Post Reply 
TOP 5 Youtuberów
Author Message
Tectologic Offline
*

Posts: 87
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #61
RE: TOP 5 Youtuberów
Rozwala Mnie jak ktoś pisze "shogun - świetny vloger hehe. Rozwala Mnie ten jego fałszywy uśmiech.

Osoby, które oglądam z losową kolejnością

Mandzio - Potrafi mówić czego niektórym osobom brakuje. Nie nudzę się na jego odcinkach, bo zawsze znajdzie jakiś temat, na który mógłby się wypowiedzieć i sprawić, że zostanę do końca przy odcinku.
Tivolt - za zajebiste unboxingi, filmiki z gier i ogólnie za ciekawy komentarz
Sou też oglądam z chęcią. Zazwyczaj vlogi na tematy, które mnie interesują.
Skkf za trzymanie jakiegoś poziomu. Nie drze się a mimo to nie raz rozrywa mi bebech od śmiechu. Ostatnio tak było na live z operacją. Dobrze, że nie byłem Hermanem.
Bananowy Janek za świetne materiały, dzięki którym wiem, że gra jest bądź nie jest warta kupna.
Ogólnie na yt ogladam zazwyczaj minefagi, więc kanałów z inną tematyką znam mało.
Oczywiście nie wypisałem tutaj wszystkich, ale sporo by było tego pisania. Tych, których nie wypisałem lubię tak samo jak tych, którzy się tu znaleźli.

Skype dla widzów: Tectologic
04-02-2013 01:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Anonimowy Offline
*

Posts: 4
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #62
RE: TOP 5 Youtuberów
Polishadam28 - bardzo dobry vloger.
Saur0n100Vlog - również dobry vloger i zagrajmer jednak ostatnio nagrywa mało materiałów.
Weronikax33 - świetne vlogi i poradniki.

Oczywiście to byli tylko ci polscy YouTuberzy. Wolę oglądać zagranicznych vlogerów i zagrajmerów, gdyż prezentują najczęściej dużo wyższy poziom. Oczywiście najbardziej podobają mi się moje własne materiały.
05-02-2013 20:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #63
RE: TOP 5 Youtuberów
Polishadam28 - autor pokazujący cztery litery do kamery i grożący gnatem. Rzeczywiście dobry vloger...

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
06-02-2013 13:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Anonimowy Offline
*

Posts: 4
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #64
RE: TOP 5 Youtuberów
Każdy ma swój gust. Jedni wolą chińskie bajki dla dzieci, a inni mocne vlogi użytkownika Polishadam29
06-02-2013 14:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #65
RE: TOP 5 Youtuberów
Niektórzy lubią chodzić do teatru, niektórzy wolą spędzić ten czas pod budką z piwem.

[Image: 88440151.gif]
06-02-2013 19:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Fvinter Offline
*

Posts: 4
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #66
RE: TOP 5 Youtuberów
UncleMroowa - mało znany, przede wszystkim recenzje nowości filmowych lub raczej luźne opinie
Ragnarok - denerwuje to, że dużo serii nie kończy, ale jakoś mi się go dobrze słucha
Procjon/Cytadela Zakarum - mało znany, świetny komentarz, warto wspomnieć chyba o zagrajmy z Diablo 2 gdzie Procjon przeszedł grę całą, od normalnego do piekła, paladynem na hardkorze i nie zanudził przy tym oglądających
Von Zay - Von Zay to Von Zay
yoshi7901 - komentarze do rozgrywek online FPSów, głos, którego dobrze się słucha, w porównaniu do najpopularniejszych jutuberów, którzy wrzucają masowo filmy z BF3 on potrafi grać
09-02-2013 03:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Polski_Ziom Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #67
Moi ulubieni
1. Klocuch12/KlocuchRecenzje - jest on trollem, wykorzystując tą świadomość wiadomość można go oglądać. Jest śmieszny. Recenzje, bajki, kabarety, seriale, konkursy, rysowanie, poradniki.
2. ReziPlayGames/ReziGaming/ReziPlayGamesAgain - nagrywa z wielu gier, często na multi, kontaktuje się z widzami.
3. Zchilloutowany - mało znany YouTuber, kręci tylko Minecrafta, ma ciekawe poradniki.
4. xCrezioo - bardzo mało widzów, kręci tylko głównie Minecraft, ale świetne filmy.
5. JJayJoker - ma być 5, więc go dodam, jest fajny, kręćiŁ z wielu gier, już nie nagrywa. Nie nagrywaŁ tylko Minecrafta, więc fajnie.
(This post was last modified: 09-02-2013 12:22 by Polski_Ziom.)
09-02-2013 12:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rosyjanin Offline
*

Posts: 20
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #68
RE: TOP 5 Youtuberów
1. Azertoghil1 - Najlepszy kanał z creepypastami na polskim YT, ma do tego głos i odpowiednie podejście, miodzik
2. Gonciu - Oba kanały ma świetne. Zarówno te dla śmiechu (Zapytaj beczkę i inne filmiki z kanału TheBeeczka) i te na poważnie (z wybuchającychbeczek)
3. Adbuster - Dobry pomysł na kanał, niektóre akcje są naprawdę śmieszne
4. SciFun - Można faktycznie się czegoś nauczyć, w takiej formie nauka łatwo wchodzi do głowy
5. Gimberyry - Ciekawe i ambitne materiały.
09-02-2013 18:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
missamii20 Offline
*

Posts: 1
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #69
RE: TOP 5 Youtuberów
1. Bungo21
2. Recenzjehorrorów
3. Masterczułekk
4. Ragnarok
(This post was last modified: 20-02-2013 22:39 by missamii20.)
20-02-2013 22:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #70
RE: TOP 5 Youtuberów
missamii20 temat może i nie jest jakoś szczególnie ambitny ale wypadałoby podać uzasadnienie

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
23-02-2013 14:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5