Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #521
RE: Negatyw zamknął konto
(11-01-2013 23:06 )The Meldero Wrote:  Gratuluję, że w taki łatwy sposób sprowadziliście na swoje forum rzeszę Minefagów i Trolli.

A raczej króliczek kou.
11-01-2013 23:20
Visit this user's website Find all posts by this user
MissCookies Offline
*

Posts: 1
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #522
RE: Negatyw zamknął konto
Ah, pragnę wtrącić jeszcze jedną rzecz.
Skaczecie na Bunny, lecz ona też jest Poszkodowana. Na YT istnieje filmik, jak to Negatyw daje zdjęcia Króliczka komuś. Krążą one po internecie. Czy Bunny się zgodziła? Nie. W filmiku śmieją się z niej, jeżeli ktoś chce prześle link na Prywatną Wiadomość.
Powróćmy do "Negatywka"
On był zamieszany w sprawę, nawet jeśli nie wiedział o istnieniu tego kodu, nadal jest z Maćkiem zamieszany. A co gorsza jeśli o tym wiedział, grozi mu do 5 lat więzienia. Nie będzie dobrze.
I jeszcze jedna sprawa. Gdy Bunny wydała filmik było w stronę chłopaków "Spi***aj do paki" itd., a gdy zrobił to Negatyw sprawy się odwróciły. I co? Teraz Bunny wyda filmik i będziecie turlać do siebie piłeczkę?

A ja już wiem o czym będzie następny odcinek Ukrytej Prawdy. Kto zagra "Weronikę"?
12-01-2013 18:58
Find all posts by this user
Reeposter Offline
*

Posts: 12
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #523
RE: Negatyw zamknął konto
Jestem pewien, że prawda nigdy nie wyjdzie na jaw, bo nikt nie naciska (widzowie nie grożą swoim "idolom", a robią to osoby, których nie interesuje kanał danej osoby) oraz dlatego, że każda osoba zamieszana prawdopodobnie również coś musi ukrywać.
12-01-2013 22:38
Find all posts by this user
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #524
RE: Negatyw zamknął konto
@MissCookies

Z tymi 5 latami to BULLSHIT!
Gdzie to wyczytałaś/eś?
Podaj Artykuł i Paragraf na to, żeby miał tak iść.

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
13-01-2013 02:32
Visit this user's website Find all posts by this user
Rankoor Offline
*

Posts: 17
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #525
RE: Negatyw zamknął konto
do 5 lat to Ty powinieneś dostać bana...
jedyne co mu grozi to kurator/odróbek/zawiasy choć to już jest maksimum ... a zapomniałem nie macie na niego jakichkolwiek dowodów ani poszkodowanych.

"bass, how low can you go"
13-01-2013 03:58
Find all posts by this user
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #526
RE: Negatyw zamknął konto
(13-01-2013 03:58 )Rankoor Wrote:  do 5 lat to Ty powinieneś dostać bana...
jedyne co mu grozi to kurator/odróbek/zawiasy choć to już jest maksimum ... a zapomniałem nie macie na niego jakichkolwiek dowodów ani poszkodowanych.

Nic mu nie grozi. Co najwyżej opierdol od swojej własnej matki, jeżeli by się dowiedziała. Nie ma poszkodowanych i co więcej dowodów, a teraz to najwięcej grozi tutaj pani Kou. Za oczernianie czyjegoś mienia oraz obrażanie i grożenie mu publicznie. Za to już do więzienia można trafić.
Pozdrawiam!

Another day, another night.
13-01-2013 10:19
Visit this user's website Find all posts by this user
Milka Offline
*

Posts: 1
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #527
RE: Negatyw zamknął konto
(06-12-2012 21:08 )Esu Wrote:  Negatyw ma zamiar iść na Twitcha?I kto go będzie oglądał?Kto po tym wszystkim w ogóle miałby w sobie tyle moralności,żeby zostawić u niego lajka gdziekolwiek?
Bynajmniej boli mnie to skurwysyństwo jakie Negatyw i Maciek okazali rozprzestrzeniając ten syf.
I boli mnie to,że żaden nie pomyślał,co teraz z widzami,którzy pokładali w nich nadzieję,którzy byli od niemal zawsze z nimi?Co?Egoizm.
No i zadziwiające,że "nie mieliście z tego zysku".

Pierwsze co, to jako osoba bezstronna chciałam podkreślić, iż często działamy zbyt gwałtownie nie myśląc o skutkach jakie mogą z tego wyniknąć, również często tego żałujemy. Myślę (mogę się oczywiście mylić), iż w ten właśnie sposób doszło do tego całego spięcia. Z całą pewnością mówię, że nie uważam zarówno Negatywa, jak i Maćka za osoby które świadomie działałyby w tym kierunku wiedząc, że wyrządzi to tyle szkód swoim widzom, bo z pewnością gdyby mogli przewidzieć to co się stanie, czy przyłączyliby się świadomie do tego ''spisku''? Oczywiście że nie, bo z pewnością każdy blogger, podejmując się działalności w sieci, chce dla swoich fanów jak najlepiej.
13-01-2013 17:20
Find all posts by this user
Fuzzik Offline
*

Posts: 12
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #528
RE: Negatyw zamknął konto
Niektorzy chcą po prostu kase
13-01-2013 20:08
Find all posts by this user
hub33k Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #529
RE: Negatyw zamknął konto
14-01-2013 18:45
Find all posts by this user
AcerNew2 Offline
*

Posts: 29
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #530
RE: Negatyw zamknął konto
Jednak się przyznał ;). Jednak ma ,,jaja''

There must always be fun
14-01-2013 19:26
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.102 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.612 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.110 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.348 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 176 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5