Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Thexamx Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #221
RE: Negatyw zamknął konto
Taa... to już wiem skąd się brały na allegro takie aukcje.. I do teraz się biorą. Proszę tutaj macie link: http://allegro.pl/minecraft-premium-supe...19988.html
I to co można zauważyć na samym dole strony to cytat: "2.Ja jestem właścicielem konta premium minecraft sprzedaje tylko dostęp do niego " Login i hasło " dożywotnie.
3.Zakaz zmiany /-Loginu/-Nicku/-Hasła - jesli ktos z klientów zmieni my znajdzimy ta osobe i straci dostep do konta.
4.Zakaz udostępniania kupionego " loginu i hasła " osobą trzecim oraz zakaz sprzedarzy."
Tu możecie wyczytać że wysyła on konto premium aktywowane już gift codem... + nie wolno zmieniać ani loginu ani hasła. Widać że konto jest kradzione... A gdy zmienimy te hasło oni wyłączą nam te konto. Po prostu gdy użytkownik posiadający te konto zobaczy że nie może wbić na minecrafta to odzyska przez e-mail.
10-12-2012 13:50
Find all posts by this user
AleksMism Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #222
RE: Negatyw zamknął konto
większość kont sprzedawanych na allegro pochodzi z innego przekrętu: authme + duże forum o mc z przerobionym formularzem logowania. skoro o kontach mowa: maciektmpl + thenegatyw + patgad + lukz1337 wykorzystywali skradzione loginy głównie do grifu i bugowania serwerów premium. zazwyczaj działając na zlecenie reszty wytypowanych. administratorzy większych serwerów zdawali sobie z tego sprawę od przynajmniej dwóch miesięcy. jestem pewien że skkf i csrv również byli celem ataków, a publikacja kodu stilera tylko to potwierdza.
10-12-2012 14:19
Find all posts by this user
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #223
RE: Negatyw zamknął konto
Aleks, chciałbym abyś napisał do mnie na skype.
Muszę wyjaśnić Ci parę rzeczy i możliwe podam Ci jakieś informacje, które zdobyłem.

kropka.
(This post was last modified: 10-12-2012 14:31 by iDELTI.)
10-12-2012 14:30
Find all posts by this user
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #224
RE: Negatyw zamknął konto
@up Oho, już zaczynają kombinować. No i Bunny teraz na fejsbuczku próbuje całą sprawę obrócić w żart, mimo tego, że jeszcze niedawno była taka wojownicza. Tak jak Buraka nie lubię to jednak muszę przyznać, że miał rację kiedy wczoraj na live sugerował, że ma ona swój udział w tym.

[Image: 2isxd9y.jpg]
10-12-2012 14:35
Find all posts by this user
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #225
RE: Negatyw zamknął konto
(10-12-2012 14:35 )MZLJ Wrote:  @up Oho, już zaczynają kombinować. No i Bunny teraz na fejsbuczku próbuje całą sprawę obrócić w żart, mimo tego, że jeszcze niedawno była taka wojownicza. Tak jak Buraka nie lubię to jednak muszę przyznać, że miał rację kiedy wczoraj na live sugerował, że ma ona swój udział w tym.

Nie zaczynam kombinować.
Mam również bardzo dużo nagrań i ogromną ilość materiałów dowodowych, aby zrobić z tym pożytek.
Chcę po prosty, aby Aleks napisał i wraz z Nim dojdziemy do wszystkiego, bo sam muszę powiedzieć jeszcze trochę rzeczy i od siebie i od wielu osób, które wiedzą o wielu rzeczach.

kropka.
10-12-2012 14:38
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #226
RE: Negatyw zamknął konto
@MZLJ Bo w tym momencie to już jest bardziej komedia niż dramat. Ludziom wysłali keyloggera, który przejmował passy do kont, a ja dowiaduje się, że jestem w mafii przejmującej serwery minecrafta. No proszę Cię. Tego nawet nie da się skomentować inaczej, niż wyśmiać
10-12-2012 14:52
Find all posts by this user
AleksMism Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #227
RE: Negatyw zamknął konto
idelti nie mamy o czym rozmawiać. wiem co kto robił, a gdybyś wtedy zareagował to sam pewnie bym cię teraz bronił. wybrałeś jednak siedzenie cicho, a przez to nikt nie będzie podawać ci ręki.

bunny_kou nie mamy o czym rozmawiać. wysyłałem już pierwszym ludziom nagranie z którego nie dasz rady się wytłumaczyć. szukam kolejnych, bo brakuje mi jeszcze tylko powiązania ciebie i stilera.

wiem że potraficie łatwo udupić małych youtuberów, więc zajmą się wami ci więksi, a na deser, wszystko puści się do ofiar dosów z twitcha.
10-12-2012 15:20
Find all posts by this user
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #228
RE: Negatyw zamknął konto
Troszkę słabo bo 000webhost nie chce udostępnić info :/
Wydaję mi się że ten chociażby kto zakłądał stronę czyli główny kreator (pewnie poza Muffinkowym) miał IQ > 10 :/
[Image: u2iab.png]
10-12-2012 15:38
Visit this user's website Find all posts by this user
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #229
RE: Negatyw zamknął konto
(10-12-2012 15:20 )AleksMism Wrote:  idelti nie mamy o czym rozmawiać. wiem co kto robił, a gdybyś wtedy zareagował to sam pewnie bym cię teraz bronił. wybrałeś jednak siedzenie cicho, a przez to nikt nie będzie podawać ci ręki.

bunny_kou nie mamy o czym rozmawiać. wysyłałem już pierwszym ludziom nagranie z którego nie dasz rady się wytłumaczyć. szukam kolejnych, bo brakuje mi jeszcze tylko powiązania ciebie i stilera.

wiem że potraficie łatwo udupić małych youtuberów, więc zajmą się wami ci więksi, a na deser, wszystko puści się do ofiar dosów z twitcha.

Rozumiem Cię Aleks.
Rób jak uważasz.

kropka.
10-12-2012 15:41
Find all posts by this user
Jajo354 Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #230
RE: Negatyw zamknął konto
No z tego co widzę szykuje się jeszcze większa bomba. W sumie dobrze, złodziejstwo i nieuczciwą konkurencje należy tępić. Powodzenia w odkrywaniu dalszych elementów układanki.
10-12-2012 15:44
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.110 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.613 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.205 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.393 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 152 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5