5, a jeśli Ci panowie serio wbili się w tak bagniste gówno tylko za dostęp do ataków, musieliby mieć iloraz inteligencji godny upośledzonej ameby.

Na obecną chwilę nie zdziwię się, jeżeli się okaże, że autor moda czy też syfu z moda także jest kimś "ważnym" na YT, bo niby czemu panowie tak skrzętnie ukrywają tożsamość osoby, za którą mogą ładnie beknąć ?

A może po prostu nick "Negatyw" nie wziął się ani z dupy, ani z murzyńskich korzeni, tylko negatywnego zachowania ? Dunno, tak czy inaczej panowie mogliby ukazać resztki honoru i powiedzieć, kto za tym stoi.

(06-12-2012 21:31 )bunny_kou Wrote:  Dlatego rozpoczęłam akcję nagłośniającą. Przykro mi.

Komentować nie muszę, bo ocena pozostaje tylko i wyłącznie Wam. Jedno jest natomiast pewne: takiej sprawy NIE WOLNO przemilczeć.

Pozdrawiam,
Bunny

Z jednej strony się zgadzam, z drugiej domyślam się, że reakcja będzie taka, jak w każdej innej "aferze YTbowej" - zagotuje sie bagno, będzie dużo spamerskich, bluzgowych komentarzy, obudzą się trolle i pojawią się filmiki od ludzi wyjętych z dupy, którzy za pośrednictwem, tytułów, tagów opisów itd. będą liczyli na wybicie swoich kont krzycząc tylko, że panowie są połamanymi hujami bez prącia i powtarzając bez końca te same treści wyczytane gdzieś z neta.
07-12-2012 00:07
Visit this user's website Find all posts by this user
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #56
RE: Negatyw zamknął konto
Ej, tego to się nie spodziewałem, chyba najciekawsza i najbardziej szkodliwa drama ever : D Od początku mi ten Negatyw "śmierdział", w sumie dopiero z tego tematu dowiedziałem się o tym MineCashu. Tak btw, co ten mod miał robić? W sensie - nie, że wykradać konta, ale ogólnie, że aż tyle osób go pobrało.
07-12-2012 00:08
Find all posts by this user
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #57
RE: Negatyw zamknął konto
@up

Pewnie nic ciekawego ale wiesz poleciła go "gwiazda" minecrafta/youtuba to muszę go mieć. :/
(This post was last modified: 07-12-2012 00:23 by Precelek20.)
07-12-2012 00:22
Find all posts by this user
GlizdorPL Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #58
RE: Negatyw zamknął konto
No i ja już tak czytając to co wszystko tu ludzie piszą jest tego coraz więcej i znacznie więcej będzie do puki temat otwarty.

Najlepsze jest to ze teraz gdy już wszystko jasne jest ze zawinili to każdy inny nagle zmienia zdanie i jeszcze kilka dni temu jak pokazały sie pierwsze filmy bronili tych osób obrażając tych yutuberow co już mówili przeciwko temu negatywowi czy jakoś tak... Teraz gry już tak więcej wiedzą jest zmiana zdania. Dla mnie lepszym sposobem było siedzieć w ciszy i poczekać aż coś sie wyjaśni na ten temat więcej od osób które coś wiedza w tej sprawie co jest grane. Teraz już wszystko jasne bo winne osoby potwierdziły udział w tym co zrobiły.

Druga sprawa ile pracy włożone jednego dnia jesteś yutuberem i zarabiasz pieniądze, ale to już nie o nie chodzi tylko masz tam kolegów nagrywasz, wkładasz w to sporo czasu (poświęcasz czasem nerwy) i nagle dupa odmienia ci sie życie. Ja bym tak nie mógł zrobić, ale sam nie jestem święty...

No i tak jeszcze dopiszę wiedziałem o tym ze TheNegatyw oraz MaciekTmpl są winni bo jak by tak nie było to by inaczej sprawa się potoczyła, a usuniecie kanału kieruje raczej do tego ze mogą być skazani na kradzież.. (coś w tym stylu jak na to się mówi)

@Myszu tu napisał ze ludzie sie dziwią ze tak zadku on nawiązuje kontakt z innymi i powiem bardzo dobrze, trzema dystans do ludzi jak ich lepiej pozna to nie robi tego aż tak na całość (like, sub i polecanie) tylko wszystko w swoim czasie i stopniowo..

Ogólnie pozdrawiam..
(This post was last modified: 07-12-2012 00:47 by GlizdorPL.)
07-12-2012 00:44
Find all posts by this user
Dairou77 Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #59
RE: Negatyw zamknął konto
(07-12-2012 00:07 )Myszu Wrote:  Nie wierzę, po prostu kurwa NIE WIERZĘ, żeby panowie nie mieli żadnej korzyści z tego działania. Tak dla jaj sobie propsowali zainfekowanego moda ?

Właśnie gdy czytałem ich wypowiedzi (MaciekTMPL i TheNegatyw)
co napisali ,że niby nic z tego nie mieli.
Dla mnie to dziwne.

Dają jakąś modyfikacje czy co to tam jest ( nie oglądałem tego filmiku ) co są świadomi i wiedzą o istnieniu KeyLogera w tym modzie (czy co to tam jest)

I tak se po prostu dają filmik o tym niby nic o tym nie wiedzą na początku i wiedzieli w co się pakują (chyba wiedzieli). To po co by to mieli robić bez jakiej kolwiek korzyści ,że niby ja mam w to uwierzyć? Nie wiem ta sprawa jest jakaś dziwna.
07-12-2012 00:45
Find all posts by this user
PanDziwn132 Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #60
Obrazek RE: Negatyw zamknął konto
No cześć Negatyw na pewno to czytasz. Znasz mnie ale jako kogoś innego. Zamiast pisać długo komentarz polecam przesłuchać tego mojego nagrania.

http://www66.zippyshare.com/v/48846766/file.html

[Image: 85426916414968984009.jpg]
(This post was last modified: 07-12-2012 01:22 by PanDziwn132.)
07-12-2012 00:55
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.107 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.612 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.112 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.360 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 169 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5