Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #421
RE: Negatyw zamknął konto
bunny_kou Wrote:TAK. Jest różnica między spamem a niesłusznym oskarżaniem kogoś o przestępstwo.
Dobrze, to ja powiem że jesteś prostytutką na ulicy - jesteś nią, czy to oznacza że jest to prawda? Nope, jest to domysł, oparty na nikłych przesłankach, innymi słowy, za bardzo przejmujesz się internetami, jak każda youtube'owa gwiazdka, ale to już coś, co zostało z wami, c'nie?

bunny_kou Wrote:Słuchaj- nie wiem kim jesteś i co do mnie masz
Ale znajdziesz mnie i zabijesz. Buehuehue.

bunny_kou Wrote:ale szukasz moich wpisów w każdym wątku,
Nie muszę, sama spamujesz swoją wielce wartościową opinią.

bunny_kou Wrote:tylko po to, żeby mnie obrażać i siać hejt.
Hejter, zjeb, cygan, nolife, szpieg, było tego sporo, wszystkie te przezwiska wynikały z dwóch rzeczy, braku umiejętności przeprowadzenia dyskusji oraz dystansu do internetów, cholera, tutaj też wystąpiło.

bunny_kou Wrote:Jak widać masz jakieś kompleksy albo problemy ze sobą, skoro nie masz nic lepszego do roboty niż śledzenie wpisów jakiejś dziewczyny z internetu.
Kompleksy? Cholera, zawsze wiedziałem, że mam za duże policzki! Idę się powiesić!
A tak na serio, w międzyczasie wolnego od pracy, i w przerwie w przygotowaniach świątecznych, bardzo chętnie poczytam sobie, jak osoba z zaburzeniami somatycznymi próbuje udowodnić coś, co nie następuje, na dodatek używając dość przaśnego języka, i sporej ilości ad hominem, oraz jego brzydkiej siostry, ad personam.

bunny_kou Wrote:Jeśli sprawa Ciebie nie dotyczy (a najwyraźniej nie dotyczy, bo Twój nick widzę pierwszy raz w życiu),
Cała sprawa jest dosyć zabawna, zwłaszcza, że jesteś najbardziej aktywną osobą w tym wątku, co bo krótszej inferencji na zestawie faktów, oraz paru mniej lub bardziej rzeczywistych przesłanek, mogę stwierdzić, używając dość wulgarnego języka, że siedzisz w tym gównie po uszy, i merdasz ogonkiem.

bunny_kou Wrote:to zamiast się wtrącać, znajdź sobie lepszą rozrywkę i zostaw ten temat ludziom, którzy zostali w wątek bezpośrednio zamieszani, bo nic odkrywczego nie masz tu do dodania.

Ale ten temat po pierwszych 5 stronach stracił jakikolwiek sens, całą tą drame można przedstawić w trzech aktach, było już zawiązanie fabuły, było poprowadzenie wszystkich wątków, teraz wszyscy czekają na punkt kulminacyjny, i jakaś brzydka osoba mi powiedziała, że jesteś cholerenie w to zamieszana, i na pewno tam wystąpisz, także daruj sobie ten ton panno.

MrChmielOO Wrote:Czekam, aż powiesz mi gdzie w tym zdaniu znalazłaś mityczny "hejt".

Wszyscy ludzie w internecie to hejterzy i szpiedzy, daj sobie spokój, to jest zajoc, tego nie edukujesz (parafrazując sławny polaczkowy mem internetowy)


Edit: @bunny, chcesz, możesz podesłać mi przez system PW swojego skajpa, oraz czas, kiedy miałabyś czac porozmawiać, wytłumaczyłbym ci MÓJ punkt widzenia oraz to, dlaczego twoje postępowanie jest niewłaściwe, i dosyć zabawne.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 17-12-2012 14:33 by Innominatus.)
17-12-2012 13:18
Find all posts by this user
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #422
RE: Negatyw zamknął konto
Quote:to zamiast się wtrącać, znajdź sobie lepszą rozrywkę i zostaw ten temat ludziom, którzy zostali w wątek bezpośrednio zamieszani, bo nic odkrywczego nie masz tu do dodania.

To nie są zamknięte obrady, tylko forum dyskusyjne.

Quote:TAK. Jest różnica między spamem a niesłusznym oskarżaniem kogoś o przestępstwo.

Przejmujesz się randomami w internecie, którzy mają próżnię zamiast mózgu. Jakbym zrobił audiologa z dobrze podrobionymi dowodami przeciwko Tobie, to by pewnie mnie posłuchali, dostałbym milion subów ,więcej kciuków w dół niż w górę i zaczęli by Cię jechać bo "oni widzieli". Przecież tak to działa w sumie, wystarczy przejrzeć na oczy, a nie się bawić w odchodzenie oraz płakanie nad tym, że jakiś gruby dzieciak który kręci "chistorie z minkmapfa" Cię jedzie.
(This post was last modified: 17-12-2012 13:44 by Rangy.)
17-12-2012 13:41
Visit this user's website Find all posts by this user
BARKQ Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #423
RE: Negatyw zamknął konto
Zgadzam się z Innominatusem.
Noi gdzie w tych wypowiedziach jest ten "hejt" ? (Pomijając fakt, że "hejt" nie istnieje)
17-12-2012 14:12
Find all posts by this user
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #424
RE: Negatyw zamknął konto
Uwaga!
Bunny nie jest w ogóle zamieszana w kradzież, nic nie wiedziała o Minecash.
Bunny wiedziała tylko o DDOS'ach, natomiast nie jest w ogóle złodziejem!
Proszę, nie obrażajcie jej i jeżeli słyszeliście te nagranie to tam jest powiedziane jasno i wyraźnie, że Bunny wiedziała tylko o DDOS.
Nie atakowała jednak nikogo, po prostu o tym wiedziała.
A konkretnie o 2 atakach.
- KinaCzewa
- Tyśka

Zakończcie już to...

kropka.
17-12-2012 19:51
Find all posts by this user
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #425
RE: Negatyw zamknął konto
iDELTI Wrote:Uwaga!
Bunny nie jest w ogóle zamieszana w kradzież, nic nie wiedziała o Minecash.
Bunny wiedziała tylko o DDOS'ach, natomiast nie jest w ogóle złodziejem!
Proszę, nie obrażajcie jej i jeżeli słyszeliście te nagranie to tam jest powiedziane jasno i wyraźnie, że Bunny wiedziała tylko o DDOS.
Nie atakowała jednak nikogo, po prostu o tym wiedziała.
A konkretnie o 2 atakach.
- KinaCzewa
- Tyśka

Zakończcie już to...

Dla sprostowania, nie posądzam ją ani o Minecash, ani o kradzież, a wyłącznie o to, że jako osoba która jest NADAKTYWNA w tym temacie, o to, iż wie nieco więcej na temat samych ataków DDoS, aniżeli nam o tym mówi, i nie wiem dlaczego, wydaję mi się, że niedługo ujawnią się dowody na pokrycie mojego dochodzenia na podstawie domysłów nie wprost :]
Swoją drogą, skończ rycerzykować, nikt takich nie lubi.

[Image: GKNuxV7.png]
17-12-2012 19:57
Find all posts by this user
BARKQ Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #426
RE: Negatyw zamknął konto
Mogę się mylić, ale wydaje Mi się, że ostatnio nikt tutaj nie oskarżył Bunny o kradzież ani nic związengo z Minecash tylko oto, że udaje, że o niczym nie wiedziała. (DDOS)
17-12-2012 20:43
Find all posts by this user
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #427
RE: Negatyw zamknął konto
TheNegatyw zaczyna sobie na Facebooku żartować i bagatelizować całą sprawę. Ludzie tam go dopingują nawet. Teraz tylko czekać na wielki powrót. Pogodzi się z Vertezami, zacznie z nimi nagrywać odcineczki; później z Banny, całą resztą i beka dalej grana. Minecraftowy cyrk i burdel w jednym nigdy się nie skończy chyba.

[Image: 2isxd9y.jpg]
17-12-2012 21:05
Find all posts by this user
BARKQ Offline
*

Posts: 34
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #428
RE: Negatyw zamknął konto
Skoro na Facebooku ludzie go dopingują, to nie wykluczone, że faktycznie wróci. Hehe. Za miesiąc czy dwa ludzie mogą zapomnieć o takich błachostkach jak stealer w modzie.
17-12-2012 21:08
Find all posts by this user
TheIntelPL Offline
*

Posts: 62
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #429
RE: Negatyw zamknął konto
MZLJ Wrote:TheNegatyw zaczyna sobie na Facebooku żartować i bagatelizować całą sprawę. Ludzie tam go dopingują nawet. Teraz tylko czekać na wielki powrót. Pogodzi się z Vertezami, zacznie z nimi nagrywać odcineczki; później z Banny, całą resztą i beka dalej grana. Minecraftowy cyrk i burdel w jednym nigdy się nie skończy chyba.

Wątpie, aby Bunny pogodziła się z Negatywem.W swoim audiologu jasno powiedziała, że w najbliższym czasie nie nagra ŻADNEGO filmiku z ŻADNYM youtuberem ze względu na tą całą sprawę z minecash.

Sprawa o Maćku i Negatywie znacznie przycichła i myślę, że niebawem te asy wyłonią się na światło dzienne i zaczną coś tam kręcić, niekoniecznie z kimś.

Gdyby w jakimś z moich postów pojawił się błąd, a ty go zauważysz to proszę cię, poinformuj mnie.
Prędkość łącza internetowego: 15mb/s
17-12-2012 21:31
Find all posts by this user
Pl00 Offline
*

Posts: 11
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #430
RE: Negatyw zamknął konto
(17-12-2012 21:31 )TheIntelPL Wrote:  
MZLJ Wrote:TheNegatyw zaczyna sobie na Facebooku żartować i bagatelizować całą sprawę. Ludzie tam go dopingują nawet. Teraz tylko czekać na wielki powrót. Pogodzi się z Vertezami, zacznie z nimi nagrywać odcineczki; później z Banny, całą resztą i beka dalej grana. Minecraftowy cyrk i burdel w jednym nigdy się nie skończy chyba.

Wątpie, aby Bunny pogodziła się z Negatywem.W swoim audiologu jasno powiedziała, że w najbliższym czasie nie nagra ŻADNEGO filmiku z ŻADNYM youtuberem ze względu na tą całą sprawę z minecash.

Sprawa o Maćku i Negatywie znacznie przycichła i myślę, że niebawem te asy wyłonią się na światło dzienne i zaczną coś tam kręcić, niekoniecznie z kimś.

Ja uważam iż M. Tabor i D. Zawadzki nie wrócą do filmów, a jeśli to zrobią (w co praktycznie nie wierzę) to pod innymi nickami i z innymi youtuberami ;P
17-12-2012 21:39
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.111 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.616 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.290 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.425 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 153 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5