Post Reply 
shogun1978 vs polishadam28
Author Message
Greston Offline
*

Posts: 10
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: shogun1978 vs polishadam28
polishadam28 drwi z widzów Shoguna (19.01.13):
https://www.youtube.com/watch?v=p4GjkOg8t4w

Opis najnowszego filmu Shoguna (http://www.youtube.com/watch?v=AbYbL1Sm2JQ / 21.01.13):
"Z tego co twierdzi pewien kierowca ciężarówki o kryminalnej przeszłości, zaczął nagonkę na mnie i moją żonę za namową pewnego buraka i jego popleczników. Komentarze zostaną odblokowane dopiero wtedy gdy skończą się groźby. Mam dosyć słuchania i czytania że Agnieszka zostanie zgwałcona a ja pobity. Zapłacę za wszelkie informacje mogące przyczynić się do złapania i skazania winnych używania gróźb karalnych wobec mojej rodziny."
(This post was last modified: 22-01-2013 06:56 by Greston.)
22-01-2013 06:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: shogun1978 vs polishadam28
Ech jeden przed drugim i oboje się na tym wybijają, mi już brak słów.
Ale tak naprawdę nagonkę na to wszystko zaczął sami wiemy kto i to do niego wraca z podwójną siła, a że kultura jest jaka jest to trudno.

Pamiętajcie Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie
22-01-2013 15:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #13
RE: shogun1978 vs polishadam28
nigdy nie lubiłem shoguna który próbuje się wybić hejtując wszelkie możliwe kanały.....
22-01-2013 16:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bany_kau Offline
*

Posts: 25
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #14
RE: shogun1978 vs polishadam28
A ja tam nie mam nic do shoguna (poza tym ze ogólnie gardzę youtubowiczami gdziekolwiek jestem). Nie dość, że jako jeden z nielicznych ma normalną pracę, mieszka w stanach to jeszcze wreszcie ktoś popularny wziął się za tę youtubową klikę. Nietykalny cockalone i inne buraki cygańscy królowie youtuba nie lubią go bo zaburza ich wymarzony status quo gdzie hajs się zawsze zgadza

[Image: Rjrh.jpeg]
22-01-2013 18:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: shogun1978 vs polishadam28
Co mądrzejszy to to wiedział, a że ma Pracuje to pewnie dlatego że jeszcze nie może się utrzymać z tego lub po prostu woli mieć więcej kasy jak każdy :)

Ale burzy się że ludzie robią co robią, a sam się w to wepchał. A czy inni są nietykalni ? Myślę że nie ale po co po raz enty znów robić aferę o to ile ktoś zarabia i jaki shogun jest biedny że on tyle nie ma ? Jak ktoś zarabia to zarabia, jak robi to dla zarobku to niech robi, jak to Polski Pingwin powiedział w jakimś vlogu, że to jest jak bajki dla dzieci w telewizji, na których telewizja również "zarabia".
22-01-2013 21:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: shogun1978 vs polishadam28
Sprawa zatacza szersze kręgi, pod filmem Skyrim http://www.youtube.com/watch?v=eAwWBQVPj7E Shogun oskarża swojego przyjaciela Dallasa o dodanie Polishadama28 do polecanych

shogun1978 1 minutę temu
"Przykro mi Sebastian, że okazałeś się zwykłym chamem i cwaniakiem. Po tym wszystkim co dla ciebie zrobiłem wbijasz mi nóż w plecy. Sprzedałeś się dla kilku groszy jak tania dziwka. Polecasz kryminalistę, który grozi że zgwałci kobietę - jesteś normalny? Zapomniałeś chyba kto i jak pomagał ci w ciężkich chwilach. W zamian pokazujesz, że jesteś judaszem. Broniłem cię przed innymi, polecałem, wspomagałem finansowo a teraz pokazujesz jak potrafisz podziękować. Niech to będzie przestroga dla innych."

Prawdopodobnie była to odpowiedź na wypowiedź Dallasa pod filmem Polishadama28 https://www.youtube.com/watch?v=ddJX0MznW14

DallasStudios 8 godz. temu
"Turysta sam sobie winny, chciał taniej sensacji więc ją dostał na własne życzenie i to już po raz drugi (nic go to nie nauczyło). Każdy niech tworzy co chce, to prawda - to "twórca" decyduje o materiałach, ale niech potem nie płacze po fakcie, doskonale wiedział w co sie pakuje i że może się to skończyć w ten oto sposób. Dobrze Adam podsumowałeś - kawa na ławę i tyle w temacie. Turysta chciał robić filmiki pamiątkowe i wyszła mu pamiątka na całe życie."

No i mamy również nowy filmik Dallasa z tym że przed kamerką staje Bamski http://www.youtube.com/watch?v=B1CJ_5aMvfI
(This post was last modified: 23-01-2013 02:05 by john.)
22-01-2013 23:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grones Offline
*

Posts: 14
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: shogun1978 vs polishadam28
Haha ale się posrali, był filmik i wpis na fejsie od Bamskiego nt. shoguna i po kilku godzinach wpis został skasowany, a film prywatny. Widocznie nie spodziewali się takiego hejtu od ludzi szoguna. I w polecanych mieli też polishadama, co widać na tym screnie, ale już go wywalili.

http://obrazki.elektroda.pl/2287189200_1358927591.png

Mi się wydaje, że zrobili to po to by mieć więcej widzów, bo po najechaniu przez polishadama na shoguna przybyło mu ok 1000 widzów. Jednak bamski się przeliczył i postanowili skasować to wideo.
A co do dram na YT, to może to też być ustawka z obu stron, czyli np. shogun vs bamski po to, żeby zrobić szum koło siebie, bo wtedy więcej ludzi się dowie i będą leciały subskrypcje w górę.
(This post was last modified: 23-01-2013 08:59 by Grones.)
23-01-2013 08:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: shogun1978 vs polishadam28
Usunięty film Damskiego:
http://www.youtube.com/watch?v=K1_PzlYWbvE

Shogun mówi, że MagdalenaMarianMonika się kurwiła (w tym bardzo dosłownym znaczeniu), żeby zdobyć popularność na yt oraz, że okradła go na kilka tysięcy złotych. Twierdzi także, że wspierał finansowo Dallas Studio. Damski z Dallas Studio napisał pod usuniętym filmem, że "Shogun wyjebał Dallasa" (prawdopodobnie na pieniądze). Polishadam z kolei pisze, że ma nagie zdjęcia Shoguna i je udostępni w Internecie.
Nie wiem czy to z Shogunem faktycznie jest coś nie tak, czy może jednak oni wszyscy razem współpracują ze sobą (i ze scenarzystą Trudnych Spraw)?

[Image: 2isxd9y.jpg]
23-01-2013 10:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: shogun1978 vs polishadam28
Narazie sobie daruje zdanie na ten główny temat, ale postawy Dallasa&Babskiego poprostu nie rozumiem. Zero konkretnych argumentów, tylko "Shogun taki, bo tak".
A jezeli to co Shogun mówi o tym wspieraniu, w tym finansowym jest prawdą, czemu chłopaki nie zaprzeczyli, to zachowali się conajmniej nie w porządku.

Dallas mnie tym zaskoczył, bo myslałam, że chłopak ma jeszcze po kolei w głowie. Poza tym te parodie Szajsie były nieraz nawet zabawne.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
23-01-2013 21:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: shogun1978 vs polishadam28
Usunął film ponieważ:

"Seba dalej masz w polecanych DUET?? i to jeszcze po wczorajszym nowym filmiku tego mlodego?? co jest grane?"

shogun1978 35 min. temu
"Rozmawiałem z nimi i wyjaśniliśmy sobie wszystko. Przeprosiliśmy się nawzajem i staramy się odbudować relacje między nami. Trzeba umieć wybaczać oraz rozwiązywac konflikty."
24-01-2013 02:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5