Post Reply 
Jak przekonać rodziców?
Author Message
Rumblever4s Offline
*

Posts: 8
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #1
Jak przekonać rodziców?
Cześć!
Mam otóż taki problem.
Chce nagrywać różne gry(mam już 5 do grania),mam dobry sprzęt,komputer,jeszcze w dobra kamerkę chcę zainwestować,ale bez niej i tak będzie git:D
Niestety,komputer mam w głównym holu,więc rodzice wszystko słyszą(rozmowy skype,TS3 itp.)
Rozmawiałem z nimi na ten temat,ale oni powiedzieli,że komputer ma promieniowanie i wogóle jest szkodliwe.
Bardzo chce nagrywać filmy.
Jak przekonac rodziców,aby komputer był w moim pokoju?
Gdzie WY macie komputer?
Na dodatek powiem,że rodzice nie mają zielonego pojęcia o komputerach itp:..
06-02-2013 21:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #2
RE: Jak przekonać rodziców?
A w jakim jesteś wieku?

Wydaje mi się że obawy Twoich rodziców wynikają właśnie z niewiedzy na temat 'komputerów'. Być może nasłuchali się / przeczytali o tym jaki to internet/komputer/gry są złe i teraz być może żyją w takim przeświadczeniu.

Jedyne co w tej sytuacji może Ci pomóc to tylko i wyłącznie rozmowa z rodzicami do której będziesz się musiał dobrze przygotować merytorycznie (że komputer nie zjada dzieci itd.). i 'zbijać' ich argumenty. No i przejawem Twojej dobrej woli może być też iż wspólnie z rodzicami ustalisz jakieś granice tzn. Ile dziennie możesz korzystać z komputera itd.
06-02-2013 21:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rumblever4s Offline
*

Posts: 8
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #3
RE: Jak przekonać rodziców?
Mam 15 lat.Moja wiedza na temat komputerów myślę że jest dobra.Sam składałem komputer,jestem grafikiem itp.
(This post was last modified: 06-02-2013 21:53 by Rumblever4s.)
06-02-2013 21:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Jak przekonać rodziców?
Zapytaj się co mają przeciwko, a następnie zbij ich argumenty. Możesz np. powiedzieć że promieniowanie nawet oni, wasz dom i cały świat wydaje ;)
06-02-2013 21:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Leemcioo Offline
*

Posts: 5
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #5
RE: Jak przekonać rodziców?
Masz 15 lat i rodzice nie pozwalają ci przenieść kompa do swojego pokoju? Musisz Szybko coś zrobić, bo jak będziesz miał 18-20 lat to nie pozwolą ci zdawać na prawo jazdy (taki przykład ;P)

Sygnatura w trakcie tworzenia ;)
06-02-2013 22:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rankoor Offline
*

Posts: 17
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Jak przekonać rodziców?
powiedz, że na tym można zarabiać :D

"bass, how low can you go"
07-02-2013 01:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Jak przekonać rodziców?
@up

Wyśmieją go :)
Po za tym aby coś zarobić szczególnie z polskich reklam, to trzeba być popularnym.
07-02-2013 01:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Flasheave Offline
*

Posts: 15
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Jak przekonać rodziców?
[spoiler][Image: nxtkuRx.png][/spoiler]
To nie imageboard, a forum
(This post was last modified: 11-02-2013 09:09 by Lavos.)
11-02-2013 01:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5