Post Reply 
Nitro polski Stallman
Author Message
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #71
RE: Nitro polski Stallman
@NitroZyniak
Widać, że bardzo Cię boli ta zbieżność nicków ;] Skoro wybrałeś sobie tak mało oryginalny, to przyzwyczajaj się do tego, że z podobnymi sytuacjami niejednokrotnie się spotkasz.

Quote:To nawet na beke z lokalnych na slizgu sie nie nadaje xd
Można po polsku? Ogólny sens wyłapałem, ale chętnie się dowiem, co dokładnie napisałeś.

I taki mały protip: używaj liter diakrytycznych. Dużo przyjemniej będzie się Ciebie czytać.

Screw you guys, I'm goin' home!
(This post was last modified: 15-12-2012 00:16 by gremlin.)
15-12-2012 00:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #72
RE: Nitro polski Stallman
(15-12-2012 00:15 )gremlin Wrote:  @NitroZyniak
Widać, że bardzo Cię boli ta zbieżność nicków ;] Skoro wybrałeś sobie tak mało oryginalny, to przyzwyczajaj się do tego, że z podobnymi sytuacjami niejednokrotnie się spotkasz.

Quote:To nawet na beke z lokalnych na slizgu sie nie nadaje xd
Można po polsku? Ogólny sens wyłapałem, ale chętnie się dowiem, co dokładnie napisałeś.

I taki mały protip: używaj liter diakrytycznych. Dużo przyjemniej będzie się Ciebie czytać.

Uzywasz slow ktore moglyby wskazywac ze glupi nie jestes a czytac ze zrozumieniem to juz nie nie ten tego... Nick mi podpierdolil i jeszcze dissa na mnie nagral.

A co do twojego cytatu to chodzi o to ze jest forum o nazwie "Slizg" (Polskie Forum HipHop), i jest tam dzial ktory nazywa sie "Beka z Lokalnych Raperow" i tam wrzucaja wlasnie takie gnioty.
15-12-2012 00:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #73
RE: Nitro polski Stallman
NitroZyniak Wrote:Uzywasz slow ktore moglyby wskazywac ze glupi nie jestes a czytac ze zrozumieniem to juz nie nie ten tego... Nick mi podpierdolil i jeszcze dissa na mnie nagral.
Nie potrafię czytać ze zrozumieniem? To ciekawe. W którym momencie źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź?
I nie, nie podpierdolił Ci nicka, po prostu 'nitro' jest mało oryginalne. Tak samo jak 'turbo', 'mega' czy choćby 'gremlin'. Jeszcze nieraz spotkasz się z podobnymi do Twojej ksywkami.

NitroZyniak Wrote:A co do twojego cytatu to chodzi o to ze jest forum o nazwie "Slizg" (Polskie Forum HipHop), i jest tam dzial ktory nazywa sie "Beka z Lokalnych Raperow" i tam wrzucaja wlasnie takie gnioty.
Myślałem, że to jakiś "jołziomalski" żargon, stąd pytanie. Mea culpa.

Jeszcze raz sugeruję, żebyś używał polskich znaków (zresztą jest to nawet ujęte w regulaminie). To forum, a nie komunikator czy kanał IRC.

Screw you guys, I'm goin' home!
15-12-2012 00:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #74
RE: Nitro polski Stallman
(15-12-2012 00:45 )gremlin Wrote:  
NitroZyniak Wrote:Uzywasz slow ktore moglyby wskazywac ze glupi nie jestes a czytac ze zrozumieniem to juz nie nie ten tego... Nick mi podpierdolil i jeszcze dissa na mnie nagral.
Nie potrafię czytać ze zrozumieniem? To ciekawe. W którym momencie źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź?
I nie, nie podpierdolił Ci nicka, po prostu 'nitro' jest mało oryginalne. Tak samo jak 'turbo', 'mega' czy choćby 'gremlin'. Jeszcze nieraz spotkasz się z podobnymi do Twojej ksywkami.

NitroZyniak Wrote:A co do twojego cytatu to chodzi o to ze jest forum o nazwie "Slizg" (Polskie Forum HipHop), i jest tam dzial ktory nazywa sie "Beka z Lokalnych Raperow" i tam wrzucaja wlasnie takie gnioty.
Myślałem, że to jakiś "jołziomalski" żargon, stąd pytanie. Mea culpa.

Jeszcze raz sugeruję, żebyś używał polskich znaków (zresztą jest to nawet ujęte w regulaminie). To forum, a nie komunikator czy kanał IRC.

Temat o pajacu, ja dodalem nowy wpis o nim i jako anegdote dodalem ze jeszcze nick mi podpierdzielil.

Mam klawiature hiszpanska, nie zmienie jezyka, poniewaz:
1. Nie bede sie uczyl na nowo rozstawienia ][';l., etc.
2. Nadruk na niej = klawiatura hiszpanska
3. Nie chce mi sie alt+ przyciskac co 0,1sekundy

Najwazniejsze jest czytac i nie popelniac bledow ortograficznych/gramatycznych.

Btw. Ja cie nie hejtuje. Pjontka i te sprawy.

PS. Fakt powinienem dac sobie cos orginalnego w stylu MineCraftDriftLopata
15-12-2012 01:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #75
RE: Nitro polski Stallman
NitroZyniak Wrote:Temat o pajacu, ja dodalem nowy wpis o nim i jako anegdote dodalem ze jeszcze nick mi podpierdzielil.
I to zdanie ma potwierdzać, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem? Jeśli już, to można mi zarzucić offtop. BTW to nie była anegdota, lecz zwykły jęk o to, że ma czelność nosić podobnego nicka.

NitroZyniak Wrote:Mam klawiature hiszpanska, nie zmienie jezyka, poniewaz:
1. Nie bede sie uczyl na nowo rozstawienia ][';l., etc.
2. Nadruk na niej = klawiatura hiszpanska
3. Nie chce mi sie alt+ przyciskac co 0,1sekundy
Nową klawiaturę dostaniesz za kilkanaście złotych, to nie jest duży wydatek.

Podejrzewam, że taką klawiaturę kupiłeś, aby poprawnie i wygodnie porozumiewać się po hiszpańsku, tak? Jednak o język polski nie chce Ci się już dbać. Brawo.

NitroZyniak Wrote:Najwazniejsze jest czytac i nie popelniac bledow ortograficznych/gramatycznych.
Szkoda, że tego też u Ciebie brakuje (vide: "pjontka" i "orginalne").

NitroZyniak Wrote:PS. Fakt powinienem dac sobie cos orginalnego w stylu MineCraftDriftLopata

Nie, raczej powinieneś przestać się spinać, że ktoś również wykorzystuje słowo "nitro" jako człon w swoim nicku.

Screw you guys, I'm goin' home!
15-12-2012 14:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #76
RE: Nitro polski Stallman
[spoiler]
(15-12-2012 14:55 )gremlin Wrote:  
NitroZyniak Wrote:Temat o pajacu, ja dodalem nowy wpis o nim i jako anegdote dodalem ze jeszcze nick mi podpierdzielil.
I to zdanie ma potwierdzać, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem? Jeśli już, to można mi zarzucić offtop. BTW to nie była anegdota, lecz zwykły jęk o to, że ma czelność nosić podobnego nicka.

NitroZyniak Wrote:Mam klawiature hiszpanska, nie zmienie jezyka, poniewaz:
1. Nie bede sie uczyl na nowo rozstawienia ][';l., etc.
2. Nadruk na niej = klawiatura hiszpanska
3. Nie chce mi sie alt+ przyciskac co 0,1sekundy
Nową klawiaturę dostaniesz za kilkanaście złotych, to nie jest duży wydatek.

Podejrzewam, że taką klawiaturę kupiłeś, aby poprawnie i wygodnie porozumiewać się po hiszpańsku, tak? Jednak o język polski nie chce Ci się już dbać. Brawo.

NitroZyniak Wrote:Najwazniejsze jest czytac i nie popelniac bledow ortograficznych/gramatycznych.
Szkoda, że tego też u Ciebie brakuje (vide: "pjontka" i "orginalne").

NitroZyniak Wrote:PS. Fakt powinienem dac sobie cos orginalnego w stylu MineCraftDriftLopata

Nie, raczej powinieneś przestać się spinać, że ktoś również wykorzystuje słowo "nitro" jako człon w swoim nicku.

Dobra, teraz mnie posluchaj kretynie bez ambicji. Po pierwsze nie kupie polskiej klawiatury w hiszpani, jestes debilem i tego nie rozumiesz - twoj problem.

Wypominasz mi literowke popelniona o 2 w nocy, gz bystrzaku, tylko ty wtedy spales bo rano na pole zapierdzielac.

A to ze nie rozumiesz slowa "pjontka" to juz twoj brak mozgu sam potwierdzil.

Chciales zablysnac i zablysnales, przez 10sekund, jak fajerwerek. Teraz jestes nudym niewypalem. Koncze rozmawiac z toba i tyle.

Btw. A jeczy to SamWieszKto u mnie w pokoju :-)

Edit:
I pozdro dla twojej klawiatury za kilkanascie zlotych, ja mam klawiature z porzadnego sklepu, uzbieraj 170e na taka i wtedy porozmawiamy[/spoiler]
(This post was last modified: 15-12-2012 16:52 by appareil.)
15-12-2012 15:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #77
RE: Nitro polski Stallman
Dobra Nitro nie dissuj tu kolegi bo nie od tego to forum! Nie wspominałeś że mieszkasz w Hiszpani, dlatego nie miej pretensji do gremlina za niewiedzę. Chwalisz się klawiturą za 170e a i tak nie pociagnie dłużej niż te za 40 złotych, płacisz za firmę. Mam również nadzieję, że znasz zasady netykiety, jak nie to zapoznaj się znimi, bo tu panują troszkę inne zasady niż na tym forum dla Hiphopowców. Pozdrawiam

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
15-12-2012 15:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #78
RE: Nitro polski Stallman
(15-12-2012 15:40 )Baldo Wrote:  Dobra Nitro nie dissuj tu kolegi bo nie od tego to forum! Nie wspominałeś że mieszkasz w Hiszpani, dlatego nie miej pretensji do gremlina za niewiedzę. Chwalisz się klawiturą za 170e a i tak nie pociagnie dłużej niż te za 40 złotych, płacisz za firmę. Mam również nadzieję, że znasz zasady netykiety, jak nie to zapoznaj się znimi, bo tu panują troszkę inne zasady niż na tym forum dla Hiphopowców. Pozdrawiam

Ja sie nie chwale. Oferuje mi jakis syf z targu to mu odpowiedzialem ze ja prosperuje w innych warunkach ekonomicznych.
15-12-2012 16:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Faflik Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #79
RE: Nitro polski Stallman
Uwaga uwaga, nitro ma pokazać dowody na live.
http://www.youtube.com/watch?v=1wPdVLAYY1Q&feature=plcp
15-12-2012 17:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #80
RE: Nitro polski Stallman
o kabaret miło będzie posłuchać :)

-Pisałeś to w tcl'u?
-nie w notatniku :DD
(This post was last modified: 15-12-2012 19:33 by LamaTiVi.)
15-12-2012 18:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Agora - Polski ING Media UK Andzia639 26 8.209 31-08-2011 00:07
Last Post: BrzydkiBurak

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5