Post Reply 
Jabłuszko ?
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: Jabłuszko ?
Apple? To jest ten wihajster do przeglądania facebooka, right?
Komputer mi zupełnie nie odpowiada, idzie zbyt bardzo za bzdurną polityką firmy, co rusz starającej się stworzyć jak najbardziej zamknięty rynek dla swoich konsumentów - wiadomo, po co.
Srajfony mają wirusy i szpiegują ludzi, rzecz tylko dla owieczek robaczywego jabłuszka.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-01-2013 19:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Jabłuszko ?
@up

Hipokryzja. Jest ta jedna rzecz w tym zamknięciu, która jest dobra: Brak Wirusów
iPhone wirusów nie mają, a tego typu plotki i hejt jest napędzny przez ściśle androidowsko-windowsowe serwisy.

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
18-01-2013 20:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Jabłuszko ?
Bo nikomu nie chce się robić iWirusów
18-01-2013 20:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Jabłuszko ?
iVirus - Apple 2013.
"Dzięki skromnej sumie 399$ Apple udostępnia nowe, rewolucyjne narzędzie. Tworzenie wirusów nigdy przedtem nie było takie proste, szybkie i komfortowe. Wszystko to łączy się z niesamowitym stylem wykonania oprogramowania. Myśl. Twórz. Bądź kreatywny. Hakuj swojego znajomego posiadacza produktów Apple."

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
18-01-2013 20:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Jabłuszko ?
@fszeker
Mam nadzieję, że to był żart, którego nie zrozumiałem.
http://www.spiritjb.org/2011/04/jailbrea...os-4x.html

Jeden z wielu ofc, bo przecież nie będę się rozpisywać o Path, consolidated.db, szkoda czasu.

@Malix
http://www.cultofmac.com/148500/flashbac...onal-data/
http://www.cultofmac.com/188296/new-mac-...eystrokes/

I wiele, wiele więcej...ale na Maca wirusów nie ma, bo nie ma i nie ma, prawda?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-01-2013 21:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Jabłuszko ?
@up

Jest ich mało i nie jest aż tak łatwo się nimi zainfekować niż na windowsie. Jakby było ich więcej to myślę, że antywirus Apple'a byłby bardziej rozreklamowany

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
19-01-2013 22:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Jabłuszko ?
Mhm, czyli najpierw piszesz, że nie ma wirusów, a teraz, że jest mało (bo przecież Cult of Mac jest jedną z największych stron, zrzeszających użytkowników Apple) etc.
A to wszystko oparte na rozkosznym 'to myślę'. Wróć z faktami.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
20-01-2013 01:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Jabłuszko ?
Jedynym dobrym i wartym swojej ceny urządzeniem jakie Apple wypuściło jest iPod Classic, ten gruby i ciężki z ogromnym dyskiem. Sam miałem kilka lat temu wersję 160GB i od tamtej pory nie znalazłem przenośnego odtwarzacza który mógłby się z nim równać. Oczywiście synchronizacja przez iTunes nie jest niczym przyjemnym, ale z uwagi na wielkość dysku nie musiałem często zmieniać jego zawartości, więc byłem w stanie jakoś to przeboleć.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
20-01-2013 15:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Jabłuszko ?
Quote:nie znalazłem przenośnego odtwarzacza który mógłby się z nim równać.
http://en.wikipedia.org/wiki/Rio_Karma. Jedyne dobre iPody to pierwsza i druga generacja.
(This post was last modified: 20-01-2013 15:42 by appareil.)
20-01-2013 15:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Jabłuszko ?
(20-01-2013 15:37 )apparatus Wrote:  Jedyne dobre iPody to pierwsza i druga generacja.
A co było nie tak z kolejnymi generacjami Classica? IMO dodanie Click Wheela znacznie usprawniło korzystanie z urządzenia. Jasne, przez kolorowy wyświetlacz, okładki i odtwarzanie filmów zdarzały się małe zmułki, ale dzięki nowym funkcjom miało się poczucie, że trzyma się na tym kolekcję muzyki. Dla mnie zmiany na plus, ale może mówisz o czymś innym.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
20-01-2013 16:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5