Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
RevBoard Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #111
RE: Negatyw zamknął konto
Wiesz, można dobrze schować keyloggera. Przynajmniej tak sądze....
08-12-2012 00:56
Find all posts by this user
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #112
RE: Negatyw zamknął konto
Zrozumcie, że prawdopodobnie to każdy zezwalał aplikacji na dostęp do internetu:) nie wiem jak się mody tam ładuje, ale prawdopodobnie tak to wyglada
08-12-2012 01:00
Find all posts by this user
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #113
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 00:53 )redd Wrote:  Po za tym, trzeba być naprawdę nieuważnym by ściągnać keyloggera. Nikt nie używa juz antywirusów? Mhm, staroszkolny jestem.

Głównie to ściagały osoby poniżej 15 roku życia i nagle rozpakowywują paczke i wyświetla im że tam jest wirus no to pierwsza myśl niee przecież tam jest mod do mineklafta i nic z tym nie robią chyba że to jest avast który odrazu to usuwa.
08-12-2012 01:00
Visit this user's website Find all posts by this user
Rajvane

 

Post: #114
RE: Negatyw zamknął konto
Meh, dajcie spokój. Temat jest męczony, ale właściwie od kilku stron nic ciekawego się nie dzieje i w ramach tego zaczniecie się kłócić między sobą.

Redd
To co zrobił Negatyw z kolegami to po prostu niemoralne wobec jego widzów. Powiem więcej dopuścił się przestępstwa - może i to brzmi śmiesznie, ale takie są fakty. Internet też ma jakieś granice i kradzież/oszustwo jest tutaj również zabronione i karalne.
08-12-2012 01:03
redd Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #115
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 01:00 )kubn2 Wrote:  
(08-12-2012 00:53 )redd Wrote:  Po za tym, trzeba być naprawdę nieuważnym by ściągnać keyloggera. Nikt nie używa juz antywirusów? Mhm, staroszkolny jestem.

Głównie to ściagały osoby poniżej 15 roku życia i nagle rozpakowywują paczke i wyświetla im że tam jest wirus no to pierwsza myśl niee przecież tam jest mod do mineklafta i nic z tym nie robią chyba że to jest avast który odrazu to usuwa.

Inną sprawą jest poziom inteligencji przeciętnego gracza MC.

Z drugiej strony to może dobrze... mam dośc tego Majnkrafta.
08-12-2012 01:04
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #116
RE: Negatyw zamknął konto
sylwekqaz Wrote:2. Skoro KTOŚ oferował im Ddos za promowanie trojana (nie keylogera ) i to Ddos'owanie live które raczej mają dobre serwery więc musiał mieć w mieć jakieś zaplecze (może botnet) i tu przydało by się jeszcze przeszukać kod bo możliwe że zainfekowane komputery należały do botnet'u (mowa była o atakach Ddos a nie Dos, [url] http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS[/url] , więc ta sieć powinna się opierać na rozproszonym ataku)

DDoS na poziomie zamknięcia przeciętnego połączenia prywatnego które jest dostępne w Polsce jest dosyć proste, wystarczą 7-10 maszyn podpiętych pod sieci z większym uploadem, pod tym ugnie się każda neozdrada czy nawet osiedlówka, co innego stare Astanety, których już nie ma :<

JarukeTV Wrote:P.S Zabrzmiało to pewnie tak, jakbym był okradziony z konta MC. Niesety Negatywie, nie udało ci mnie się ukraść materialnie, lecz psychicznie.
Bawww, robiłeś graficzki, i zostałeś wykorzystany, a pan Negatyw obiecał Ci promowanie, nie będzie subówki bawwww.

redd Wrote:Cóż, ciekawe podejście. Nie mam zamiaru "zabłysnąć" na polskim YT, bo to community jest do bólu zepsute. Kiedyś nie bylo takich sytuacji, tylko to "nowe pokolenie YouTube" (jeżeli to tak można nazwać) wyprawia takie cyrki.
Chodzą słuchy, że zamieszane w to gówno jest troszkę więcej osób, aniżeli sir N oraz Szejk, także bardzo możliwe, że jutro bądź pojutrze, będziemy mieli shitstorm wielkości Watergate.

redd Wrote:Po za tym, trzeba być naprawdę nieuważnym by ściągnać keyloggera. Nikt nie używa juz antywirusów? Mhm, staroszkolny jestem.
Jesteś stary jak świat, bro


Gdzieś w jakichś audio-płacz-logu, wyjąca wariatka wspomniała, że chciałaby, a żeby winni zgnili w pierdlu, co jest dosyć zabawne (pomijam już fakt nawoływania gimboarmii to internetowej wojaży), ponieważ z tego co zdążyłem już wyinferować (przyjmijmy że Maciek z Negatywem, w tym wypadku mówią prawde, i nie czerpią żadnej korzyści z popełnionego aktu), są czyści, i jedyne co im grozi to zawiasy na parę lat, ale nic poza tym, ba, nawet kara pieniężna nie będzie mogła ich trafić.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 08-12-2012 01:14 by Innominatus.)
08-12-2012 01:06
Find all posts by this user
redd Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #117
RE: Negatyw zamknął konto
Innominatus Wrote:
"redd Wrote:Cóż, ciekawe podejście. Nie mam zamiaru "zabłysnąć" na polskim YT, bo to community jest do bólu zepsute. Kiedyś nie bylo takich sytuacji, tylko to "nowe pokolenie YouTube" (jeżeli to tak można nazwać) wyprawia takie cyrki.
Chodzą słuchy, że zamieszane w to gówno jest troszkę więcej osób, aniżeli sir N oraz Szejk, także bardzo możliwe, że jutro bądź pojutrze, będziemy mieli shitstorm wielkości Watergate.

Nie zdziwilbym sie gdyby cale to "mlodsze pokolenie" mialo z tym do czynienia - zresztą o czym tu rozmawiac, tylko mamy tutaj drobny pokaz tego co potrafi dzisiejsza "mlodziez".
(This post was last modified: 08-12-2012 01:09 by redd.)
08-12-2012 01:09
Find all posts by this user
Virael Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #118
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 01:04 )redd Wrote:  
(08-12-2012 01:00 )kubn2 Wrote:  
(08-12-2012 00:53 )redd Wrote:  Po za tym, trzeba być naprawdę nieuważnym by ściągnać keyloggera. Nikt nie używa juz antywirusów? Mhm, staroszkolny jestem.

Głównie to ściagały osoby poniżej 15 roku życia i nagle rozpakowywują paczke i wyświetla im że tam jest wirus no to pierwsza myśl niee przecież tam jest mod do mineklafta i nic z tym nie robią chyba że to jest avast który odrazu to usuwa.

Inną sprawą jest poziom inteligencji przeciętnego gracza MC.

Z drugiej strony to może dobrze... mam dośc tego Majnkrafta.

Ten plik podszywał się za któryś plik z javy, i zwykły antywirus go nie wykrywał. Po za tym nie każdy by się tego spodziewał ataku ze strony youtubera.
08-12-2012 01:09
Find all posts by this user
MisioJogi Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #119
Exclamation RE: Negatyw zamknął konto
Witam ja pobrałem ten mod z linku który podał Skkf i antywirus mi nie wykrył tego keyloggera więc jest bardzo dobrze schowany i dodam że antywirus mam ustawiony na maksa a, co do poszkodowanych to większość bazuje na darmowych antywirusach.

Pozdrawiam MisioJogy
(This post was last modified: 29-12-2012 22:56 by MisioJogi.)
08-12-2012 01:17
Find all posts by this user
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #120
RE: Negatyw zamknął konto
Ja to podsumuje w paru punktach:
1. Nie wiem dlaczego wypowiadaja sie osoby ktore nawet nie znaly tych youtuberow
2. Do teraz nikt nie napisal postu "Ja pobralem Minecasha i nie mam konta" i jakos to potwierdzil.
3. Przykro mi jest ze Negatyw zaprzepascil szacunek u tylu osob przez "cos takiego". A turlalbym sie po pokoju jezeli rzeczywiscie nie zbierali za to profitow
4. Kazdy pisze o policji, prokuraturze, wiezieniu i skazaniu na syberie. Ale tak jak zaznaczylem w punkcie 2 czekam na osoby ktore faktycznie stracily konta.
5. Wyglada na to ze to grubsza akcja. Nie zdziwie sie jak sie zaraz 90% polskiego "high" youtuba wylozy sie na lopatki
6. Skonczcie kopac lezacego. Przyznali sie itp. Cos jeszcze chyba ukrywaja, ale wszystko wyjdzie
7. Smiesza mnie komentarze typu "XXX napewno nie bral udzialu". Na tym etapie juz chyba nic nas nie zdziwi
8. Dla mnie osoby ktore wiedzialy a nie reagowaly sa tak samo winne jak ci co to czynnie uprawiali. Jedni sa aktywnymi a drudzy pasywnymi winowajcami, i chyba to drugie jest gorsze, ignorancja boli.
9. Kolejny dowod zeby od Minecrafta trzymac sie z daleka.
10. Tak jak zaznaczylem na filmiku ponizej, jesli hajs byl im potrzebny (przy 42k widzow) wrzucajac 5 filmow dziennie (cos w stylu rocka) napewno zarobilibyscie chlopaki wiecej hajsu i w bardziej "legalny" sposob.
11. CTSG - Naprawde nic nie wiedziales? Przeciez byles z Negatywem na PGA (Info od Negatywa) na nocnym melanzu (JBC. mam audio-video na potwierdzenie)
12. Ciekawa teorie przeczytalem. Cytuje: "Vertez napisal skrypta, Negatyw,Maciek,(i wiecej osob) to rozsylalo, a CSTG, sskf, buraczek - wszystko wiedzieli." - Ciekawe, pewnie tak prawdziwe jak teorie Kaczynskiego pt."Smolensk". Moze ziarenko prawdy tam jest, ale nic nie wiadomo poki nie ma dowodow. Do tego czasu nie oskarzajcie ludzi tylko dlatego ze graja w te sama gre.
13. Glupstwem jest wysylac wirusy z kanalu na ktorym pokazujesz twarz, mozna latwo twojego facebooka odnalesc z danymi osobowymi a ze skype wyciagnac adres IP. Najlepsze jest to ze dzwoniac do np. Chello adres klienta daja od razu... Ahh te stale IP...
14. Nie boicie sie konsekwencji w REALU? Juz nie mowie o sprawach karnych bo pewnie nic wam nie zrobia ale o to ze podejdzie 2 wkurzonych widzow i sprzeda wam kose w zebra?

Podsumuje to zdaniem Bunny_kou "Siedzial u mnie w domu, na mojej wersalce, jedzac nalesniki zrobione przez moja babcie podczas gdy kierowal zorganizowana grupa przestepcza"
Piekne podsumowanie. Props za zdanie. A on potem twoje zdjecia nam rozdawal po necie. Paczka by DzieciolZdrzewa, wiec kazdy siebie warty :D



Obszernie skomentowalem to tutaj, jako ze mialem stycznosc z Negatywem, licze ze on to zobaczy poniewaz "wisi" mi jakies wytlumaczenie [ciach]
(This post was last modified: 08-12-2012 13:35 by appareil.)
08-12-2012 01:44
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.108 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.613 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.167 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.373 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 161 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5