Post Reply 
Nitro polski Stallman
Author Message
Wolf_Logan Offline
*

Posts: 8
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #51
Negatyw zamknął konto
Swoją drogą, to z ciekawości wszedłem na kanał Misiaczka, a tu niespodzianka, Facet najpierw bronił Negatywa (przed aferą z Minecash), a teraz broni Pingwina (na swój sposób). Acz i tak na razie jestem dla niego na nie, chociażby za słownictwo dresiarskie :P
13-12-2012 20:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Borek Offline

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #52
RE: Negatyw zamknął konto
(13-12-2012 20:00 )BuldogPLay Wrote:  Czytałeś w ogóle ten wątek? Koleś od kilku(nastu?) stron stracił wiarygodnośc. On zwyczajnie próbuje się wybić na tej aferze...

Czytałem, czytałem. Zastanawiam się tylko czy ten koleś czasami nie podpuścił wcześniej Buraka, że ma jakieś dowody i teraz ma z tego beke
13-12-2012 20:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zwanek Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #53
RE: Negatyw zamknął konto
Tak Borek, jestem gotów się założyć że Burak jest osobą która od razu uwierzyłaby w dowody Nitra...
13-12-2012 20:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #54
RE: Nitro polski Stallman
Prosze mnie z tym typem nie mylic, nastepny pajac 12letni siedzacy w studni (badz szafie) i nagrywa. Fajne echo pro hakerze, najlepszy jest jego pulpit z windowsem 7.

PS. Dziwi mnie ze ten pro haker ma windowsa, przeciez on taki dobry ze w biosie banki rozwala.

Beka z gimba.
13-12-2012 20:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #55
RE: Nitro polski Stallman
Quote:Dziwi mnie ze ten pro haker ma windowsa, przeciez on taki dobry ze w biosie banki rozwala.
Och, ale przecież wyjaśnił, że to nie zwykły win7, tylko zmodyfikowany przez niego i jego tajemniczą url=http://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k]grupę[/url]. Kij, że pięć minut wcześniej wspomniał, że nie siedzi na swoim komputerze.

Polecam obejrzeć archiwalny live, jest pełen takich śmiesznotek i zaprzeczania sobie.
13-12-2012 21:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #56
RE: Nitro polski Stallman
Meh, średnio zabawny troll. Przynajmniej mam nadzieję, że to troll.

Screw you guys, I'm goin' home!
13-12-2012 21:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LoQtiN Offline
*

Posts: 3
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #57
RE: Nitro polski Stallman
Kawałek z jego live:

Nitro: blablablabla jestem super haksior blablablabla
------- HANGOUT PROBLEMS (?) --------
Nitro: Naszą grupę zaatakowała ta przeciwna, akurat nie atakowała od 2 tygodni a zaatakowała właśnie teraz! Wiecie, my robimy te ataki dla zabawy by zdobyć umiejętności!...
A po chwili Nitro zaczyna głośno napierdalać w klawiaturę i udaje, że odpiera atak :D. Śmieszne.

http://www.youtube.com/watch?v=-T6Nw7lViiI&feature=plcp - sama końcówka.
13-12-2012 21:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ShiDek Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #58
RE: Nitro polski Stallman
Hahaha uśmiałem się oglądając te filmiki

PS
To bd nowy projekt nitr()
13-12-2012 23:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
luke8828 Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #59
RE: Nitro polski Stallman
Jak czytam ten wątek na forum, to mi się śmiać chce.
Uwielbiam te teksty "hakierów" z gimnazjum, którzy znaleźci programy typu Wireshark, albo uczestniczyli w akcjach internetowych podczas kampanii przeciwko ACTA i ddosowali jakieś strony przy użyciu pewnego softu...
Powiem tak - mało co się znacie, a uważacie się za wielkich eksperów w tej tematyce. Co niektórzy oczywiście posiadają sporą wiedzę na temat informatyki, podstawowych spraw związanych z bezpieczeństwem itd. Chwali im się to. Ale kurcze... większość postów tutaj to jakieś pierdoły i głupstwa. Szczególnie te umieszczane przez Nitro.
13-12-2012 23:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #60
RE: Nitro polski Stallman
(13-12-2012 23:51 )luke8828 Wrote:  Jak czytam ten wątek na forum, to mi się śmiać chce.
Uwielbiam te teksty "hakierów" z gimnazjum, którzy znaleźci programy typu Wireshark, albo uczestniczyli w akcjach internetowych podczas kampanii przeciwko ACTA i ddosowali jakieś strony przy użyciu pewnego softu...
Powiem tak - mało co się znacie, a uważacie się za wielkich eksperów w tej tematyce. Co niektórzy oczywiście posiadają sporą wiedzę na temat informatyki, podstawowych spraw związanych z bezpieczeństwem itd. Chwali im się to. Ale kurcze... większość postów tutaj to jakieś pierdoły i głupstwa. Szczególnie te umieszczane przez Nitro.

Zazwyczaj jesli ktos posiada wiedze przez ktora moze zrobic rzeczy nielegalne to sie tym nie chwali na publicznych forach.
14-12-2012 00:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Agora - Polski ING Media UK Andzia639 26 8.209 31-08-2011 00:07
Last Post: BrzydkiBurak

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5