Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
RevBoard Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #101
RE: Negatyw zamknął konto
Czego się obawiam ? Chorych osądzeń i faktu, że już lecą na moim kanale komentarze dot. minecash w których jestem oczerniany.
08-12-2012 00:01
Find all posts by this user
JBDark Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #102
RE: Negatyw zamknął konto
Nie wierze, że nie braliście z tego zysków materialnych. W takim razie po co narażaliście swoje dobre imię, konta na YouTube i całkiem możliwe, że wolność? Owaliliście mnóstwo ludzi z pieniędzy i myślicie, że przeprosiny na jakimś forum coś zmienią? Że ludzie w jakimś stopniu postawią się za Wami? Miejcie chłopy jaja i powiedźcie to ludziom w prost, bo każdy może sobie napisać na forum przeprosiny. Możliwe, że macie nadal to w dupie, co podejrzewam, że tak jest. Najważniejsze pytanie, które zadaje CTSG od kilku postów:
Kto jest twórcą modu i keylogera oraz kto również jest zamieszany w tą akcje?
Wiem, że jest coś takiego jak kablowanie, ale trzeba odróżnić "szkolne" od takiego w którym można zrobić komuś coś złego.
Pozdrawiam Czytających.

JBDark
08-12-2012 00:02
Find all posts by this user
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #103
RE: Negatyw zamknął konto
@up póki nic nikt Ci nie udowodni są to bezpodstawne oskarżenia, a oczernainie cóż...
08-12-2012 00:02
Visit this user's website Find all posts by this user
Rajvane

 

Post: #104
RE: Negatyw zamknął konto
Negatyw to hipokryta, pamiętacie ten występ?:
http://www.youtube.com/watch?v=EOyoVY6j5Ho

Coś tam gada(i jego fanboye), o wykorzystywaniu i naciąganiu swoich widzów po czym sam faktycznie to robił w dużo gorszy sposób. Nazwali się nawet "prawdziwymi" youtube'rami :DD
08-12-2012 00:11
Blichar Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #105
RE: Negatyw zamknął konto
Dla mnie sprawa prosta - Ktoś się chciał dorobić szybkiej dużej kasy. Tylko czy teraz ludzie na których żerowali sprawcy odzyskają to co stracili? Sprawa trafi na policję? Czy po prostu złodzieje pozamykają konta powiedzą przepraszam i zamkną się w szafie?
08-12-2012 00:30
Find all posts by this user
JarukeTV Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #106
RE: Negatyw zamknął konto
Hej. Jestem Jaruke. Pewnie nikt z was mnie nie kojaży. Robiłem większość grafik dla Negatywa. Na przykład: Tła, miniaturki, avatar i inne pierdoły. Robiłem to, bo czułem się wtedy potrzebny. Nie uważałem NIGDY Negatywa za ogromnego YouTuber'a. Niestety, on miał o sobie takie zdanie. Ostatnio bo całej aferze z Dzięciołem z Drzewa, powiedział mi podczas rozmowy na Skype, że tak wielkiego YouTuber'a nie da się zniszczyć. Jak widzisz, drogi Damianku jesteś teraz kompletnie zniszczony. Nikt nie ma do ciebie szacunku, nikt już do ciebie nie będzie miał zaufania. Na POLSKIEJ SCENIE YOUTUBE, nie ma już dla ciebie miejsca. Kończąc mój post, dodam tylko tyle. Co z tego że podlajkowałeś moje filmy? Co z tego że skomentowałeś kilka moich filmów? Złożyłeś mi tyle obietnic. Miałeś robić jakieś polecenia, potem zupełnie mnie olałeś, jak już dostałeś to, co chciałeś. Czuję się bezczelnie wychędożony w odbyt. Nawet nie wiesz jaką radość sprawiło mi to, że robiłem coś dla człowieka, którego uważałem za pożądnego gościa! Ufałem ci, a ty to bezczelnie wykorzystałeś. Myślę że nie jestem jedyny w takiej sytuacji.

Jak można okradać ludzi? Najpierw zaskarbić ich zaufanie i szacunek, a potem bezczelnie ich okraść.

P.S Zabrzmiało to pewnie tak, jakbym był okradziony z konta MC. Niesety Negatywie, nie udało ci mnie się ukraść materialnie, lecz psychicznie.

Dziękuję, dobranoc.
08-12-2012 00:32
Find all posts by this user
redd Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #107
RE: Negatyw zamknął konto
Jak się cieszę że już od dawna nie śledzę polskiego YT. To jest po prostu żałosne. Okradli kogoś? Ukradli komuś konto z minecrafta? O kur, to na pewno skończy się na 20 latach więzienia. Ci wszyscy "wielcy youtuberzy" przeżywają jakąś "dramą" (nie wiem skąd to słowo) jakby własnego życia nie mieli. Nawet gdyby to - jest tyle ciekawych zajęć do roboty, a wszyscy muszą nagrywać 20minutowe filmy na ten sam temat. Horror... the horror.
08-12-2012 00:39
Find all posts by this user
RevBoard Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #108
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 00:13 )kubn2 Wrote:  @JBDark nie brakuje mi dowodów brakuje mi dowodów przeciwko RevBoard.

@RevBoard dane szły na domenę zarejestrowaną przez tego pana: [ciach] Ktoś to już podał ale znaleść nie mogę

Nie chcę się bawić w jakieś kłamstwa, po prostu zostałem wciśnięty w jedno wielkie gó*no, i z powodu tego, że ktoś mój nick władował w plik tekstowy nie chce odpowiadać za kogoś.
08-12-2012 00:42
Find all posts by this user
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #109
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 00:39 )redd Wrote:  Okradli kogoś?
No
(08-12-2012 00:39 )redd Wrote:  Ukradli komuś konto z minecrafta?
Nawet nie jedno a kilkaset.

(08-12-2012 00:39 )redd Wrote:  O kur, to na pewno skończy się na 20 latach więzienia.
Nie no tyle nie dają za okradzenie ludzi z ok 50k zł.

[quote='redd' pid='23575' dateline='1354923578']
jakby własnego życia nie mieli
Uwielbiam takie coś "yyyyyyyy ty nie masz życia. Co z tego że żyjesz z YT. Nie masz życia ja mam życie bo mam kolegów z którymi robimy same brechtowe rzeczy" Typowe myślenie gimbusa któremu się nie udało zabłysnąć na YT.
08-12-2012 00:48
Visit this user's website Find all posts by this user
redd Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #110
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 00:48 )kubn2 Wrote:  
(08-12-2012 00:39 )redd Wrote:  Okradli kogoś?
No
(08-12-2012 00:39 )redd Wrote:  Ukradli komuś konto z minecrafta?
Nawet nie jedno a kilkaset.

(08-12-2012 00:39 )redd Wrote:  O kur, to na pewno skończy się na 20 latach więzienia.
Nie no tyle nie dają za okradzenie ludzi z ok 50k zł.

[quote='redd' pid='23575' dateline='1354923578']
jakby własnego życia nie mieli
Uwielbiam takie coś "yyyyyyyy ty nie masz życia. Co z tego że żyjesz z YT. Nie masz życia ja mam życie bo mam kolegów z którymi robimy same brechtowe rzeczy" Typowe myślenie gimbusa któremu się nie udało zabłysnąć na YT.

Cóż, ciekawe podejście. Nie mam zamiaru "zabłysnąć" na polskim YT, bo to community jest do bólu zepsute. Kiedyś nie bylo takich sytuacji, tylko to "nowe pokolenie YouTube" (jeżeli to tak można nazwać) wyprawia takie cyrki.

Po za tym, trzeba być naprawdę nieuważnym by ściągnać keyloggera. Nikt nie używa juz antywirusów? Mhm, staroszkolny jestem.
(This post was last modified: 08-12-2012 00:55 by redd.)
08-12-2012 00:53
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.108 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.613 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.157 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.372 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 154 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5