Post Reply 
Jabłuszko ?
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #21
RE: Jabłuszko ?
Bebechy. Jeśli mnie pamięć nie myli to te same, co w Rio, tyle że coś popieprzyli z softem i nie działało aż tak dobrze.
21-01-2013 00:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Jabłuszko ?
A każdy kto mi powie, że iPhone (w tym przypadku 4S) jest jakoś mega wytrzymały to go osobiście wyśmieje. Mój Samsung Galaxy Mini ( jeden z najtańszych smartfonów na rynku), przeżył już rzuty o ścianę, upadek z 2 piętra (na trawę) i nie ma na ekranie śladów ryski, mam go zresztą od 1,5 roku.
Za to mój kolega, nowiutki iPhone i oczywiście szpan itd. Staliśmy sobie na przystanku, aż nagle przypadkiem iPhone wyślizgnął mu się z ręki i upadł z mniej więcej pół metra wysokości na ziemię.
Szybka pęknięta w 6 miejscach, chociaż telefon dalej działa jak należy, a ziomek nie narzeka.
A to z tego co wiem to nie była pierwsza taka sytuacja.

Another day, another night.
21-01-2013 16:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Jabłuszko ?
(21-01-2013 16:29 )The Meldero Wrote:  Za to mój kolega, nowiutki iPhone i oczywiście szpan itd. Staliśmy sobie na przystanku, aż nagle przypadkiem iPhone wyślizgnął mu się z ręki i upadł z mniej więcej pół metra wysokości na ziemię.
Szybka pęknięta w 6 miejscach, chociaż telefon dalej działa jak należy, a ziomek nie narzeka.
Tzw. znajomy "banan" także miał iPhone'a, bodajże model 4S. Ekran mu pękł, bo... Położył na nim nieświadomie pudełko. Pudełko, którego to zawartość nie mogła przekraczać wagi 400g.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
21-01-2013 19:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Jabłuszko ?
To kolejna rzecz, która wkurza. Zepsujesz którąkolwiek cześć, całość do wymiany. Wszystkie mobilne urządzenia są budowane właśnie, żeby nie dało się wymienić czegoś (oprócz szkiełka na ekranie, tego jeszcze nie wiedzą :P) bez wywalania wszystkiego.
A ja mam pytanie: Czym się różni poprzednia generacja MacBooków od Nowej (oprócz ceny i wielkości SSD) ?!?! I dlaczego ludzie i tak to kupują bo jedyny powód reklamy i "lepszość" to nowy

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
22-01-2013 19:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Jabłuszko ?
(22-01-2013 19:55 )fszeker Wrote:  I dlaczego ludzie i tak to kupują bo jedyny powód reklamy i "lepszość" to nowy
"Reklamy każą tym ludziom uganiać się za samochodami i ubraniami, których nie potrzebują. Całe pokolenia wykonują prace, której nienawidzą, po to tylko, żeby móc sobie kupować coś, co nie jest im wcale potrzebne." ~Tyler Durden

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
23-01-2013 16:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #26
RE: Jabłuszko ?
fszeker Wrote:A ja mam pytanie: Czym się różni poprzednia generacja MacBooków od Nowej (oprócz ceny i wielkości SSD) ?!?! I dlaczego ludzie i tak to kupują bo jedyny powód reklamy i "lepszość" to nowy
Niczym. Miłośnicy fApple to ludzie bezmyślnie podążający za marką, łykające niczym gąski-tuczniki wszystko, co zgniłe jabłko im wepchnie do gardła. Masz nową wersję, jesteś fajny, lepszy, 'na czasie'. Kij z tym, że iPhony to kał, ważne, że ciągnie się z nim nimb świetności jabłka.
Sam miałem kilka rozmów z takimi ludźmi np. jeden człowiek pochwalił się, że nie może się doczekać nowego iPhona. Zapytaliśmy go, co się stało ze starym w jego posiadaniu, on na to, że nic. Czemu chce nowy, który ma te same funkcje? Nie wiadomo, po prostu wyszczerzył się głupio - sztandarowy konsument cudów z Cupertino.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
23-01-2013 16:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Jabłuszko ?
Niestety ale firma Jobsa do perfekcji opanowała manipulowanie ślepym motłochem... Ups... KLIENTAMI. W niektórych przypadkach kupowanie coraz to nowszych edycji ich produktów nie jest już bezmyślną konsumpcją, a wręcz obsesją. Ludzie grupują się przed sklepami jak na objawienie, wyczekując otwarcia lokalu i dostania w posiadanie nowego iUrządzenia, które niewiele różni się od poprzedniego.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
23-01-2013 17:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Jabłuszko ?
W sumie w moich rewirach, jeżeli chodzi srajphone doszliśmy do perfekcji w kręceniu sobie beki z hipstera z Jabłuszkiem, zawsze kiedy widzimy jakiegoś bezdomnego, pfu, hipstera, jesteśmy pewni, że widzimy posiadacza iphone, wtedy jeden szybko idzie i potrąca specjalnie takiego, a żeby ten telefon upadł.

[Image: GKNuxV7.png]
23-01-2013 19:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
rafi81 Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: Jabłuszko ?
Innominatus Wrote:wtedy jeden szybko idzie i potrąca specjalnie takiego, a żeby ten telefon upadł.
Bardzo dorosłe zachowanie.
23-01-2013 19:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Jabłuszko ?
Innominatus Wrote:wtedy jeden szybko idzie i potrąca specjalnie takiego, a żeby ten telefon upadł.

Jezeli go było na jeden stać, to napewno kupi kolejny. Do tego dojdzie jeszcze poczucie wyższości nad "resztą", która niby nie rozumie hipsterskich zwyczajów.

Słaba taktyka na odstraszenie od kupna.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
23-01-2013 20:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5