Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #361
RE: Negatyw zamknął konto
Nie mówię, że jest zamieszana w sprawę, tylko że moim zdaniem dzięki tej aferze chce zdobyć rozgłos.
15-12-2012 20:52
Find all posts by this user
Faflik Offline
*

Posts: 5
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #362
RE: Negatyw zamknął konto
Większy youtuber przedstawia swoje zdanie i od razu albo jest winny albo chce rozgłosu? Ehh...
15-12-2012 21:22
Find all posts by this user
BARKQ Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #363
RE: Negatyw zamknął konto
Owszem, Bunny ma troche widzów, ale WEDŁUG MNIE chce mieć ich więcej.


(Zapomniałem dodać, że chce mieć ich więcej poprzez nagłaśnianie sprawy, wybaczcie)
(This post was last modified: 15-12-2012 22:10 by BARKQ.)
15-12-2012 21:30
Find all posts by this user
Baldo Offline
*

Posts: 71
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #364
RE: Negatyw zamknął konto
A kto nie chce mieć więcej widzów? Wskaż mi człowieka który PRAWDZIWIE sądzi że ma taką ilość widzów jaką zamierzył...

http://www.baldopi.wordpress.com
http://www.twitter.com/BaldoPL
http://www.facebook.com/orteam
15-12-2012 21:37
Visit this user's website Find all posts by this user
nobody Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #365
RE: Negatyw zamknął konto
BARKQ, jak każdy youtuber? może chce rozgłosu, może czuje się winna, że pomogła oszustom w staniu się znanymi? nikt tego nie wie i nie ma po co tak atakować, tym bardziej, że to nie jest temat o bunny. Zostało już dużo powiedziane i poczekajmy teraz spokojnie, na konkretne informacje.
15-12-2012 21:39
Find all posts by this user
TheIzuel Offline
*

Posts: 25
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #366
RE: Negatyw zamknął konto
eee Czy to temat o Bunny ? Czy o Negatywie, Maćku i tym co rozsyłali ? I wiem że pisze off topa, ale to co piszecie to po prostu załamać się można. Bo jak czytam nic nowego nie wchodzi tu, tylko marudzenia, jęczenia, domysły, domysły oskarżające, off topy różnego rodzaju (w tym mój) i inne nic nie wnoszące w sprawę posty.

RevBoard Bunny już nie obchodzi ten materiał jeśli cię to tak drażni. Może faktycznie źle zrobiła dając link do tego forum. I jeśli macie jakieś przypuszczenia to czasami je lepiej zachować dla siebie, niż jakaś osoba ma je wykorzystać by móc oskarżać inną osobę. Bo niestety ale głownie z waszych przypuszczeń rodzą się fałszywe bądź źle zrozumiałe oskarżenia.

A temat chyba powinien być znowu zamknięty do czasu aż ktoś będzie mieć 100% prawdziwe dowody bądź jakieś informacje.

Re down: No właśnie o czymś takim mówiłem, oskarżenia niczym nie poparte tylko domysłami.
(This post was last modified: 15-12-2012 21:49 by TheIzuel.)
15-12-2012 21:40
Find all posts by this user
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #367
RE: Negatyw zamknął konto
Po pierwsze - chyba nikt nie wierzy, że negatyw i maciek sami z siebie grzecznie przyznali się na forum. Po zamknięciu kont nie potrzebowali rozgłosu. Ktoś im przedstawił dowody na tyle mocne (mocniejsze od samego pokazania kodu źródłowego), że nie dość, że zamknęli konta, to jeszcze przyszli tutaj "skruszeni".

Po drugie - jakby ktoś nie wiedział - dzięcioł to taki ptaszek, który stuka drzewa (dendrofil jeden), oczyszczając je z robactwa. Jednym albo dwoma robaczkami się nie naje.

Po trzecie - w tzw. grupie ktoś jest/był kretem. To oczywiste. Ja obstawiam kogoś, kto z tzw. grupą zerwał jakiś czas temu z powodu kłótni, wrzucił szybko film z wyjaśnieniami po wypłynięciu sprawy, a teraz stara się wszystko nagłośnić. Jest ktoś taki? :P

Po czwarte - Pingwin w każdym wyjaśnieniu pieprzy, że nie kradł kont itp., a sprawę zlecenia ataków pomija, mówi co prawda, że wiedział, ale nie powie wprost, że sam nic nie zlecał.

Po piąte - na koniec, nie zdziwię się, jeśli by się okazało, że znani youtuberzy zlecali ataki na siebie nawzajem, nie wiedząc kto, gdzie, kiedy, kogo ... i teraz zamiast podziękować, to siedzą cicho i boją się ludzi. Nie nauczyliście się jeszcze, że nie opłaca się kulić ogonków?
15-12-2012 21:43
Find all posts by this user
BARKQ Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #368
RE: Negatyw zamknął konto
@Baldo
@nobody

Wiadomo, że każdy chce mieć więcej widzów, ale według Mnie Bunny chce mieć ich więcej poprzez nagłośnienie całej sprawy itd.

Sorry za offtop.
15-12-2012 22:05
Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #369
RE: Negatyw zamknął konto
Bunny nie musiałaby nagłaśniać sprawy, gdyby inne osoby (które ponoć wiedziały o wszystkim od września) zamiast pławić się swoją boskością zrobiły to za nią. Bo kogo bym nie spytała- ponoć wiedział. Wszyscy w szoku, że ja nie wiedziałam. A ponieważ ja jako jedyna zdecydowałam się od razu zrobić raban i ostrzec ludzi przed gównem na ich kompach, to od razu znalazło się stado debili, które uważa mnie za osobę zamieszaną w całą sprawę. SIC
15-12-2012 22:09
Find all posts by this user
BARKQ Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #370
RE: Negatyw zamknął konto
Ale Ja tylko wyraziłem swoje zdanie, i co najważniejsze, nie oskarżam Cię, tylko myślę, że chcesz na całej akcji widzów nabić.
15-12-2012 22:15
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.100 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.611 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.110 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.341 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 170 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5