Post Reply 
Nitro polski Stallman
Author Message
NitroXXX Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Negatyw zamknął konto
(12-12-2012 02:35 )aseeon Wrote:  Elita, polskiego, hakerskiego półświatka się zleciała. Strach się bać. Każdy kolejny lepszy od poprzedniego. Jeden opowiada o przechwytywaniu pakietów DDoSowych i innych cudach niestworzonych. Drugi nie potrafi napisać Wireshark, do tego przedstawia historię pod tytułem "Jak już schodzimy na temat bezpieczeństwa to opowiem wam o wydajności", ot tak, żeby było na temat.
Specjalnie literaki zrobilem, bo to jest whiershark - ktory przeciez dziala z poza sieci lokalnej.
Za hakera sie nie uwazam, to raz.
Dwa, napisalem to na forum bo zauwazylem ze duza ilosc zapytan potrafi przetworzyc i nic nie blokowac. A na jednym z filmow na yt widzialem ze forum lezy.
Tyle z mojej strony.
(This post was last modified: 12-12-2012 11:52 by NitroXXX.)
12-12-2012 11:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Nitro Offline

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Negatyw zamknął konto
(12-12-2012 11:31 )skkf Wrote:  Ten "Nitro", oraz "mblow" (ta sama osoba), to jakiś nędzny troll.
Właśnie rozmawiałem z prawdziwym minecraftblowem i on nie ma nawet tutaj konta.
Skontaktowałem się z administracją, a do tej pory proponuję zrobić to co się z trollami robi, czyli olać ;)

lol, to nie moje konto ten mblow. Można sprawdzić po ip, kompie, przeglądarce, systemie.
12-12-2012 12:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Negatyw zamknął konto
http://www.youtube.com/watch?v=AQqbiIXyhYk

Są dwie opcje- podrzucil obrazek i dlatego obraz skacze, bardz wiadomosc wyslana z konta MinecraftBIow (pisane przez i a nie L- czcionka YT wyglada tak samo w przypadku tych dwoch liter). Konto of course zawieszone. Powodzenia z dalszymi "dowodami". Jak mówiłam- farsa i komedia
12-12-2012 13:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Nitro Offline

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Negatyw zamknął konto
(12-12-2012 13:07 )bunny_kou Wrote:  http://www.youtube.com/watch?v=AQqbiIXyhYk

Są dwie opcje- podrzucil obrazek i dlatego obraz skacze, bardz wiadomosc wyslana z konta MinecraftBIow (pisane przez i a nie L- czcionka YT wyglada tak samo w przypadku tych dwoch liter). Konto of course zawieszone. Powodzenia z dalszymi "dowodami". Jak mówiłam- farsa i komedia

Konto gdy nie istnieje nie ma avatara. Wieć nie ma opcji takiej. Potem wrzuce normalny obraz + inne dowody.
12-12-2012 13:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Negatyw zamknął konto
(12-12-2012 13:11 )Nitro Wrote:  
(12-12-2012 13:07 )bunny_kou Wrote:  http://www.youtube.com/watch?v=AQqbiIXyhYk

Są dwie opcje- podrzucil obrazek i dlatego obraz skacze, bardz wiadomosc wyslana z konta MinecraftBIow (pisane przez i a nie L- czcionka YT wyglada tak samo w przypadku tych dwoch liter). Konto of course zawieszone. Powodzenia z dalszymi "dowodami". Jak mówiłam- farsa i komedia

Konto gdy nie istnieje nie ma avatara. Wieć nie ma opcji takiej. Potem wrzuce normalny obraz + inne dowody.
Konto jest ZAWIESZONE. Stworzone na potrzeby jakiegoś materiału, po czym zawieszone, żeby zatrzeć ślady. Żałosna prowokacja żałosnego człowieka.
12-12-2012 13:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: Negatyw zamknął konto
Firebugiem zmienić nick to byle gimbus potrafi. Pokaż jakieś nagrania głosowe; chwalisz się, że masz tam jakieś konferencje ponagrywane. To był dobry pomysł na trolling, ale zepsułeś wszystko robiąc jakieś miernoty.

[Image: 2isxd9y.jpg]
12-12-2012 13:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Nitro Offline

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Negatyw zamknął konto
Spokojnie tacy deketywi jesteście to ciekawe jak wrzuce nagrania głosowe. Oj będzie się działo.
12-12-2012 13:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bryan Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Negatyw zamknął konto
To to zrób a nie podniecaj się na tym forum takimi sprawami ,że posiadasz to czy tamto.
12-12-2012 13:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MisioJogi Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Negatyw zamknął konto
Witam Bunny_kou ma racje bo obrazek można ściągnąć z internetu a, konto na youtube zostało założone specjalnie bo nie jest dostępna nazwa MinecraftBiow tylko MinecraftBiow2 sprawdziłem to więc. Nitro kłamie pewnie jest tak samo z dowodami na Multiego jak i na innych youtuberów.

P.S Nitro fabrykowanie dowodów jest niezgodne z prawem więc uważaj co robisz...

Pozdrawiam MisioJogy
12-12-2012 14:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Negatyw zamknął konto
Po co jakieś firebugi robić i inne. Konto wcale nie jest zawieszone. Znalazłem na yt 2 dodatkowe konta minecraftblow - jedno mLnecraftbiow a drugie mLnecraftbLow wszystkie zarejestrowane na przełomie lipca i sierpnia tak jak w przypadku kiocuchrecenzje
12-12-2012 15:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Agora - Polski ING Media UK Andzia639 26 8.209 31-08-2011 00:07
Last Post: BrzydkiBurak

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5