Post Reply 
Polecanka :)
Author Message
lanceq Offline
*

Posts: 61
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Polecanka :)
Tak bardzo nie miałem pomysłu gdzie dać ten filmik aby zobaczyło go jak najwięcej osób z tego forum, bo chyba taki jest cel, aby promować świeżych youtuberów, w związku z tym mimo że temat może nie do końca się zgadza z regulaminem prosiłbym o wyjątek. Na zgłoszenia macie kilka dni. Dodam tylko, że jestem dość wymagający i nie patrze tylko na filmik w odpowiedzi ale ogólnie na kanał.



03-02-2013 06:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Polecanka :)
Cóż, inny dosyć znany Youtuber robił coś podobnego. Jedynym efektem takiej polecanki było to iż sam się wypromował jako dobry wujek YT, natomiast ze wszystkich kanałów jakie prezentował to jeden albo dwa dostały jakiś znaczący dopływ oglądających. Od tamtego czasu na tym forum dosyć sceptycznie patrzymy na tego typu akcje.

[Image: 88440151.gif]
03-02-2013 09:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Polecanka :)
Polecam spojrzeć na wątek o Dobrym Wuju R***U (nazwa specjalnie "zamazana"). Z całego serca życzę Ci powodzenia i także tego, żeby się to nie skończyło tak jak z Dobrym Wujkiem ;)
No nic- może nawet sam wezmę w tym udział, więc powodzenia i pozdrawiam =)

Another day, another night.
(This post was last modified: 03-02-2013 10:09 by The Meldero.)
03-02-2013 09:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Polecanka :)
Oj może być ciężko, bo za dużo osób to nie przejdzie na inny kanał.
Może gdybyś miał z 200k widzów to znalazłoby się jakieś 100 osób, które oglądałyby polecany kanał. Mimo to ja osobiście doceniam takie gesty. Mam nadzieję, że nie jest to trick na wbicie Sobie subków :)

Skype dla widzów: Tectologic
03-02-2013 10:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5