Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Michaszek Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #191
RE: Negatyw zamknął konto
Jakby Multi się wypowiedział na ten temat to by było dobrze bo sam dostał zaproszenie do takiego czegoś tylko odmówił
(This post was last modified: 08-12-2012 18:44 by Michaszek.)
08-12-2012 18:43
Find all posts by this user
Pierdzionka Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #192
RE: Negatyw zamknął konto
Wszyscy pewnie o tym wiedzieli tylko w to nie wierzyli.
08-12-2012 18:45
Find all posts by this user
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #193
RE: Negatyw zamknął konto
Quote: Zaufanie do kogoś na podstawie nicku jest głupie.

Oh, oczywiście nieufność do kogoś na podstawie nicku jest w pełni uzasadniona. Nie widzisz, jak sam sobie zaprzeczasz?

Quote: Tak, przy okazji uważaj na chlor w paście do zębów, rtęć w termometrze i na pms swojej dziewczyny 

Dude, chyba nie zrozumiałeś nawiązania.

Quote:( zkładając, że takowa istnieje). 

Maximum ego increased


Quote:Multi sam dostał zaproszenie do takiego czegoś tylko odmówił

Konkrety jakieś?
(This post was last modified: 08-12-2012 18:59 by Elwood.)
08-12-2012 18:56
Find all posts by this user
Nikodeus Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #194
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 18:56 )Elwood Wrote:  
Quote: Zaufanie do kogoś na podstawie nicku jest głupie.

Oh, oczywiście nieufność do kogoś na podstawie nicku jest w pełni uzasadniona. Nie widzisz, jak sam sobie zaprzeczasz?

Oczywiście że jest. Nick mówi o Twojej tożsamości. Wybrałeś nick Elwood a nie Justin Poony BiberFan na ten przykład z jakiegoś powodu. Jeżeli ktoś wybiera nick "Negatyw" i pod niego podpisuje swoją tożsamość, relacje, wizerunek - mówi w ten sposób coś o sobie.

Nie widzisz między tymi elementami zależności?

(08-12-2012 18:56 )Elwood Wrote:  
Quote: Tak, przy okazji uważaj na chlor w paście do zębów, rtęć w termometrze i na pms swojej dziewczyny 

Dude, chyba nie zrozumiałeś nawiązania.

W zasadzie na coś podobnego mogę jedynie zacytować Ciebie samego. "Dude, chyba nie zrozumiałeś nawiązania."

(08-12-2012 18:56 )Elwood Wrote:  
Quote:( zkładając, że takowa istnieje). 

Maximum ego increased

Hell yeah :)
08-12-2012 19:02
Find all posts by this user
Michaszek Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #195
RE: Negatyw zamknął konto
@Elwood na swoim fanpage'u pisał tylko post został usunięty przez osoby trzecie
08-12-2012 19:09
Find all posts by this user
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #196
RE: Negatyw zamknął konto
Quote:Wyjaśnić, dlaczego dwukrotnie kasowa na tym forum kluczowy link umieszczony przez kubn2, czyli źródło, do którego prowadził dany skrypt. A to on wiedzie do strony, która zbierała te dane - dobrze rozumiem?
Ktos już ci odpowiadał:
Quote:Właściciel strony na którą szły dane, a właściwie to linki które zostały wycięte z forum. Admini wiedzą co robią, wszystkie linki które były tu podawane tj. zwykłe whois z zapytaniem o domenę we..da.com są prostą pomyłką, tak jak w "albumie dowodowym" który podesłał skkf jest napisane "(...) wysyła je na serwer www - URL widać na obrazku. Jest to jakiś zagraniczny darmowy hosting.". Czyli każdy może sobie wejść założyć konto i stronę bez podawania swoich danych osobowych.

Poza tym - to nie kurahen, nie bawmy się w zlewy.

Quote:Co wy gadacie, do więzienia za "skradzione" konta minecraft?(które nie były skradzione bo musieliby zmienić mail żeby były całkiem skradzione.)
Mimo wszystko, jest to przestępstwo. Kary podawane tu są przesadzone, ale sam fakt pozostaje.

Quote:Ps. Zaraz pewnie będą oskarżenia że byłem z tym związany(lub że jestem fanboyem jak to mi w komentarzach @BunnyKou: napisała)
Nie pieprz głupot, po co się tym przejmujesz? Zaś co do oskarżeń o fanbojowanie - bunny ogólnie jest typową emocjonalną nastką, z podejściem do youtube made by buraczek etc. a teraz dodatkowo wzburzona jest całą sytuacją - nic dziwnego, że przesadnie reaguje.
(This post was last modified: 08-12-2012 19:27 by appareil.)
08-12-2012 19:21
Find all posts by this user
zajc115 Offline
*

Posts: 8
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #197
RE: Negatyw zamknął konto
Ja mam jeszcze parę pytań co do tej sprawy.
Buraczek powiedział że w tym gównie brało udział około 1/4 dużych jutuberów jednak jak na razie z tego co mi wiadomo przyznało się tylko 2 a wiec gdzie reszta ? Kto jeszcze "to" promował? I jak dla mnie najważniejsze pytanie- Po co to robili jeśli rzekomo nie mieli z tego żadnych korzyści ? Jeśli ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na pytania to bardzo o to proszę.

Ile razy jeszcze natknę się na jakiś głupi post i pomyśle "człowieku idź i pierdolnij głową o ścianę, może następnym razem zastanowisz się zanim popsujesz mi humor"
08-12-2012 19:21
Find all posts by this user
Okashu Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #198
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 19:21 )zajc115 Wrote:  Ja mam jeszcze parę pytań co do tej sprawy.
Buraczek powiedział że w tym gównie brało udział około 1/4 dużych jutuberów jednak jak na razie z tego co mi wiadomo przyznało się tylko 2 a wiec gdzie reszta ? Kto jeszcze "to" promował? I jak dla mnie najważniejsze pytanie- Po co to robili jeśli rzekomo nie mieli z tego żadnych korzyści ? Jeśli ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na pytania to bardzo o to proszę.

Buraczek wyolbrzymił jak zwykle
08-12-2012 19:31
Find all posts by this user
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #199
RE: Negatyw zamknął konto
@zajc115 odnośnie tego toczy się dyskusja już na 28 stron i nikt nie odpowie na to pytanie, bowiem odpowiedź znają tylko dwaj panowie, którzy już zaprzestali tu pisać. Dodatkowo wypowiadać się zaczęły głównie osoby, które nic o tej sprawie nie wiedzą, a myślą, że wniosą coś nowego. Tak więc mimo tego, że już tyle zostało zapisane, to tak naprawdę tylko pierwsze strony wniosły coś interesującego.
(This post was last modified: 08-12-2012 19:34 by JudiMakeFun.)
08-12-2012 19:33
Find all posts by this user
Notchek Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #200
RE: Negatyw zamknął konto
Mam takie pytanie, ma ktoś tą paczkę ?

Mam spore doświadczenie z wirusami, może znajdę jeszcze coś.
(This post was last modified: 08-12-2012 19:56 by Notchek.)
08-12-2012 19:54
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.112 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.618 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.353 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.448 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 153 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5