Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Wolf_Logan Offline
*

Posts: 8
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #351
RE: Negatyw zamknął konto
(15-12-2012 12:37 )bunny_kou Wrote:  @Rajvane

Nie mam pojęcia. Ponoć ma na mnie "wielki dowody", tylko od tygodnia nic się nie ukazało. Ja natomiast na to leje ciepłym moczem, bo mnie nikt do żadnego minecasha nie namawiał i nie słyszałam o tym modzie, dopóki nie powstał ten wątek na forum. Uważam, że ktoś usiłuje zmieszać sprawę złodziejstwa na YT z wykańczaniem konkurencji- dlatego ludzie tacy jak Pingwin czy ja zostali oskarżeni bez podania ani krztyny dowodu. Co więcej oskarżenia deltiego również podstaw nie miały- wystarczy posłuchaj filmiku Pingwina w tej sprawie. Ponoć Delti powiedział mu, że nie widział na oczy ŻADNYCH dowodów, tylko Burak kazał mu wstawić materiał. To się dopiero nazywa manipulacja i ślepa wiara w idola. Jeśli to jego kolejny projekt z cyklu "pokażę Wam, jak łatwo manipulować ludźmi" to ta osoba będzie na mojej czarnej liście.

Tyle, że ta sprawa z Deltim jest już wyjaśniona :P
Oto jego rozmowa z Pingwinem: http://www.youtube.com/watch?v=GP_HNvUlz...SQ&index=1
15-12-2012 14:16
Find all posts by this user
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #352
RE: Negatyw zamknął konto
Ta rozmowa została już wskazana kilka stron wcześniej.

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
15-12-2012 14:22
Visit this user's website Find all posts by this user
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #353
RE: Negatyw zamknął konto
iDelti powiedzial ze cala grupa z kim trzymali Negatyw i Maciek jest podejrzana i podal nicki z kim trzymali.

A co do Buraka to nick odzwierciedla go w 100%. Jest ekspertem od wszystkiego, na wszystkim sie zna - taki typowy polaczek. Ostatnio dal czadu, rozmawia przez 3godziny z trzema osobami i nie potrafil sie pozegnac. Gdyby bylo to tak ze on nie wiedzial z kim bedzie rozmawiac to bylby to tylko brak taktu, ale skoro wiedzial z kim bedzie na live rozmawiac to nawet suche "hej" mogl rzucic. Ponadto we wszystkich swoich filmikach jest "reprezentantem" kultury, dobrego wychowania. Ja tam pale klade na jego cala dzialanosc bo jego filmy polegaja na "ktos powiedzial cos i drugi ktos zrobil cos gdzie tamten ktos zachowal sie jak nie powiem co..."

Btw. tak wlasciwie to ja chyba nikogo nie lubie na Youtube wiec moge byc malo koherentny
15-12-2012 14:25
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #354
RE: Negatyw zamknął konto
bunny_kou Wrote:Nie mam pojęcia. Ponoć ma na mnie "wielki dowody", tylko od tygodnia nic się nie ukazało.

Dowodem może być to, iż kręcisz się w zeznaniach niczym pijawka w stawie.

bunny_kou Wrote:Ja natomiast na to leje ciepłym moczem, bo mnie nikt do żadnego minecasha nie namawiał i nie słyszałam o tym modzie, dopóki nie powstał ten wątek na forum.

Z tego co wiem, jeszcze żadna osoba nie zarzuciła Tobie udziału w procederze Minecasha, a raczej w procederze DDosów, i wydaję mi się, że twoja rola jest o wiele większa, aniżeli to, co przedstawiłaś w swoim filmiku, w którym wybielałaś się jak Al Capone podczas rozprawy.

bunny_kou Wrote:Uważam, że ktoś usiłuje zmieszać sprawę złodziejstwa na YT z wykańczaniem konkurencji

Musisz być cholernie ciężką konkurencją, zwłaszcza, iż jesteś gamer gurl którą oglądają chłopcy którzy na dźwięk twojego pisku dostają erekcji, jestem pewny, że ktoś chciałby zająć twoje miejsce, zajączku.

bunny_kou Wrote:dlatego ludzie tacy jak Pingwin czy ja zostali oskarżeni bez podania ani krztyny dowodu.

Zabawne, oba zarzuty padły na osoby z mentalnością przeciętnego dzieciaka.

bunny_kou Wrote:ylko Burak kazał mu wstawić materiał.

Ach, zły uzurpator internetu, ten odpowiedzialny za łapki srapki, żebraków, i innych zjawisk, które same w sobie nie są negatywne, aczkolwiek trzeba kierować tępymi, nie ogarniętymi masami, które odbijają się od bandy na pobocze, jak Kubica.

bunny_kou Wrote:To się dopiero nazywa manipulacja i ślepa wiara w idola.

"Kaszle" mówi to jutubowa gwiazda "zakaszlewa się na śmierć"

bunny_kou Wrote:Jeśli to jego kolejny projekt z cyklu "pokażę Wam, jak łatwo manipulować ludźmi" to ta osoba będzie na mojej czarnej liście.

Mam nadzieję, że wynajem prywatnego snajpera ma w pakiecie 2 osoby, bo bardzo chętnie mogłabyś dopisać tam mnie, randoma bez imienia

Nara zajączq.

[Image: GKNuxV7.png]
15-12-2012 14:27
Find all posts by this user
RevBoard Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #355
RE: Negatyw zamknął konto
@2Up True

Co do całej sprawy.Sprawa zaczyna cichnąć, a Bunny przez cały czas stara się rozkręcać sprawę.Najbardziej rozśmieszyło mnie to, jak wczoraj napisała na facebooku post na mój temat dot. mojego filmu + 2-godzinnego zawieszenia kanału.Natychmiast stwierdziła, że to ja stworzyłem to wszystko następnie gdy zaczałem komentować sprawe usunęła post.

Bunny.. odpuść sobie bo starasz zrobić z siebie strażnika prawa na YouTube.Wydaje mi się, że sama chcesz rozkręcaniem tej sprawy "puszczać swoich fanboy'ów" do hejtowania innych ludzi.
15-12-2012 18:01
Find all posts by this user
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #356
RE: Negatyw zamknął konto
(15-12-2012 18:01 )RevBoard Wrote:  Bunny.. odpuść sobie bo starasz zrobić z siebie strażnika prawa na YouTube.Wydaje mi się, że sama chcesz rozkręcaniem tej sprawy "puszczać swoich fanboy'ów" do hejtowania innych ludzi.

Ona tylko chce więcej atencji. Subbies!
15-12-2012 18:56
Visit this user's website Find all posts by this user
Jayu Offline
*

Posts: 4
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #357
RE: Negatyw zamknął konto
Ja zastanawiam się do czego Bunny dąży.
15-12-2012 19:56
Visit this user's website Find all posts by this user
iPD Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #358
RE: Negatyw zamknął konto
Sądze, że dąży do udupienia złodziei co bardzo pochwalam :)
15-12-2012 20:14
Find all posts by this user
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #359
RE: Negatyw zamknął konto
Do czego dąży bunny? Koledzy wyżej już napisali. Wątpię, aby ta afera na serio aż tak ją ruszyła.
15-12-2012 20:22
Find all posts by this user
Kelen91PL Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #360
RE: Negatyw zamknął konto
Ta... dla większości osób każdy jest winny...
A to winny, bo milczy i nie komentuje sprawy, a to winny bo właśnie to robi i oczywiście "tylko winny się tłumaczy"... tia...
15-12-2012 20:40
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.111 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.617 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.325 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.440 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 158 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5