Post Reply 
TOP 5 Youtuberów
Author Message
Tylak21 Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: TOP 5 Youtuberów
W sumie to tak naprawdę oglądam:
ChaoticMonkey, aka Cry - cóż tu mówić, głos ma świetny a i materiały ma dobre. Kręci często z gierek tworzonych w RMXP. A i komentarz jest dobry.
CTSG - dla niektórych nudny, a dla mnie ciekawy. Zna się na tym co robi i komentarz mi się podoba.
Gimperr - Nie wiem co napisać. Po prostu jest w topce, bo robi ciekawe materiały.
Esgarot - Jak wyżej.
24-12-2012 21:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
atin5555 Offline
*

Posts: 39
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: TOP 5 Youtuberów
1. TheCurtisParadisShow - humor, styl wypowiedzi, ciekawostki, zachęcił mnie do nagrywania.
2. TheQuxxn - na nią natrafiłem przez jednego z widzów, który powiedział, że nagrywam bardzo podobnie - rzeczywiście, to była prawda. Okazało się że Quxxn prowadzi bardzo ciekawy kanał, więc dałem jej subskrypcję i oglądam wszystkie jej odcinki.
3. Młoteczka - moja ulubiona let's playerka, w Polsce. Jej nagrania są z humorem, na profesjonalnym poziomie, a przy okazji jest zachowany luz.
4. mmmcbl - lubię ją, za to, jak przekazuje swoje myśli, naprawdę ma ogromny zasób słów.
5. GargamelVlog - nie oglądam, go już tak często jak kiedyś, ale lubię jego kanał.

Closterkeller <3
24-12-2012 23:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: TOP 5 Youtuberów
Quote:na profesjonalnym poziomie
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.
Oglądałeś jej Wampira?
25-12-2012 00:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rankoor Offline
*

Posts: 17
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: TOP 5 Youtuberów
1. m5boarddotcom - dużo ciekawych filmów o samochodach, wyścigi
2. dragtimeinfo - wyścigi w zajebistej obróbce video
3. TVBigos - antyfotoradarowiec
4. 研志 細井 - odnawianie głośników głównie szkoda, że jest pokazywany tylko efekt po.
5. - bjjb (byćjakjanbłachowicz) / bankowo1 (adbuster)

Polski yt to tylko pseudo zagrajmerzy, minecraft i vlogi... i raczej nie doczekam się innego kontentu

"bass, how low can you go"
25-12-2012 00:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: TOP 5 Youtuberów
Nie ma słowa "kontent".
25-12-2012 02:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: TOP 5 Youtuberów
http://pl.wiktionary.org/wiki/kontent
Handluj z tym.

@down
Unsub.
(This post was last modified: 25-12-2012 17:57 by Kefrus.)
25-12-2012 09:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: TOP 5 Youtuberów
Okej, przejrzyjmy preferencje naszych juzerów:

TheIntelPL Wrote:RockAlone2k - Dobry Let's play, w dobrej jakości, z dobrym komentarzem, i duża ilość filmów.Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Bozia Wrote:RockAlone2k-Świetnie prowadzi zagrajmy,wie co gada i mądrze przedstawia swoje wypowiedzi
Twórczość Rocka opiera się, jeśli chodzi o gry na zasadzie 'mam dwadzieścia minut, odpalę kamerę i gadam', co nie świadczy najlepiej o samym autorze. Dodatkowo poziom merytoryczny tych materiałów jest koszmarny, jak można to określić jako 'mądre przedstawianie swoich wypowiedzi'? Mam przypomnieć to cudo?
[spoiler]

[/spoiler]
Nie będę już wspomniać o jego cudnym Dishonored gdzie pan 'gracz z doświadczeniem' failuje niesamowicie w skradaniu (tym najprostszym z początku gry) czy nie potrafi poprawnie zmontować materiału, przez co widełko przeskakuje naprzód o kilka godzin gry, by zaraz wrócić do bieżącej linii czasowej.
Mądre wypowiedzi. Lawl.

TheIntelPL Wrote:ROJOV13 - Jeden z moich ulubionych youtuberów ze względu na humor z jakim prowadzi swoje filmy, no i paintball :)
Bozia Wrote:ROJOV13-Niesamowity humor,fajne pomysły.
QuAdriz Wrote:Rojo - humor, wrzaski i dobry let's play w jednym
Darcie gęby do mikrofonu czy robienie min wskazujących na niepokojące braki w inteligencji nie zaliczają się do niesamowitego humoru. No, chyba że w życiu książek nie czytaliście chłopcy tudzież macie braki w dobrym filmie.
Aha, odnośnie fajnych pomysłów - im więcej zdarza mi się go oglądać, tym bardziej myślę, że jego siłą jest udawania dobrze poinformowanego. Vide lekcje rysunku jego autorstwa.


QuAdriz Wrote:Bunny_kou - szczególnie karaoke, a później wszystko co popadnie ;)
Jej kanał właściwie można tak ocenić - co popadnie. Byleco(?)

atin5555 Wrote:3. Młoteczka - moja ulubiona let's playerka, w Polsce. Jej nagrania są z humorem, na profesjonalnym poziomie, a przy okazji jest zachowany luz.
Wszyscy pamiętamy jej idiotyczne próby bycia zabawną w VtM: Redemption.

Kefrus Wrote:http://pl.wiktionary.org/wiki/kontent
Handluj z tym.
Handluj z kontekstem? Wygląda na to, że rzuciłeś linka nawet go nie trącając.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 25-12-2012 11:26 by Lavos.)
25-12-2012 11:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grzesiiu Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: TOP 5 Youtuberów
Nie wiem co Rojo ma wspólnego z dobrym humorem.

Ja na razie napisze tylko shoguna,podobają mi się jego vlogi :)
25-12-2012 11:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: TOP 5 Youtuberów
Klocuch, mówię poważnie, spośród wszystkich obecnych let's plejerów jego dzieła są najlepsze:).

qam - nie wiem czemu koleś ma tak mało widzów, on potrafi rozbawić, szczególnie polecam jego recenzję MW2:D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
25-12-2012 14:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MakiMaki Offline
*

Posts: 61
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: TOP 5 Youtuberów
Nie będę robić jakiejś topki, ponieważ moim zdaniem jest to idiotyczne. Zamiast tego lepiej jest wymienić w losowej kolejności youtuberów. A więc:
-DotaCinema (jako gracz Doty 2 lubię dowiadywać się o nowościach)
-Gimperr (fajne materiały z jakąś wartością, przyjemnie się go słucha)
-Niichts (świetne filmiki z TF2, dosyć fajny komentarz aczkolwiek pozbawiony wartości merytorycznych)
-LCSintrax (przyjemny głos, ciekawie opowiada aczkolwiek czasem usypia)
-Wonziu (youtuber, który IMHO ma jeden z najlepszych głosów do tego typu materiałów, poza tym w jego materiałach jest to coś, co pozwala mi się nie nudzić podczas oglądania)
25-12-2012 17:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 34 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5