Post Reply 
Nitro polski Stallman
Author Message
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #81
RE: Nitro polski Stallman
(15-12-2012 16:25 )NitroZyniak Wrote:  Ja sie nie chwale. Oferuje mi jakis syf z targu to mu odpowiedzialem ze ja prosperuje w innych warunkach ekonomicznych.
Ach, więc stać Cię na to by sprowadzić sobie porządny sprzęt za 400 zł czy 500 zł z Polski i nie spinać się, że ludzie zwracają Ci uwagę na to jak piszesz ;)

A wracając do tematu - ten cały NitroSystemPro nie tyle jest trollem co wyczaił sposób na zyskanie popularności na fali dziejącej się dramy. Sposób co najmniej żałosny i nie sądzę by odniósł spektakularny sukces, ale niech mu tam... Ciekawie też liczy liczbę swoich subskrybentów ;)

Wszystkie jego live'y są takie drętwe i pozbawione treści jak ten ostatni? W sumie wcześniejszych nie chciało mi się oglądać
15-12-2012 19:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #82
RE: Nitro polski Stallman
@NitroZyniak
W Hiszpanii z pewnością można zakupić klawiatury z innym układem lub w ostateczności gdybyś nie znalazł, zawsze możesz importować. Sam już zaznaczyłeś, że pieniądze dla Ciebie nie stanowią problemu.

Literówki zdarzają się każdemu. Masz rację, wypomnienie słówka "orginalnie" [sic] nie było potrzebne, wystarczyłaby sama "pjontka" [sic], przy której się upierasz, a jest oczywistym babolem. Otóż to, co masz na myśli to "piątka".

A flame z łaski Swojej sobie odpuść. Świadczy to tylko o braku umiejętności prowadzenia dyskusji, chamstwie i przewrażliwieniem na negatywne zdanie.

PS. Nie, nie wiem kto u Ciebie w pokoju jęczy i z jakiego powodu. Czyżbyś starał się kreować na forumowego playboy'a? To może być nawet zabawne.

Screw you guys, I'm goin' home!
15-12-2012 19:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #83
RE: Nitro polski Stallman
@NitroZyniak Proelo-hakerze, w Polsce ludzie nie używają "polskiej klawiatury" tylko (w przeważającej większości) najzwyklejszej standardowej QWERTY. Klawiaturę taką w każdym cywilizowanym kraju w większym mieście powinno dać się kupić. Z tego co widzę, to ten wasz śmieszny wariant mało co się różni od standardowego, więc naucz się przestawiać język klawiatury w systemie i pisz poprawnie.

[Image: 2isxd9y.jpg]
(This post was last modified: 15-12-2012 20:28 by MZLJ.)
15-12-2012 20:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #84
RE: Nitro polski Stallman
Jeżeli dobrze rozumiem, ta cała ,,pjona'' to słówko w powszechnym użyciu wśród ziomkuff.
Czemu to ma służyć, pojęcia nie mam. Równie dobrze można by pisać ,,szacón'' i upierać się,
że to ma jakiś cel.
(This post was last modified: 15-12-2012 20:28 by Elwood.)
15-12-2012 20:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #85
RE: Nitro polski Stallman
(15-12-2012 19:50 )gremlin Wrote:  @NitroZyniak
W Hiszpanii z pewnością można zakupić klawiatury z innym układem lub w ostateczności gdybyś nie znalazł, zawsze możesz importować. Sam już zaznaczyłeś, że pieniądze dla Ciebie nie stanowią problemu.

Literówki zdarzają się każdemu. Masz rację, wypomnienie słówka "orginalnie" [sic] nie było potrzebne, wystarczyłaby sama "pjontka" [sic], przy której się upierasz, a jest oczywistym babolem. Otóż to, co masz na myśli to "piątka".

A flame z łaski Swojej sobie odpuść. Świadczy to tylko o braku umiejętności prowadzenia dyskusji, chamstwie i przewrażliwieniem na negatywne zdanie.

PS. Nie, nie wiem kto u Ciebie w pokoju jęczy i z jakiego powodu. Czyżbyś starał się kreować na forumowego playboy'a? To może być nawet zabawne.
Spostrzegawczy jestes. Pjontka jest celowe, btw. kazdy tak pisze...
Orginalny - Literka mi odskoczyla.

@2x UP
Nie bede tego komentowal. Nie bede importowal klawiatury zebys ty potrafil przeczytac co ja pisze. Nie i tyle, sprawdzaj autorow i nie czytaj moich postow.

PS. Jak macie cos do mnie to skype zapraszam, zobaczymy czy tam tez tacy wygadani :) Jbc. pw
15-12-2012 20:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIzuel Offline
*

Posts: 25
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #86
RE: Nitro polski Stallman
Gremlin i Nitro nie kłóćcie się już O nick czy o tam coś jeszcze bo zaśmiecacie wątek cały.

WinterWolf no powiedzmy że tak wymyślał, że chciało się przystawić sobie pistolet do głowy i strzelić. W Szczególności jak wyliczał ile zarabiają Youtuberzy (ci sławniejsi). Robił prawie z każdego Billa Gatesa, a jego najnowszy filmik przedstawia Buraka jako Mózg całej tej operacji. Z resztą z tego co on mówił ma z 30 lat, dwie córki, jednego syna który już imprezuje, Żonę hakerkę.... a tak jeszcze nie jest pewien czy nie ma jeszcze jednego syna i "jeszcze dwie córki" (z córkami w "" to nie wiem bo może się przesłyszałem). Do tego jest hakerem od 17 lat nieoficjalnie, a oficjalnie od 15. Cały czas pociągał nosem, i z tego sądzę że ma gorączkę bo jak inaczej wytłumaczyć to co gada, jak nie przegrzaną mózgownicą ?
(This post was last modified: 15-12-2012 20:40 by TheIzuel.)
15-12-2012 20:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #87
RE: Nitro polski Stallman
Quote:Pjontka jest celowe, btw. kazdy tak pisze...
Uogólniasz, i to mocno. Nie masz już u mnie szacónó.

A co do samego tematu, co tu dużo dyskutować? Gość ubiega o atencję, that's all.
(This post was last modified: 15-12-2012 20:41 by Elwood.)
15-12-2012 20:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #88
RE: Nitro polski Stallman
@TheIzuel: Ta, to ciągłe smarkanie na "wizji" było denerwujące, dlatego nim pojawiły się rewelacje, o których wspominasz wyłączyłam to by się nie irytować. Beznadziejna jakość materiałów i bezsensowne paplanie, cisza trwająca niekiedy parę minut, w której trakcie poświęcał się rozgrywce w Sapera oraz wniosek, że w rzeczywistości ma ok. 350k subów, a nie 130 sprawiły, że darowałam sobie tę wątpliwą rozrywkę. Nie ma siły by jakikolwiek człowiek o intelekcie wyższym niż ten porównywalny do IQ upośledzonej ameby był w stanie uwierzyć w jego bablanie lub brał gościa na poważnie...
(This post was last modified: 15-12-2012 21:17 by WinterWolf.)
15-12-2012 21:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
tusianka Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #89
RE: Nitro polski Stallman
czy ktokolwiek zauważył, że podczas liva, był zalogowany na koncie "propaniful"?

http://www.youtube.com/watch?v=oOmatwh9R...aw&index=2

powalił mnie napis "koszystanie" na początku filmu :D
15-12-2012 21:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rajvane

 

Post: #90
RE: Nitro polski Stallman
Nasz mały Nitro jest z Bydgoszczy. Chodzi do którejś z klas tej szkoły: http://www.zsm1.bydgoszcz.pl/news.php

Na obrazku niżej widać dwie zakładki. Jedna z planu lekcji(mało prawdopodobne, że chodzi do 2A ponieważ jak się wejdzie w ten plan to właśnie ta klasa jest na początku), a kolejna z komunikacji miejskiej w Bydgoszczy (http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/)
[Image: 2wf2xht.png]


Gdy do niego napisałem oczywiście napisał mi, że to specjalnie wstawił i że nie jest z Polski. Jako, że z wiadomych przyczyn nie jest on wiarygodną postacią pozostawiam jak to on mawia wam prawdę do weryfikacji xd
15-12-2012 21:53
Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Agora - Polski ING Media UK Andzia639 26 8.209 31-08-2011 00:07
Last Post: BrzydkiBurak

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5