Thread Closed 
Kamil Scheicht
Author Message
bartekromet Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Kamil Scheicht
Postanowiłem sie wypowiedziec Ja tam subskybuje Kamila S i bede go subował. Ja szczerze unikam flmików o dramach i wojenkach i w dupie mam to czy kamil kogos wyzywa czy nie ja po prostu oglądam i bede oglądał jego filmy oraz lajwy.
17-12-2012 15:48
Find all posts by this user
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #22
RE: Kamil Scheicht
Quote:Wyjdz stad Kamil. Ty zycia nie masz konkretnie, chodzisz po forach szukac czy cie nie obrazaja? Konto zalozyl na forum zeby propagowac swoje teorie spiskowe.
Teorie spiskowe? Kontrargumentowanie, bronienie własnego imienia nazywasz teoriami spiskowymi?
Quote:Skonczyles sie i tyle. Jestes fajerwerkiem - niewypalem - z zeszlego roku. Kiedys cos tam cos tam, ale tylko dlatego ze nie bylo nic innego na youtube.
Rok temu to bodajże miał problem z karachanem i chyba wszystkie jego filmy były atakowane przez karaluszków.
Kolega widze jest strasznie przez ból dupy zaślepiony.
Quote:swoja droga odpierdolcie sie tez juz troche od niej
LEAVE BRITNEY ALONE 1111
17-12-2012 15:49
Visit this user's website Find all posts by this user
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 15:49 )SeedPL Wrote:  Teorie spiskowe? Kontrargumentowanie, bronienie własnego imienia nazywasz teoriami spiskowymi?

Nie ma co pytać takiego typu człowieka, bo odpowiedź będzie na poziomie pierwszego postu w tym temacie, którego był autorem. Da się tutaj administratora poprosić o zamknięcie tematu w ogóle SeedPL? Ja tutaj nowy, więc nie za bardzo się orientuję.

Gdyby to prowadziło do czegoś to można gadać i do późnej nocy. Ja się wysiliłem, napisałem to co trzeba, a tutaj wygląda, że żadnej dyskusji ten temat nie urodzi ze strony autora.
17-12-2012 15:54
Visit this user's website Find all posts by this user
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: Kamil Scheicht
@Bunny_kou tak mi teraz nagle wpadło do głowy, rozumiem, że lux coś tam coś tam nagrywałaś z duchem świętym i to nie był minecraft?
(This post was last modified: 17-12-2012 15:57 by MrChmielOO.)
17-12-2012 15:57
Find all posts by this user
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Kamil Scheicht
Quote:Da się tutaj administratora poprosić o zamknięcie tematu w ogóle SeedPL? Ja tutaj nowy, więc nie za bardzo się orientuję.
Wiesz, domeną tego forum jest właśnie to, że takie tematy nie są zamykane tylko ludzie mają możliwość dyskusji. Nie ma tu mowy o obrażania, ubliżaniu, bo to podchodzi pod paragraf regulaminu.
Na temat twojej działalności krąży wiele różnych opinii i o ile te opinie prezentują jakikolwiek poziom, to szkoda by było zabierać im możliwość ujawnienia się.
17-12-2012 16:00
Visit this user's website Find all posts by this user
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 16:00 )SeedPL Wrote:  Na temat twojej działalności krąży wiele różnych opinii i o ile te opinie prezentują jakikolwiek poziom, to szkoda by było zabierać im możliwość ujawnienia się.

W sumie masz rację.
17-12-2012 16:03
Visit this user's website Find all posts by this user
DonPietro Offline
*

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 14:47 )Scheicht Wrote:  Ale DonPietro, zauważ, że grupa osób z Projekt K@mil obraziła mnie dotacją na sprzęt sprowadzając wszystko do wyłudzania, kradzieży i przestępstwa. Trzeba mieć najebane w głowie, aby takie filmy robić o innych kanałach. Ja wiem, że nie powinienem nagrywać filmu w którym ich obraziłem, ale należało im się. Chcę zaznaczyć, że mój film był o tych konkretnych osobach z Projekt K@mil. Mówiłem na nim, że wybili się w błyskawiczny sposób nagrywając wspólne filmy z Minecraft, a czepiają się mnie, który robi sobie coś tam swojego na boku, nie interesując się Minecraftem. Do samej gry i nagrywania jej nic nie mam i na żadnym filmie nigdy nie powiedziałem, że nagrywanie jej jest złe, albo nawet i granie jest złe. Powtarzam wielokrotnie, że ja nie lubię gry i nie gram w nią, bo jest spierdolona - to moje prywatne zdanie, więc dlaczego ktoś ma mnie na siłe przekonywać, że jest inaczej?

To prawda - mam swoje grzechy z powodu tych filmów o kanałach Minecraft. Ale ja nigdy nikomu sprzeczki, wojny, konfliktu nie zrobiłem - bo nie miałem powodu, ani nie mieszam się w nie swoje sprawy nigdy. Śmieszy mnie Bunny (bo Negatywa już nie wymieniam nawet, a cała reszta kanałów które wzięły udział mnie przeprosiły mówiąc że nie wiedzieli w co wchodzą). Ona jeszcze kilka postów wcześniej napisała:

Powiem tak. Jesteś na YT 4 lata (albo jakoś tak.) Więc masz już jakieś doświadczenie z negatywnymi komentarzami. Taki filmik wg. mnie powinieneś olać. Np. zgłosić film YT i tyle. Szkoda było psuć nerwów na osobach co większym celem było zdobycie sobie widzów na Twoje nazwisko niż naprawdę tak ich to bolało, że dałeś film z prośbą. A każdy kto ma IQ minimum przeciętne to zrozumiałby, że nie ma tam żadnego wymuszenia, a tak zrobiłeś sobie mały burdel... Zresztą teraz widać, że co niektórzy N i B, którzy bieli taki ból du*y wyszli na niezłych hipokrytów. :)
17-12-2012 16:24
Find all posts by this user
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 16:24 )DonPietro Wrote:  Powiem tak. Jesteś na YT 4 lata (albo jakoś tak.) Więc masz już jakieś doświadczenie z negatywnymi komentarzami. Taki filmik wg. mnie powinieneś olać. Np. zgłosić film YT i tyle. Szkoda było psuć nerwów na osobach co większym celem było zdobycie sobie widzów na Twoje nazwisko niż naprawdę tak ich to bolało, że dałeś film z prośbą. A każdy kto ma IQ minimum przeciętne to zrozumiałby, że nie ma tam żadnego wymuszenia, a tak zrobiłeś sobie mały burdel... Zresztą teraz widać, że co niektórzy N i B, którzy bieli taki ból du*y wyszli na niezłych hipokrytów. :)

Wiesz, powiem Ci tak. Dużo osób od tych ludzi mnie nie oglądało wcześniej i mnie nie znało. Niestety 10-letnim dzieciom Minecraft cokolwiek powiesz to uwierzą i zaczną robić burdel nawet nie wiedząc co robią, bo są kontrolowani przez swoich idoli (w przypadku Bunny oraz Negatywa) w zły sposób (wtedy, w przypadku ich filmu).

Gdybym to olał to te dzieciaki zaspamowałyby mi filmy. Zareagowałem bezsensownie, ale to było jedne z rozwiązań (ostrych). Teraz bym to rozwiązał inaczej, całkiem inaczej. Niestety przez te wszystkie lata na YouTube nigdy mnie coś takiego nie spotkało, więc popełniłem może błąd, ale z drugiej strony wiele się nauczyłem. Nie żałuję tych wydarzeń, bo dały mi oraz ludziom na YouTube lekcję.
17-12-2012 16:33
Visit this user's website Find all posts by this user
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Kamil Scheicht
Kamil nikogo nie zmuszał do płacenia za nowy komputer, więc kompletnie nie rozumiem skąd te całe zarzuty i głupie filmiki typu projekt kamil. Takie akcje są dość popularne na zachodzie i nikt nie robi z tego wielkiego halo. A to co pokazali ludzie z projektu kamil to zwykła zawiść i zachowanie na poziomie gimbusów.

A co do samej osoby kamila nie oglądam go za dużo, ale wydaje się trochę arogancki. To wszystko co mogę o nim powiedzieć.

Bunnykou; osoba, która sama nie jest święta. Lubi banować ludzi, którzy mają inne zdanie. Ma straszną obsesje na punkcie swojego nicku. Wydaje się sympatyczna, ale coraz częściej się przekonuje, że to nie do końca prawda :)
(This post was last modified: 17-12-2012 16:52 by wolf.)
17-12-2012 16:44
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Kamil Scheicht
NiTKa Wrote:I jako ze temat jest "MOJ" to prosze wszystkich ktorzy chca komentowac jak to bunny jest bee i wogole o zalozenie swojego. Tutaj komentujemy Kamienia Szajsa (Nazwisko po dziadku z SS?)

Powtarzacie się jak Sami Swoi na Polsacie, nie możecie wymyślić czegoś bardziej kreatywnego? Przerobić jakiegoś vlogaska, ułożyć jakiś Paszkwil, cokolwiek? Bo powoływanie się na "niemieckie" korzenie, to jak mówić że Tusk z synem i dziadkiem przewozili żydowskie złote do Szwajcarii samolotami Amber Goldu. Swoją drogą, myślałem że Kamil wpadnie tutaj z pianą na ustach, a ma nawet jakąś tam ogładę, także będę śledzić ten wątek z wielką uwagą.

[Image: GKNuxV7.png]
17-12-2012 16:46
Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 20 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5