Post Reply 
Przyciąganie widzów
Author Message
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #1
Przyciąganie widzów
Hej!

Jak wiecie, istnieją różne sztuczki przyciągania widzów. Np. wrzucenie intygującej nazwy filmu lub ciekawego obrazka do filmu. Czy uważacie, że takie metody są niemorlane?

Osobiście uważam, że dobrze raz na jakiś czas coś takiego wrzucić, aby zainteresować widzów. Przy wrzuceniu intrygującej nazwy + jakiś ciekawy obrazek zawsze filmy mają większą oglądalność. I nie uważam tego za coś złego bowiem w mediach istnieje to od dłuższego czasu (wystarczy wejść na onet, wp, itd itp).

Pamiętam, że Rock był właśnie oskarżany przez Shoguna o takie zabiegi jako manipulacja widzami i przedstawił jako rzecz negatywną?

Czy wy też tak robicie? I czy uważacie to za wielką manipulację umysłami 'bezmyślnej' masy?
11-01-2013 11:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Przyciąganie widzów
Osobiście staram się wymyślać w miarę chwytliwe tytuły filmów, ale na ogół nie.

apparatus też usunął ci sygnaturę
11-01-2013 13:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Takehi Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Przyciąganie widzów
Hmmm... Ja się do tej pory z czymś takim nie spotkałem :) Jeżeli tak zwana "Intrygująca nazwa" nie jest powiązana z tematem filmu to uważam że troszkę jest to nie w porządku...

Sygnatury nie ma... Ukradli.
11-01-2013 13:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kruskader Offline
*

Posts: 74
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Przyciąganie widzów
Po namyśle stwierdzam, że przyciąganie widzów na siłę mija się z celem, bo przyciąga głównie tą "bezmyślną masę", a widzowie z nich średni.

A co do niemoralnych sztuczek - raz ot tak se wpisałem ksywę jakiegoś popularnego Let's Playera i ustawiłem filtr na wrzucone dziś. Efekt? Masa filmów zupełnie nie znanych osób. I to filmów z tych hepi łilsów czy majnkrafta.

A co do mnie. Lubię mało znane/popularne gry, więc godzę się z małą oglądalnością.
(This post was last modified: 11-01-2013 15:39 by kruskader.)
11-01-2013 15:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Przyciąganie widzów
(11-01-2013 13:44 )Takehi Wrote:  Hmmm... Ja się do tej pory z czymś takim nie spotkałem :) Jeżeli tak zwana "Intrygująca nazwa" nie jest powiązana z tematem filmu to uważam że troszkę jest to nie w porządku...

Dokładnie. Jeżeli tytuł i miniaturka są przyciągające ale zgadzają się z treścią filmu to nie mam nic przeciwko. Shogun faktycznie oskarżał oto a niestety robi to samo. A o jego hipokryzji to inna bajka.
11-01-2013 16:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kranczer Offline
*

Posts: 53
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Przyciąganie widzów
[spoiler]
(11-01-2013 11:57 )Andre Wrote:  Hej!

Jak wiecie, istnieją różne sztuczki przyciągania widzów. Np. wrzucenie intygującej nazwy filmu lub ciekawego obrazka do filmu. Czy uważacie, że takie metody są niemorlane?

Osobiście uważam, że dobrze raz na jakiś czas coś takiego wrzucić, aby zainteresować widzów. Przy wrzuceniu intrygującej nazwy + jakiś ciekawy obrazek zawsze filmy mają większą oglądalność. I nie uważam tego za coś złego bowiem w mediach istnieje to od dłuższego czasu (wystarczy wejść na onet, wp, itd itp).

Pamiętam, że Rock był właśnie oskarżany przez Shoguna o takie zabiegi jako manipulacja widzami i przedstawił jako rzecz negatywną?

Czy wy też tak robicie? I czy uważacie to za wielką manipulację umysłami 'bezmyślnej' masy?
[/spoiler]

Na pewno przyciągający tytuł. Na moim przykładzie: zauważając w polecanych film rock'a z tytułem "nago w rytmie gangnam style" nie mogłem po prostu nie dowiedzieć się o co chodzi :)
Co do miniaturek to też, ale raczej one nie muszą tyle przyciągać co ładnie wyglądać i być czytelne :)
Przynajmniej ja tak sądzę.

[Image: Musicheav_xwwsshn.jpg]
12-01-2013 16:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Specjal na 100 widzów? SpixGaming 15 4.329 26-04-2013 22:51
Last Post: sukwa
  Skoki widzów FreakyTv 6 1.892 13-02-2013 22:06
Last Post: appareil
  Soushibo - mała ilość widzów MateuszHP 11 4.067 02-02-2013 22:55
Last Post: Andre

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5